Waterfront villa parduodama Lake Como

full screen
42 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši šiuolaikiška vila parduodama išskirtiniomis ežero pakrantėmis Komo ežere.
Šis vieno aukšto turtas yra apie 350 m 2, taip pat turi rūsį.
Turtą sudaro erdvi salė, valgomasis, virtuvė, keturi miegamieji ir du vonios kambariai. Dideli langai, iš kurių atsiveria vaizdas į terasą, paleidžiami palei visą turtą, leidžiantys gausiai saulei ir siūlo kvapą gniaužiančius vaizdus į apylinkes.
Šiame lauko lauke yra patogus baseinas, kuriame galėsite atsipalaiduoti vasarą ir pavasarį. Taip pat yra uždaras verandas ir deginimosi zona, kurioje galite mėgautis šiltomis ir karštomis dienomis, kai švelniai paliesti ežero vėjas.
Žemutiniuose aukštuose yra nameliai, dvigubi garažai ir du dokai (šis turtas labiausiai parduodamas) tiems, kurie mėgsta valtys ir vandens sportas.
Šis prabangus dvaras yra išskirtinėje pozicijoje ir patogioje vietoje, šalia šio visame pasaulyje žinomos pagrindinės lankytinos vietos ir vietų, kurias aplankė milijonai turistų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Como
Komo ežeras

Vidinis paviršius: 350 m2
Išorinis paviršius: -

Tipas: Vila

4 miegamieji
2 vonios kambariai
Terasa
Plaukiojimo baseinas
Lakefront
2 dvigubi garažai
2 dokai

Como 50 km - Bellagio 25 km - Menaggio 17 km - Lugano 45 km - Lecco 50 km

Ref: 3325
Kaina: € 1.800.000

como, menaggio, bellagio

Komo vila
Menaggio vila, bellagio villa

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Komo ežeras

Komo ežeras yra natūralus ežeras Lombardijoje, kilęs iš didelių upių iškasimų ir modeliuojamas tęstiniu ledynu. Tai trečias pagal dydį itališkas ežeras ir pirmasis jo pakrantės ilgis; taip pat garsėja savo apversta Y formos.
1800-aisiais paminėti romantiški poetai, nuo Alessandro Manzoni iki Stendalio , nuo George'o Gordono Byrono iki Franz Liszto, tai tikriausiai yra viena iš labiausiai žavių ir žavių Italijos sričių. Ir jei praeityje ežerai buvo pagrindinė poetų atrakcija, šiandien jie yra pasikartojantis nacionalinio ir tarptautinio tipo orlaivių komplektas. Neįmanoma įsimylėti šioje vietovėje, unikalaus klimato ir žavingo, spalvingo ir maloniai kvapo kraštovaizdžio, todėl vilų paklausa šioje srityje visada auga.