Vila Umbrijoje viena valanda nuo Romos

32 fotografija

Iš išorės paprasta ir griežta, bet šilta ir jauki vos įeiname, ši vila Umbrijoje, buvusi XVII a. parapija, susideda iš pagrindinio pastato ir dviejų priestatų, statytų tuo pačiu laiku. Kompleksas stovi viena valanda kelio nuo Romos ant kalvelės viršūnės, kurios aukštis maždaug 500 metrų, kas garantuoja 360 laipsnių aplinkinį panoraminį vaizdą. Prestižinės nuosavybės žemė, šiuo metu parduodama, yra maždaug vieno ha, kur yra apie 2000 kv.m. sodas su pieva, aprūpintas automatine laistymo sistema.

Į prašmatniąją gyvenvietę patenkame per geležinius vartus su kolonomis ir dviem stulpais iš balto ir raudono akmens. Visa nuosavybė yra elegantiškai apjuosta tvora. Sode, kuris supa baseiną, yra vaismedžiai ir jauni alyvmedžiai. Taip pat čia auga pušys, ąžuolai ir šimtamečiai alyvmedžiai. Takeliai yra apsodinti rozmarinu, kuris yra laistomas įrengta lašeline laistymo sistema.

Visas šiuo metu parduodamas kompleksas, įskaitant prestižinį namą, neseniai buvo restauruotas ir yra puikios būklės tiek iš išorės, tiek viduje. Bendras plotas yra beveik 700 kv.m. ir trijuose pastatuose yra iš viso 25 kambariai bei papildomos techninės patalpos. Vidaus patalpos spinduliuoja elegancija. Medinių lubų ir molinių grindų spalvų žaismas kaitaliojasi su šviesos žaismu, kuri čia patenka pro erdvius langus. Dideli langai pagrindiniuose kambariuose leidžia, patogiai įsitaisius foteliuose, stebėti visą supančią panoramą. 

Pagrindinėje viloje, kaip ir priestatuose, yra renesanso laikotarpio židiniai. Čia yra erdvi svetainė ir skaitymo salė, vonios kambarys svečiams, reprezentacinis valgomasis ir erdvi virtuvė. Antrojo aukšto nakties zonoje efektingas yra pagrindinis kambarys, kurio dydis leidžia įvertinti kiekvieną čia esantį aukštos vertės elementą, kas būdinga visoms prabangioms Umbrijos viloms, pradedant stilingomis lovomis ir baigiant moderniomis voniomis, nuo elegantiškų kriauklių iki delikačiausių detalių. Visi trys kambariai yra su atskiru vonios kambariu.

Pirmas priestatas iš balto ir raudono akmens yra beveik 120 kv.m. Čia yra didelė svetainė, virtuvė, du kambariai su dviem vonios kambariais. Svetainėje yra didelis XVII a. akmeninis židinys. Kitas priestatas iš balto ir raudonojo akmens yra daugiau nei 70 kv.m. ir jame yra svetainė su akmeniniu židiniu, virtuvė, kambarys ir vonios kmabarys.  

Namo ir priestatų stogų ir pastogių sijos ir gegnės yra iš senovinio ąžuolo, apdoroto natūraliu vašku, kaip ir senovinės molinių plytelių grindys, tam, kad išlaikyti vientisumą ir vertę. Komplekso durys yra XVI-XVII a. Langai ir langinės yra iš kaštonmedžio, padengto laku.

Baseino, esančio virš pastatų, dydis yra 5x15 m ir jis užsidaro automatiškai. Apačioje, rūsyje yra patalpa su vonios kambariu, sandėlys, garažas ir vandens gryninimo patalpa, kur vanduo suteka į cementinę  100 tūkstančių litrų geležies cisterną iš šaltinio, esančio maždaug 1 km nuo nuosavybės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: 1 val. nuo Romos


Tipas: Parduodamas prašmatnus namas

Vidaus plotas: 688 kv.m. 

Išorės plotas: 10000 kv.m.


Prašmatni vila 500 kv.m. 


Pirmas aukštas: 

Svetainė 

Valgomasis 

Virtuvė 

Kambarys 

Vonios kambarys 

 

Antras aukštas: 

3 kambariai su vonios kambariu 

 

Rūsys: 

Vyninė 

Skalbykla 

Techninis centras 

 

Pirmas prašmatnus namas 117 kv.m.  

 

Svetainė 

Virtuvė 

2 kambariai 

2 vonios kambariai 

 

Antras prašmatnus namas 71 kv.m.  

Svetainė 

Virtuvė 

Kambarys 

Vonios kambarys 


Baseinas

kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos

Ref: 2422
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodami prašmatnūs namai

parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas
vilos umbrija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija - Perudžija: miestas, esantis ant aukštos, smailios ir netaisyklingos formos kalvos, dominuojantis virš Valle del Tevere: ypatingas žemės reljefas sukurė didelę urbanistinę įvairovę, suteikiant miestui galimybę nuvykti iki Romos per vieną valandą. Turtingas kultūrinis ir meninis palikimas bei natūrali aplinka, kuri supa Perudžiją, paverčia miestą unikaliu ir svarbiu, ir taip buvo nuo pat jo istorijos pradžios. Perudžija stovi zonoje, kuri jau buvo apgyvendinta vilanovos epochos metu. Pirmieji umbrų gyventojai buvo kontroliuojami etruskų, o miestas tapo pačiu svarbiausiu Alta Valle del Tevere centru. 

Užkariauta Romos Perudžija stipriai įsitraukė į civilinį karą tarp Antonijaus ir Otaviano, kuris ją užkariauja 40 m. prieš Kr. Tačiau, nors ir buvo daugelį metų kontroliuojamas Otaviano, Umbrijos miestas buvo žinomas pavadinimu "Augusta". Žlugus Romos imperijai, Perudžija buvo sugriauta Totilos 547 m. ir tapo bizantijos domėnų dalimi iki XI a., kuomet tapo galingu nepriklausomu miestu, Popiežiaus valstybės sąjungninku. XIV a. buvo pažymėtas žiauriomis vidinėmis kovomis tarp kilmingųjų (Beccherini) ir gyventojų (Raspanti), bei karu prieš Popiežių, kuris norėjo sugrąžinti Umbrijos miestą po savo kontrole; karas pasibaigė Bolonijos taika 1370 m., kuomet Perudžija buvo privesta pripažinti Romos popiežiaus valdžią. Ir kituose amžiuose miestas buvo susiskirstęs į įvairias grupuotes, kovojančias dėl valdžios: gyventojų valdžios išrinktas Biordo Michelotti buvo pakeistas kondotjeru Braccio Fortebracci da Montone; svarbiausios šeimos dalyvavo konspiracijose ir vykdė žudynes, taip provokuodami gilų politinį ir moralinį nuosmukį. 

1540 m. Perudžija buvo tiesiogiai pavaldi Popiežiaus valstybei ir Paulius III paliepė Antonio da Sangallo pastatyti Rocca Paolina, popiežiaus valdžios mieste simbolį. Popiežiaus dominavimas tęsėsi, išskyrus trumpus periodus, kuomet buvo okupuotas prancūzų ir Romos respublikos, iki tol, kol gimė Italijos karalystė. Šiandieninė Perudžija yra šiuolaikiškas ir kosmopolitiškas miestas, žinomas visame pasaulyje dėka savo kultūrinių renginių ir Universiteto užsieniečiams; didžiuojasi savo istorinėmis tradicijomis ir gražiais praeities pėdsakais, čia galima žavėtis tūkstančiais kampelių, kur praeitis ir dabartis susilieja ir sukuria nepamirštamą atmosferą.