ŽAVINGA VYNO GAMINIMO ĮMONĖ MAREMOJE

22 fotografija

Pačioje Maremos Toskanos širdyje esantis parduodamas žavingas Groseto užmiesčio namas kartu su 9 ha žeme. Nuosavybė yra iš visų pusių aptverta tvora, o čia galima patekti dėka gatvelės, apsodintos Toskanos kiparisais, kurie nuo vartų veda iki pat parduodamos Groseto rezidencijos. Užmiesčio namas mėgaujasi išskirtine pozicija, nes nuo jo atsiveria plati panorama į kalveles ir Monte Argentario pusiasalį.

Parduodama Toskanos vyno gaminimo įmonė šiuo metu yra pritaikyta kaimo turizmui ir ji susideda iš dviejų žavingų ir tipiškų XIX a. akmeninių užmiesčio namų, neseniai meistriškai restauruotų, išsaugant originalią struktūrą, pavyzdžiui, atkuriant kaštonmedžio sijas ir molinių plytelių grindis. Pirmo užmiesčio namo bendras plotas yra 260 kv.m., jame yra devyni miegamieji ir 9 vonios kambariai. Antrojo bendras plotas yra 220 kv.m., jame yra erdvi 65 kv.m. svetainė-valgomasis, praturtinta antikiniu židiniu iš rožinio tufo, dvi XIX a. pradžios Toskanos stiliaus durys iš riešutmedžio, dvi XVII a. durys iš paprasto medžio, atsiveštos iš vienuolyno, XIII a. marmurinė angelo galva pritvirtinta prie sienos. Užmiesčio namas susidda iš erdvios įrengtos virtuvės, dviejų miegamųjų, dviejų pagrindinių vonios kambarių, vieno mažojo vonios kambario ir patalpos, naudojamos kaip sandėliukas.

Ypatingas yra 60 kv.m. žemės ūkio pastatas iš tufo, taip pat parduodamas, su dviem miegamaisiais ir vonios kambariu. Parduodamą gyvenamą Kapalbio žemės ūkio įmonės nuosavybę papildo 45 kv.m. prižiūrėtojo apartamentas, kuriame yra miegamasis, svetainė su virtuvėle ir vonios kambarys.

Išorėje yra 5000 kv.m. sodas su tipiška Maremos Toskanos viduržemio augmenija: šimtametėm alyvuogėm ir ąžuolais. Čia taip pat yra įspūdingas baseinas, apipavidalintas natūraliais, miške rastais akmenimis. Nuosavybę, be visa ko, supa erdvus žemės plotas, kuriame yra 4 ha alyvmedžių Dop, 2,5 ha vynuogyno Doc Kapalbio ir 2 ha sėjamos žemės.

Čia yra ir papildomos patalpos, pavyzdžiui, 15 kv.m. medinis namelys-sandėlys, aptvaras arkliams su portiku, kurio bendras plotas yra 200 kv.m., dengta (ąžuolo medžio) 13 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, 180 kv.m. sandėlys ir 50 kv.m. pavėsinė.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Grosetas 

Zona: Grosetas


Tipas: parduodami užmiesčio namai Toskana - Parduodama žemės ūkio įmonė  

Vidaus plotas: 1030 kv.m.

Išorės plotas: 9 ha

 

Namas A: 260 kv.m.

Kambariai: 9

Vonios kambariai: 9

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

 

Namas B: 220 mq

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 3

Svetainės: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1


Apartamentas: 45 kv.m.

Kambarys: 1

Svetainė: 1

Virtuvėlė: 1

Vonios kambarys: 1


Žemės ūkio pastatas: 60 kv.m.

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 3

 

Baseinas

Aptvaras arkliams

Dengta automobilių stovėjimo aikštelė

Sodas: 5000 kv.m.

Sėjama žemė: 2 ha

Vynuogynas Doc Capalbio: 2,5 ha

Alyvmedžiai Dop: 4 ha


 

Toskana – Grosetas: Orbetelo km 20 - Marina di Grosseto km 60 – Argentario Golfo Klubas km 19 – Montalcino km 100 – Siena km 128 – Bolsenos ežeras km 41 – Roma km 136 – Romos oro uostas km 99 – Autostrada: išvažiavimas Grosseto sud km 40.

Ref: 0212
Kaina: € 2.700.000

parduodama vila toskanoje

užmiesčio namai toskanoje
kompleksas kjanti

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Grosetas

Toskana – Grosetas: Kapalbio pilis, kartu su kitomis dovanomis, buvo atiduota Santi Anastasio ir Vincenzo alle Tre Fontane abatijai 805 m. Karolio Didžiojo. 1161 m. popiežius Alesandras III patvirtino nuosavybę tai pačiai abatijai. Keli metai vėliau Aldobrandeschi šeima įgyja Toskanos žemėje esantį Kapalbio miestelį, kuris XIII a. pabaigoje buvo užkariautas Orvieto. Vėliau Kapalbio atiteko Sienos Respublikai, kuriai vadovavo Orsini šeima. Tai buvo ekonominio pražydėjimo metas, kurio metu buvo sukurti svarbūs darbai, miestelis buvo apjuostas tvora, pastatyti namai, bažnyčios bei užbaigta statyti tvirtovė, kurios statybas pradėjo Aldobrandeschi. 

1555 m. balandį princo Morignano ispanų armija, susivienijusi su Medičiais, užkariavo Sieną ir birželį, po to, kai buvo nukauti Ercole uostas ir Orbetello, Kapalbio buvo nukautas ispanų. Toskanos miestelis, kur stovi parduodamas užmiesčio namas, buvo oficialiai perduotas Ispanijai Kosimo I de' Medici ir nuo to momento vietovėje įsivyravo ekonominė ir demografinė krizė. Ekonominės sąlygos buvo blogos greičiausiai dėl keleto priežasčių: pelkėta vietovė, tolimas atstumas nuo centrinės valdžios, pozicija šalies pakraštyje, nepakankamas tinkamų kelių tinklas ir galiausiai turkų reidai. Kaip bebūtų, bet kenksminga aplinka buvo viena iš didžiausių visos Maremos problemų XVII a., kuri privedė prie gyventojų skaičiaus sumažėjimo dėl maliarijos. Medičių dinastija išsilaikė Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės valdžioje iki pat 1737m., kuomet mirus paskutiniam palikuoniui, ji atiteko Lorenos kunigaikščiams. To metu Toskanos miestelis nustojo būti ispanų nuosavybe ir perėjo į austrų rankas (1707 m.), o dar vėliau atiteko Borbonams (1736 m.). 

Kapalbio neteko administracinės autonomijos nuo tada, kai Leopoldas I jį prijungė prie Mančiano, o 1842 m. Leopoldas II jį prijungė prie Orbetello ir ši sąjunga truko 100 m. Šiuo periodu katastrofinė socialinė situacija pasipildė ir skausmingais apiplėšimais, kurie terorizavo Maremą. Po antojo nepriklausomybės karo Kapalbio miestelis įeina į Italijos karalystės sudėtį, kuomet jis yra charakterizuojamas, kaip žemės ūkio vietovė. 1952 m., pritaikius agrarinę reformą, kurią sukūrė naujai įsteigta 1951 m. Maremos savivaldybė, prasidėjo šiuolaikiškas žemės ūkio vystymasis ir 1960 m. Kapalbio įgavo autonominės administracijos statusą.