Vila už kelių metrų nuo Gardos ežero

full screen
35 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Kelios žingsniai nuo Gardos ežero nuostabių krantų, aukšta padėtimi su maloniu vaizdu, yra šios prabangios vila su plaukimo baseinu .
Ši dviejų aukštų vila yra apie 150 m2 nuo paplūdimio ir apie 300 m2. Vila turi netaisyklingą fasadą, vaizduojamą akmenimis, besikeičiančiais su smėlinėmis sienomis.
Pirmame šio dvaro aukšte yra erdvios svetainės erdvės, sudarytos iš didelės šiuolaikinės virtuvės ir šviesios gyvenamosios patalpos su valgomuoju su tiesioginiu priėjimu prie išorinio verandos su vaizdu į sodą. Kai kurie laiptai veda į viršutinį aukštą, kur yra keturi miegamieji ir jų vonios kambariai.
Šis dvaras yra šiuolaikinio stiliaus ir įrengtas naujausiais patogumais, kad užtikrintumėte jums labai jaukią nakvynę.
Šis sodybas supa prabangi sodas, kurio dydis - maždaug 4000 m2. Jame yra gražus netaisyklingos formos baseinas su saulės spinduliavimo erdve, puiki vieta atsipalaiduoti lauke. Vietoje to, erdvus verandas su medžio deginančiu židiniu, yra puiki vieta maloniam maistui su šeima ir draugais.
Šalia šio labiausiai žinomų ir gerai įrengtų paplūdimių yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo viešbučio. Taip pat galima pasimėgauti įvairiais vandens sportu.
TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Breša
Savivaldybė: Manerba del Garda

Vidinis paviršius: 300 m2
Išorinis paviršius: 4000 m2

4 miegamieji
3 vonios kambariai
Sodas
Plaukiojimo baseinas
Porh
Barbekiu

Breša 40,5 km - Mantua 59 km - Milanas 125 km - Milano Malpensos oro uostas 172 km - Komo 172 km - Bolonija 181 km - Lugano 200 km
Ref: 3510
Kaina: € 2.500.000

Parduodamos ežero gardo vilos

ežero gardo vilos
Parduodami ežero Gardos vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Gardos ežeras

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra padalintas iš trijų regionų (Veneto, Lombardija ir Trentino Alto Adidžė).
Tai yra turistų lankomoji vieta, kurią kasmet lanko milijonai turistų. Gardos ežeras pasižymi tikrai įspūdingu kraštovaizdžiu, kuriame mėlyni ežero vandenys puikiai suderinti su žaliomis aplinkinių kalvų kalvomis ir 5 mažomis žavios salomis, visa nuostabi grožiu.
Su savo vidutinio klimato, dar labiau sumažinto vandens masė baseine, tai tikrai ideali vieta ne tik atostogoms, bet ir gyventi ištisus metus. Tiesą sakant, daugelis prabangių vilų ir prestižinių objektų yra pastatytos, kad atitiktų augančius rinkos poreikius, o ežerų teritorija yra viena iš labiausiai pageidaujamų Italijoje.