Vila su baseinu parduodama Sirmione

full screen
49 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši nuostabi prabangi vila įsikūrusi Sirmione pusiasalyje, viduje istorinio centro ir kelios minutės nuo Scaliger pilies ir "acquaria" terminių šaltinių.
Įsikūręs išskirtinėje ežero pusėje, šis objektas yra maždaug 500 m2 ploto, taip pat pasižymi lauko pastatu, kurio dydis siekia apie 150 m2 ir gali būti naudojamas svečiams ar darbuotojams.
Ši trijų aukštų vila parduodama su dideliais langais, kurie palieka daug saulės ir puikiai apšviesti kambarius.
Šio vilos pirmame aukšte yra gyvenamasis plotas, kuriame dominuoja erdvi svetainė su nuostabiu židiniu ir įspūdingu vaizdu į ežerą. o viršutiniame aukšte yra namo miegamoji erdvė, kurią sudaro keturi miegamieji ir jų vonios kambariai.
Žemutiniuose aukštuose yra erdvus hobis plotas ir keletas savitarnos kambarių.
Šio turto kambariai buvo elegantiškai suprojektuoti ir įrengti, daug dėmesio skirti detalėms.
Ši vila yra apsupta 4000 m2 parko, puikiai pasodinti, puošti ir gerai laikomi, kuriame yra alyvmedžių ir spalvingų augalų. Jame yra didingas baseinas.
Ši išskirtinė vila, parduodama Sirmione, yra Gardos ežeras, idealiai tinka tiems, kurie mėgsta ežerą ir daugybę atrakcionų, siūlomų šioje vietovėje.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Breša
Savivaldybė: Sirmione

Vidinis paviršius: 500 m2
Išorinis paviršius: 4000 m2

4 miegamieji
4 vonios kambariai
Ežeras priekyje
Sodas
Plaukiojimo baseinas
Lauko statyba
Paplūdimio prieiga

Desenzano del Garda 10 km - Peschiera del Garda 12 km - Salò 30 km - Milanas 145 km - Milano Malpensos oro uostas 180 km

Ref: 3186
Kaina: konfidencialios derybos

vila ežero gardai

Sirmione, ežero garda
Parduodamas vila ežero gardoje, Sirmione

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Sirmione

Gardos ežeras yra didžiausias Italijos ežeras ir yra padalintas iš trijų regionų ( Veneto, Lombardija ir Trentino Alto Adidžė) .
Tai yra turistų lankomoji vieta, kurią kasmet lanko milijonai turistų. Gardos ežeras gali pasigirti tikrai įspūdingu kraštovaizdžiu, kuriame mėlyni ežero vandenys puikiai suderinti su žaliomis aplinkinių kalvų kalvomis. Jame yra 5 mažos žavingos salos, visos kvapą gniaužiančios grožis.
Su savo vidutinio klimato, dar labiau sumažinto vandens masė baseine, tai tikrai ideali vieta ne tik atostogoms, bet ir gyventi ištisus metus. Tiesą sakant, yra keletas prabangių vilų ir prestižinių savybių, pastatytų siekiant patenkinti augančius rinkos poreikius, o ežerų teritorija yra viena iš labiausiai pageidaujamų Italijoje ir populiarių svarbių įžymybių.