Žavingas kompleksas Kjantyje

full screen
93 fotografija

Gyventi apsuptiems gamtos ir ramybės yra įmanoma. Užtenka nukeliauti prie Kjančio kalvelių ir leisti būti užburiamam gražiojo, prestižiškojo Toskanos kraštovaizdžio, kuris niekada nenustoja stebinti savo unikalumu.  Šios zonos klimatas, papėdė ir aukštis paverčia šios zonos žemę  ypatingai tinkančia vertinamojo vyno gamybai.

Ne veltui esame šiame žavingame komplekse, žemės ūkio įmonėje, kuri gamina ir eksportuoja aukštos kokybės vynus su ženklu DOCG ir IGT, kurie gauna aukštą įvertinimą tarptautiniu lygiu. Nuosavybė susideda iš keleto pastatų: pagrindinė vila, vyninė, prižiūrėtojo buveinė, kurių bendras gyvenamasis plotas yra 1.000 kv.m. Pastatai yra dalis mažo viduramžių miestelio, statyto maždaug 1000 m. po Kr.

Prašmatnus kompleksas apima šešis, neseniai restauruotus ir aprūpintus visais patogumais, butus, kur yra virtuvėlė, svetainė su židiniu, erdvūs miegamieji,  vonios kambariai ir išorinė zona su sodo baldais, barbekiu ir baseinu. Molinių plyytelių grindys ir kaštonmedžio sijos gerai derinasi su rustikos stiliaus baldais viduje, kur viskas yra gerai prižiūrėta ir jauku, pritaikyta tiems, kas nori iš naujo atrasti grožį gyventi glaudžiame kontakte su gamta, praleidžiant dienas ramybėje, žaviuose Sienos laukuose.

Išorėje atsiveria gražioji panorama į visą slėnį. Parduodama nuosavybė yra apsupta maždaug 45 ha vynuogynų, 7 ha alyvmedžių ir 38 ha sėjamosios žemės, o likę 70 ha yra miškas. Netoli nuo miestelio esanti tipiška užeiga siūlo išbandyti tradicinės Toskanos virtuvės paprastumą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Vyno gamybos įmonė - Kompleksas Kjantis

Vidaus plotas: 6.000 kv.m.

Išorės plotas: 160 ha


Pagrindinė gyvenvietė, vyninė, ofisai, prižiūrėtojo gyvenvietė: maždaug 1.000 kv.m.

Restauruoti užmiesčio namai: maždaug 1.000 kv.m.

Vyninė ir pagrindiniai sandėliai: maždaug 3500 kv.m.

Trobos, kur laikomi įrankiai: maždaug 500 kv.m.


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Vynuogynas 45 ha

Alyvmedžiai 7 ha

Sėjamoji žemė 38 ha

Miškas 70 ha

Baseinas


Nuotoliai: Florencija 40 km - Arecas 70 km - Siena 26 km - Etruskų pakrantė 67 km - Kazentino Nacionalinis Parkas 89 km - Montalčinas 65 km - San Džiminjanas 27 km - Voltera 47 km - Podžibonsis 15 km - SPA 51 km - Golfo Klubas 47 km - Sienos oro uostas 34 km - Autostrada: E78 išvažiavimas San Donato, 23 km.

Ref: 0453
Kaina: konfidencialios derybos

vyno gaminimo įmonė

prašmatnūs namai
parduodama vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kjantis

Toskana – Siena – Kjantis: Išskirtinė Toskanos zona, - Kjantis, yra gerai žinoma visame pasulyje, visų pirma dėl prestižinio, aukštos kokybės vyno gamybos. 

Daug yra miestų, esančių šioje zonoje, bei mažų, užburiančių, žavingų miestelių.

Ir būtent čia stovi senovinės prestižinės pilys, istorinės vilos, antikinės buveinės, išskirtinės rezidencijos ir prašmatnios nuosavybės, kurios praturtina ir pabrangina zoną.

Tarp Florencijos ir Sienos provincijų esanti kalvinga Kjančio teritorija talpina savyje erdvią ir ypatingą geografinę zoną, kurioje vis labiau trokšta apsigyventi tiek italai, tiek užsieniečiai. Kjančio Florencijos dalyje ypač atkreiptinas dėmesys į tokius miestelius, kaip Grevė in Kjantis, Fiezolė, Banjo a Ripolis, Pontasievė, Impruneta, Lastra a Sinja, Montespertolis, Čertaldas, San Kasčianas ir Montelupo Fiorentinas.