Volteroje parduodama prašmatni epochinė vila

full screen
77 fotografija

Parduodama ši žavinga prašmatnioji vila, esanti ant kalvos Pizos apylinkėje, pačioje Toskanos širdyje. 

Tai žavinga XVII a. nuosavybė, viena iš prestižiškiausių visoje zonoje. Šioje viloje tarp daugybės įžymių veikėjų lankėsi ir Napoleonas Bonapartas. Esanti pavydėtinoje vietoje, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužianti, tipiška Toskanos panorama, yra ideali buveinė gyvenimui ištisus metus.

Komplekso vidaus plotas yra 2.877 kv.m., o pagrindinės keturių aukštų vilos plotas yra 1.159 kv.m. Ją supa žavus sodas, kuriame yra didžiulis nuostabusis baseinas.

Čia yra 22 miegamųjų ir 20 vonios kambariai: prašmatniojoje buveinėje gali tilpti daugybė svečių. Kambariai yra kruopščiai ir skoningai įrengti, šviesūs bei jaukūs, su visais reikalingais patogumais. Svetainė, salonai ir valgomieji yra prašmatnūs bei įspūdingi, primenantys originalų šio vaizdingo epochinio nekilnojamojo turto žavesį. Atpalaiduojantis spa bei bilijardo salė yra idealūs atsipalaidavimo momentams bei laisvo laiko praleidimui, kaip ir sauna ar žaidimų kambariai.

Įvairūs priestatai yra parduodamo komplekso dalis, tarp kurių yra 245 kv.m. pastatas, 588 kv.m. apsaugininko namelis, vyninės ir privatus garažas.

Šie svajonių namai esantys vietovėje nepavaldžioje laikui, tik keli žingsniai nuo įžymių regiono miestų, yra idealūs mėgautis visiška ramybės oaze pačioje Toskanos širdyje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Piza 

Miestas: Voltera


Tipas: epochinė prašmatnioji vila su baseinu


Vidaus plotas: 2.877 kv.m.

Išorės plotas: 7,82 ha


Pagrindinė vila: 1.159 kv.m.

16 kambarių

11 miegamųjų, iš kurių 2 apartamentai ir 1 mažasis apartamentas

9 vonios kambariai


Kluonas ir mokykla: 245 kv.m.

4 miegamieji

3 vonios kambariai


Baseinas: 20 x 10 m

Pavėsinė su baru: 100 kv.m.


Apsaugos namelis: 588 kv.m.

7 miegamieji

8 vonios kambariai


Vyninės: 101 kv.m.

Garažas: 117 kv.m.


Privatus kino teatras: 60 kv.m.

Bilijardo salė

Žaidimų kambariai

Sporto salė su sauna

Baseinas su sauna


Miškas: 3 ha

Alyvmedžiai: 1,1 ha


Voltera: Florencija 81 km - Piza 53 km - San Džiminjanas 30 km - Voltera 8 km - Tirėnų jūra 15 km - Termė 35 km - Golfo Klubas 16 km - Florencijos oro uostas - Autostrada: išvažiavimas Collesalvetti 15 km

Ref: 0775
Kaina: € 6.700.000

vilos toskana

piza
toskanos nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Voltera

Šios žavios prašmatniosios vilos išskirtinė vieta, - Voltera yra senovinis viduramžių miestelis, stovintis ant kalvos, upės Čečina slėnyje. Toskanos miestelio kilmė yra datuojama maždaug 960 m., kuomet  vokiečių šeima, sekant Saksonijos Imperatoriaus pėdomis, įsikūrė Italijoje. Maždaug 1630 m. Toskanos miestelis išvengė maro dėka tam tikrų priemonių, kaip pavyzdžiui sienos uždarymas bei gydytojo išmanumas. 

Svarbus ekonominis ir socialinis klestėjimas vyko pirmaisiais Italijos Karalystės metais, kuomet vario kasyba, kuri čia buvo praktikuojama nuo pat etruskų laikų, stipriai išplito. Miestelis klestėjo, čia buvo net du teatrai ir muzikinis orkestras.

To meto klestėjimas yra pastebimas iki šiol dėka šioje teritorijoje išlikusių epochinių buveinių, istorinių rezidencijų ir žavių prašmatniųjų vilų.