Lionard skaičiais
ATNAUJINTA 15 Spalis 2019
PARDUODAMI OBJEKTAI: 14,16 B€
BENDRA NUOSAVYBĖ: 2.908
VIDUTINIŠKA VERTĖ: 4,87 MIL.
Iki 2,5 Milijono: 1.167
Nuo 2,5M iki 5M: 948
Nuo 5M iki 10M: 490
Daugiau nei 10M: 303

Liukso klasės vilos - Parduodama vila


Sveiki atvykę į mūsų išskirtinę prabangių vilų kolekciją

Lionard yra nekilnojamojo turto tarpininkavimo įmonė, kuri valdo daugiau kaip tūkstantį objektų parduodamų Italijoje. Mūsų išskirtinis portfelis apima tikrus svajonių namus, prabangias vilas, parduodamas pilis ir prašmatnius nekilnojamojo turto objektus, kurie atitinka bet kokius poreikius.

Lionard siūlo nuolat atnaujinamą žavingų vilų, parduodamų visoje Italijoje, pasirinkimą, suteikdama savo klientams išsamų prestižinio nekilnojamo turto ir svajonių namų, esančių pačiose išskirtiniausiose Italijos vietose, katalogą. Dėka kruopščiai atrenkamo portfelio, kuris apima parduodamas pilis, prašmatnius butus, vilas ir užmiesčio namus, Lionard gali jums profesionaliai padėti renkantis idealų būstą, dėka savo patirties bei išmanymo, kurie neatsiejami nuo konfidencialumo ir diskretiškumo.

Gaukite visą vaizdo įrašą
Žiūrėti visus (101)
Kontaktai

Palikite mums savo prašymą, ir su jums bus susisiekta per artimiausias 24 valandas.

Aš perskaičiau privatumo politiką ir sutinku su duomenų naudojimu ir apdorojimu

Kastiliončelas - “Tirėnų jūros perlas”

Svajonių namai tarp pušų, įlankų ir uolų prie jūros

Paprastai vadinamas ”Tirėnų jūros perlu”, saugomas ir apsuptas gamtos, Kastiliončelas jau seniai tapo Toskanos elito traukos centru, kuris išsaugojo savo autentiškumą ir ramybę. Mažas Livorno provincijos miestelis buvo etruskų gyvenvietė ir pasižymi žavingomis jūros uolomis, kur stovi nuostabūs svajonių namai: prabangios vilos, apsuptos įlankomis ir užutėkiais, kur galima pasinerti į krištolinį vandenį. "Tirėnų jūros perlas” yra unikalaus žavesio ir jo grožis pakerėjo ir įkvėpė daugybę menininkų, dailininkų, rašytojų ir poetų, kaip ir įžymybes iš kultūros ir pramogų pasaulio, kaip Mastroianni ir Sordi, kurie čia, nuostabiuose svajonių namuose, praleido didžiąją savo gyvenimo dalį ir ... skaityti daugiau

Lionard Dienoraštisperžiūrėk visas naujienas

Sveiki atvykę į didžiausią Italijoje parduodamų prabangių vilų galeriją


Čia rasite išsamią ir išskirtinę parduodamų prabangaus nekilnojamojo turto objektų (vilų, istorinių buveinių, sodybų) galeriją. Mūsų siūlomas nekilnojamasis turtas yra išsibarstęs visoje Italijoje: Toskanoje, Lombardijoje, Piemonte, Venete, Ligūrijoje, Lacyje ir Sardinijoje. Ypatingas dėmesį skiriame prestižiniam nekilnojamam turtui žinomiausiuose ir paklausiausiose tarptautiniu mastu vietovėse: Venecijoje, Florencijoje, Romoje, Sienoje, Kapryje, Milane, Turine, Lukoje, Porto Červe, Portofine ir Forte dei Marmyje.