Žavinga kaimelis parduodamas Cortona

full screen full screen video
60 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Tai senovės kaimelis parduodamas yra gražioje Cortona, seniausia etruskų gyvenvietė papėdėje, į autentiško Toskanos kaime širdį. Jis yra apsuptas unikalioje aplinkoje ir arti centrinės Italijos gražiausių miestų menas: Florencija, Arezzo, Siena ir Perudža.
Kompleksas buvo kruopščiai restauruotas pagal savo originalia architektūra ir po Toskanos tradicijas. Jis buvo paverstas turizmo objekto, kurį sudaro aštuoni butai ir viešbutyje.
Tarp pagrindinių savybių tai puikus istorinio turto yra patogūs, erdvūs ir sveikinimo salės, aukštos coffered lubos su freskomis, senovės cotto plytelių grindys, židiniai aukštos kokybės medžiagų ir rafinuotas gobelenas. Kiekvienas kambarys buvo suprojektuotas ir įrengtas su dideliu dėmesiu detalėms ir puikiai apšviestas kai kurie dideliais langais, siūlančių fantastišką vaizdą į Toskanos kaime.
Kai atsargūs atkūrimo darbai pareiškė šį kaimelis ir jo kaimo atmosferą atgal į gyvenimą, naudojant savo originalias medžiagas. Ši turto puikiai dera kaimo tradicijas su šiuolaikinio patogumais; tai stebuklinga vieta pagamintas iš stiliaus, elegancijos, bendro patogumo ir atsipalaidavęs laisvalaikį.
Šis viešbutis šiuo metu apima dvidešimt trys miegamieji, tačiau projektas, kuris atneš miegamieji skaičių iki devyniasdešimt jau patvirtintas.
Šis kompleksas yra apsuptas dideliu sodu, gyvena sodrus rožių, dekoratyvinių krūmų, augalų levandų ir rozmarinų, aukštų medžių ir vaismedžių. Šiame labai žalia veja yra didelis baseinas apsuptas saulės terasa. Tai yra visiškai įrengtas ir yra sūkurinė vonia, todėl tai ideali vieta atsipalaiduoti karštomis vasaros dienomis mėgaudamiesi gamta.
Norėdami užbaigti šį objektą parduoti taip pat yra puikus bažnyčia, visiškai papuoštas 18-ojo amžiaus freskomis ir apdailos.
Šis žavinga, seni prabangos turto pardavimui, įsikūręs izoliuotoje ir panoraminėje vietoje, yra ideali vieta mėgautis malonių lieka Toskanos širdyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Siena

Tipas: Hamletas - prabanga turto

Vidinis paviršius: 6510 m2
Išorinis paviršius: 9 ha

23 miegamieji
30 vonios kambariai

Pagrindinė vila
8 butai
1 viešbutis su 19 miegamaisiais
citrinų konservatorija
2 farm namai renovuoti

sodas
Terasa: 350 m2
Plaukiojimo baseinas
sūkurys
garažas
automobilių stovėjimo aikštelė
4 važiuojamosios dalies

Cortona už 3 km - Arecas 30 km - Perudža 50 km - Siena 75 km - Florencija 115 km - Grosseto 124 km - San Marinas 145 km

Ref: 1495
Kaina: € 18.000.000

Luxury Villa Cortona

Viešbutis pardavimui Cortona
Arezzo vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Arecas

Arezzo, vienas iš svarbiausių miestų Toskana istorija, paženklinta akimirkų dideliu puošnumu.
Jo nuosavybė praėjo ir atgal iš turtingiausių ir įtakingiausių didikų šeimų metu, bet rankose miesto suklestėjimas buvo 16 amžiuje, kai svarbiausi menininkai, pavyzdžiui, Giorgio Vasari (kuris, be kitų dalykų, į kairę svarbius darbus, kaip Palazzo delle Logge) padarė didelį indėlį teikiant Arezzo svarbų kultūrinį ir meninį centrą, nes ji vis dar yra šiandien.
Šiandien miestas yra mylimas dėl savo istorinių paminklų ir neginčytiną grožio aplinkinių kraštovaizdžio ir kaimelių; kad tipiškas Toskanos kaime, gyrė visame pasaulyje savo žavesio, taip pat daugelio įspūdingų prabangių vilų ir prestižinių laikotarpio dvarų, kad praturtina vaizdą.