Vila su privačiu priėjimu prie jūros Kastiliončele

full screen
67 fotografija

Parduodama ši žavi prašmatnioji vila, esanti ant uolos su tiesioginiu priėjimu prie paplūdimio, Kastiliončele.

Parduodama po visiškos restauracijos pagal projektą, kuris maksimaliai panaudojo nekilnojamojo turto plotą bei buvo atžvelgta į įnoringiausių klientų poreikius, turint minty medžiagas, apdailą bei prabangų apstatymą. 

Vila yra labai išskirtinėje pozicijoje, nuo kurios atsiveria iš ties unikalus visame pasaulyje vaizdas: žydra jūra ir prestižinės Kverčetano įlankos krištolas, kurie driekiasi tiek, kiek užmato akys, neužteršti paplūdimiai ir gražieji pušynai. Ji yra vienoje iš įžymiausioje Toskanos jūros vietoje, ne veltui vadinamos ''Tirėnų jūros perlu’’, kuri esanti toli nuo  triukšmingų gatvių, išsaugojo savitumą ir nuošalumą, kuom galima mėgautis šioje nuostabios prašmatnos nuosavybėje.

Vilos, statytos trisdešimtaisiais metais, bendras plotas yra 450 kv.m. Jis yra išsidėstęs per tris aukštus ir ją charakterizuoja žavus šoninis bokštelis, pro kurio langus galima taip pat žavėtis nuostabia panorama. 

Pirmame aukšte yra elegantiška studija-biblioteka, didelis valgomasis su virtuve, poilsio kambarys, dviguba svetainė ir du vonios kambariai. Antrame aukšte yra šeimyninis apartamentas su erdvia svetaine ir 15 kv.m. terasa su vaizdu į jūrą bei keturi miegamieji, iš kurių vienas su privačia vonia, bei du papildomi vonios kambariai. Žavingame bokštelyje yra svetainė bei miegamasis su langais iš visų keturių pusių.

Sodo, kuris šiuos svajonių namus supa iš visų keturių pusių, plotas yra daugiau nei 1.500 kv.m. Čia yra erdvi poilsio ir sveikatingumo zona, kur galima atsipalaiduoti ir mėgautis šios žavingos vietos ramybe. Čia galima įrengti didelį įžemintą baseiną su hidromasažo zona, nuo kurio atsivertų tiesioginis vaizdas į įlanką. Privatūs akmeniniai laipteliai nuo sodo veda link paplūdimio bei valties privačios vietos, kas labai patogu tiems, kas mėgsta atpalaiduojančias ir smagias ekskursijas po jūrą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Livornas 

Zona: Kastiliončelas


Tipas: prašmatni vila


Išorės plotas: 450 kv.m. 

Vidaus plotas: 1.600 kv.m.


Pirmas aukštas: dviguba svetainė, studija-biblioteka, valgomasis, virtuvė, poilsio kambarys, 2 vonios kmabariai

Antras aukštas: dvigubas apartamentas su svetaine ir terasa, 4 miegamieji, 3 vonios kambariai

bokštas pritaikytas svetainei ir papildomam miegamajam

Privatus priėjimas prie jūros

20 kv.m. valties stovėjimo vieta paplūdimyje prie jūros

Numatytas baseinas (12x5 m)

Stovėjimo aikštelė 4 automobiliams

Galimybė pastatyti dengtą garažą

 

Toskana – Kastiliončelas. Livornas km 20 - Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Florencija km 85 - Piombinas km 50. Pizos oro uostas km 45

Ref: 0998
Kaina: konfidencialios derybos

vila prie jūros

vilos jūra toskana
lionard prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Kastiliončelas

Paprastai vadinamas ”Tirėnų jūros perlu”, saugomas ir apsuptas gamtos, Kastiliončelas jau seniai tapo Toskanos elito traukos centru, kuris išsaugojo savo autentiškumą ir ramybę. Mažas Livorno provincijos miestelis buvo etruskų gyvenvietė ir pasižymi žavingomis jūros uolomis, kur stovi nuostabūs svajonių namai: prabangios vilos, apsuptos įlankomis ir užutėkiais, kur galima pasinerti į krištolinį vandenį. 

"Tirėnų jūros perlas” yra unikalaus žavesio ir jo grožis pakerėjo ir įkvėpė daugybę menininkų, dailininkų, rašytojų ir poetų, kaip ir įžymybes iš kultūros ir pramogų pasaulio, kaip Mastroianni ir Sordi, kurie čia, nuostabiuose svajonių namuose, praleido didžiąją savo gyvenimo dalį ir atpalaiduojančias vasaros atostogas. 

Kastiliončele vyrauja švelnus klimatas, jis yra unikalioje kraštovaizdžio pozicijoje: toli nuo judrių kelių ir apsuptas gražių ir neužterštų šimtamečių pušynų, kuriuos puošia prabangūs namai. Tai mėgstama vieta tų, kurie nori sujungti poilsį, kultūrą ir pramogas, išlaikant ramybę ir atspalaiduojantį tempą, kuris svetimas didiesiems miestams.