Lionard skaičiais
ATNAUJINTA 22 Rugsėjis 2019
PARDUODAMI OBJEKTAI: 14,15 B€
BENDRA NUOSAVYBĖ: 2.902
VIDUTINIŠKA VERTĖ: 4,87 MIL.
Iki 2,5 Milijono: 1.155
Nuo 2,5M iki 5M: 952
Nuo 5M iki 10M: 491
Daugiau nei 10M: 304

Liukso klasės vilos - Parduodama vila


Sveiki atvykę į mūsų išskirtinę prabangių vilų kolekciją

Lionard yra nekilnojamojo turto tarpininkavimo įmonė, kuri valdo daugiau kaip tūkstantį objektų parduodamų Italijoje. Mūsų išskirtinis portfelis apima tikrus svajonių namus, prabangias vilas, parduodamas pilis ir prašmatnius nekilnojamojo turto objektus, kurie atitinka bet kokius poreikius.

Lionard siūlo nuolat atnaujinamą žavingų vilų, parduodamų visoje Italijoje, pasirinkimą, suteikdama savo klientams išsamų prestižinio nekilnojamo turto ir svajonių namų, esančių pačiose išskirtiniausiose Italijos vietose, katalogą. Dėka kruopščiai atrenkamo portfelio, kuris apima parduodamas pilis, prašmatnius butus, vilas ir užmiesčio namus, Lionard gali jums profesionaliai padėti renkantis idealų būstą, dėka savo patirties bei išmanymo, kurie neatsiejami nuo konfidencialumo ir diskretiškumo.

Gaukite visą vaizdo įrašą
Žiūrėti visus (97)
Kontaktai

Palikite mums savo prašymą, ir su jums bus susisiekta per artimiausias 24 valandas.

Aš perskaičiau privatumo politiką ir sutinku su duomenų naudojimu ir apdorojimu

Svajonių vila prie Madžiorės Ežero

Vieno iš didžiausių Italijos ežerų žavesys

Madžiorės ežeras, senovėje vadintas Verbano, yra antras pagal dydį mūsų pusiasalyje, o jo ilgis yra apie 65 km. Upių pakrantėse, kurios teka 150 km per Pjemontą, Lombardiją ir Šveicariją, stovi nuostabios architektūros ir įspūdingos prabangos vilos, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužianti ežero panorama, kurią įrėmina minkštos kalvelės ir snieguotos aukštos viršūnės, dėl ko klimatas yra švelnesnis, šiltesnis žiemą, palyginus su vidinėmis zonomis, ir gaivinamas vėjo gūsnių vasarą, kurie banguodami ežerą, keičia kasdien jo veidrodinio atspindžio spalvą. Dėl šio švelnaus klimato ežero pakrantės zonoje auga įvairių tipių augalai ir gėlės, kurie paprastai auga tik subtropinėse zonose. Praeit... skaityti daugiau

Lionard Dienoraštisperžiūrėk visas naujienas

Sveiki atvykę į didžiausią Italijoje parduodamų prabangių vilų galeriją


Čia rasite išsamią ir išskirtinę parduodamų prabangaus nekilnojamojo turto objektų (vilų, istorinių buveinių, sodybų) galeriją. Mūsų siūlomas nekilnojamasis turtas yra išsibarstęs visoje Italijoje: Toskanoje, Lombardijoje, Piemonte, Venete, Ligūrijoje, Lacyje ir Sardinijoje. Ypatingas dėmesį skiriame prestižiniam nekilnojamam turtui žinomiausiuose ir paklausiausiose tarptautiniu mastu vietovėse: Venecijoje, Florencijoje, Romoje, Sienoje, Kapryje, Milane, Turine, Lukoje, Porto Červe, Portofine ir Forte dei Marmyje.