Žavinga vila Toskanoje, Florencijos širdyje

46 fotografija

Keli kilometrai nuo Florencijos centro stovi ši gražioji prašmatni parduodama vila, apsupta išties unikalaus ir išskirtinio kraštovaizdžio. Apgaubta Florencijos kalvelių žalumos, rezidencija mėgaujasi kvapą gniaužiančiu vaizdu, nes jai atsiveria žavaus viduramžių miestelio Imprunetos vaizdas; be to presižinis nekilnojamas turtas yra apsuptas 3000 kv.m. itališko sodo, kurį praturtina elegantškas baseinas. Šiam idealiam paveikslui rėmelį sudaro tipiška Toskanos gamtos aplinka, susidedanti iš kalvų ir alyvmedžių eilių.

Išskirtinė nuosavybė yra ideali tiems, kas trokšta gyventi aplinkoje betarpiškoje su gamta, atsiplėšus nuo rutinos ir kasdieninio streso. 

Pagrindinis prašmatnios vilos fasadas aiškiai primena Florencijos vilų stilių, kuri bėgant amžiams priklausė pagrindinėms kilmingoms šeimoms. Tipiška stačiakampio struktūra sukuria esmines pastato rafinuotas linijas. 

Bėgant metams vila buvo  tobulinama, ko rezultate praturtėjo visais patogumais ir visų tipų prestižiniais elementais.

Prašmatniojo nekilnojamojo turto bendras plotas yra 800 kv.m. Verta atkreipti dėmesį į didyjį vilos saloną, kuriame yra detalizuoti apdailos elementai. Šalia salono yra elegantiški laiptai iš kaldintos geležies, kurie veda į viršutiniame aukšte esančius kambarius.

Pirmame aukšte yra rustikos stiliumi įrengta virtuvė, kaip tipiškose kalvingos Toskanos vilose.

Kambariai yra erdvūs ir šviesūs dėka daugybės langų, kas sukuria malonų šviesos žaismą.

Gamta, kurioje harmoningai įsikomponuoja gražioji nuosavybė, yra tikra atgaiva akims ir dar labiau praturtina Italijos prašmatnųjį nekilnojamąjį turtą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Florencija


Tipas: Toskana vila - parduodama vila Florencija


Vidaus plotas: 800 kv.m.

Sodas: 3000 kv.m.

Baseinas


TOSKANA - Florencija: Florencija 4 km - Siena 74 km - San Džiminjanas 59 km - Arecas 73 km - Versilija 91 km - Golfo klubas Ugolino 3,5 km - Maniežas Comeana 13 km - SPA 40 km - Florencijos oro uostas 8 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Nord 9 km.

Ref: 0559
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

vila Toskana

liukso klasės vilos
prašmatniosios vilos Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvelės

Gražioji Florencija yra plačiai žinoma, kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu.