ŽAVINGA VILA SU VAIZDU Į FLORENCIJĄ

13 fotografija

Ant Florencijos klavų stovi šis parduodamas nuostabus Toskanos užmiesčio namas, kurio bendras plotas yra apie 200 kv.m. Visiškai restauruota prabangiomis medžiagomis ir architektūriniais elementais su klasikinėmis Toskanos linijomis, ši nuostabi vila buvo išlaiko charakteringą ir natūralų, bet tuo pačiu elegantišką ir žavų,  stilių. Ji yra apsupta 7000 kv.m. žemės ploto, kuris aplink vilą yra paverstas parku, o išorėje apsodintas alyvmedžiais. Prestižinis nekilnojamas turtas parduodamas Florencijoje didžiuojasi nuostabia terasa su kvapą gniaužiančiu vaizdu į kalvas, apsodintas alyvmedžiais ir vynuogynais. Terasa puikiai tinka atokiems aperityvams ir vakarienėms po atviru dangum, tarp dekoratyvianių citrinmedžių ir aromatingo rozmarino.

Puikiai restauruota su atvirais skliautais ir tokiais išsiskiriančiais elementais, kaip didelis smiltainio židinys, parketo grindys ir  chesterfield baldai. Antrame aukšte yra erdvus raprezentacinis salonas, sujungtas su virtuve ir valgomuoju, kurie dėka savo jaukios naminės atmosferos sudaro nekilnojamo turto Italijoje širdį.

Aukšte taip pat yra prieškambaris, iš kurio galima patekti į parką, vonios kambarys ir  balkonas, o viršutiniame aukšte yra dvigubas miegamojo apartamentas su drabužine ir privačiu vonios kambariu, papildomas vonios kambarys, kambarys ir miegamasis su panoramine terasa.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija

Zona: Signa


Tipas: Užmiesčio namai Toskanoje - nekilnojamas turtas Italijoje

Vidaus plotas: 215 kv.m.

Išorės plotas: 7000 kv.m.

 

Kambariai: 3 

Vonios kambariai: 3 

Salonas 

Virtuvė 

Garažas 

Panoraminė terasa


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos 


TOSKANA - Florencija: Signa -Florencija 10 km Siena 61 km San Gimignano 35 km Versilija 51 km Ugolino Golfo Klubas 11 km Jodinėjimo maniežas Comeana 13 km SPA 13 km Autostrada: A1 išvažiavimas Scandicci 4 km Florencijos oro uostas 8 km

Ref: 0102
Kaina: Iki 2,5 Milijono

istorinis namas

prabangus nekilnojamas turtas
užmiesčio namai florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Florencija

Toskana-Florencija: Lastra a Signa miestelis yra išsidėstęs už antikinių viduramžių sienų, kurios liko nepaliestos iki mūsų laikų. Iš antikinio Toskanos miesto, be visa ko, dar išliko du iš trijų vartai, pro kuriuos senovėje buvo galima patekti į miestą: Pizos vartai ir Bačio vartai. 

Didelį susidomėjimą Florencijos miestelyje kelia Tabernacolo del Podestà (Mero laikrodžio bokštas), kurio viduje galima žavėtis XVI a. freska, vaizduojančią "Madoną su kūdikiu tarp šv. Jono Krikštytojo ir šv. Prančiskaus", bei Pretorio rūmai, ant kurio fasado galima pamatyti herbus visų merų, kurie vadovavo Lastra a Signa. "Lastra a Gangalandi" yra originalus pavadinimas Toskanos miestelio, nutolusio tik 7 km nuo Florencijos, ir kilo nuo Gianluca Gualandi, kuris buvo pilies savininkas ir šių žemių valdovas XII a. Pavadinimas "Lastra (Plokštė)“ greičiausiai kilo nuo akmens plokštės, kurios buvo išgaunamos šalimais karjeruose nuo seniausių laikų ir yra pavaizduotos kirtėjo instrumentų herbe.