XVIII amžiaus vila pardavimui Venecijos provincijoje

full screen
46 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Venecijos provincijoje , vos pusvalandžiu kelio automobiliu nuo Veneto perlų, yra šios puikios 18-ojo amžiaus vilos . Tai trijų aukštų vila apytikriai 1000 m2 ir stačiakampio plano.
Šio dvaro pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas, kuriame yra šviesi ir erdvi svetainė, dvi salės - viena su atvira erdve -, valgomasis, studija ir kai kurie patalpos.
Laiptai vedami į viršutinį aukštą, kuris yra visiškai miegamojo zonoje, sudarytoje iš penkių miegamųjų, trijų vonios ir kai kuriose koridoriuose.
Antrame ir paskutiniame aukšte gyvena nepriklausomas butas su svetaine, studija, virtuvė, du miegamieji ir du vonios kambariai. Iš šio aukšto atsiveria erdvi panoraminė terasa su vaizdu į aplinkinį parką.
Ši nuosavybė neseniai buvo atnaujinta, išsaugodama savo originalius elementus nepažeistus, tokius elementus kaip freskos, medinės sijos ir XVIII a. Statulas.
Šį turtą supa didelis parkas, kurio dydis 7000 m 2, kur galima statyti baseiną saulėtų dienų saulei; jame taip pat yra 50m2 citrinos konservatorijos.
Šis turtas puikiai tinka tiems, kurie ieško ramiam gamtos apsuptam namui, netoli Venecijos , unikalaus miesto, kuriame yra žavesio ir istorijos.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Venetas
Provincija: Venecija

Vidinis paviršius: 1000 m2
Išorinis paviršius: 7 050 m2

7 miegamieji
6 vonios kambariai
Terasa
Parkas
Citrinų konservatorija
Leidimai statyti baseiną

Venecija 30 km - Vičenca 54 km - Caorle 89 km - Trieste 170 km - Bolonija 130 km - Milanas 300 km

Ref: 0647
Kaina: € 1.750.000

vila pardavimui Venecijoje

prabangus vila pardavimui Venecijoje
vila venezijoje parduoti

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Ši prabangus vila parduodama netoli Venecijos - išskirtinio ir tikrai unikalaus miesto, turtingo istorijos ir meno bei gražios architektūros, pavyzdžiui, gotikos rūmų.
Miesto širdis yra neabejotinai Piazza San Marco su garsia bazilika, esančia aikštės centre, spalvota auksine mozaika.
Visa Venecijos provincija yra garsi tiek Italijoje, tiek kitur dėl daugybės prabangių vilų, pastaraisiais šimtmečiais pastatytų šioje vietovėje.
Venecijos Respublika iš tiesų, visoje savo daugiau nei tūkstančio metų istorijoje, paliko daugiau nei 5000 vilų, autentiškų juvelyrinių dirbinių, kuriuos galima įsigyti, paveldą.