Vila Santa Margherita Ligure anketa jūros

full screen
42 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Santa Margherita Ligure "ai jūros, nuostabioje Panoraminis poziciją, yra šis prabangus vila pardavimui.
Šis viešbutis yra įsikūręs ant kelio, vedančio į Portofino, už kelių metrų nuo jūros, ir funkcijos platų išorės erdves ir neeilinis vaizdas į pakrantę. Jis buvo bent iš dalies pastatytas Repellini ir Coppedè 1875 ir tada buvo pakeista ir išplėsta vėliau.
Tai trijų aukštų vila, gali būti naudojamas tiek kaip dviejų šeimos arba nusvilti-name, ir matuoja 550 m2, kurie yra gerai pasiskirsto tarp svetainės ir miegamojo zonose.
Pirmame aukšte yra elegantiškas gyvenamasis kambarys su vaizdu į jūrą, virtuvė ir puse vonios kambarys. Laiptai ir liftas prisijungti visus šios vilos pardavimui grindys ir taip pat gali sukelti didelis privatus garažas.
Viršutiniame aukšte yra namo antrame svetaine, virtuve, keturi miegamieji, du vonios kambariai ir graži su vaizdu į jūrą terasa; o viršutiniame aukšte yra gyvenamasis kambarys, virtuvė, du miegamieji ir vonios kambarys.
Ši vila "išorės plotas yra tikrai poilsio prieglauda su patogiais terasomis ir žaliųjų plotų. Yra ūkinis pastatas, šalia kurios taip pat yra puikus vaizdas į jūrą ir puikiai tinka svečiams ar darbuotojų.
Jos rafinuotas ir elegantiškas nustatant keletą žingsnių nuo Liguria 'ai jūros, kartu su savo prisitaikyti ir prestižą, kad šis turto pardavimas Santa Margherita Ligure tikras svajonių namą.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Ligūrija
Miestas: Genuja
Savivaldybė: Santa Margherita Ligure

Tipas: prabanga vila su vaizdu į jūrą

Vidinis paviršius: 550 m2
Išorinis paviršius: 1.500 m2

3 aukštų
6 miegamieji
4 vonios
3 gyvenamieji kambariai
3 virtuvės
Jūros vaizdas terasa
Liftas
garažas
ūkinis pastatas

Jūros 100 m - Genuja oro uostas už 40 km - "Portofino už 4 km - La Spezia 80 km - Milanas už 60 km - Turinas 200 km

Ref: 3150
Kaina: € 5.900.000

prabangūs namai

Santa Margherita Ligure
lionard

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Santa Margherita Ligure

Labai madinga vieta ir absoliutus grožis, Ligūrijos Riviera yra ištemptas iš Monakas į Capo Corvo, kerta keturis provincijas Savona, Imperia, Genuja, ir La Spezia, už kurių bendras ilgis apie 330 km.
Su vaizdu į gražiai Švarus Ligūrijos jūros, Riviera yra padalintas į Riviera di Levante (rytų) ir Riviera di Ponente (Vakarų).
Buvęs būdingas smėlio paplūdimiai trumpo uolų ir skardžių aukštai virš jūros akivaizdoje. Yra daug vietos turistų susidomėjimą, pavyzdžiui, Camogli, Portofino, kad Tigullio įlankos, Cinque Terre, Lerici, Porto Venere ir Golfo dei Poeti.
Riviera di Ponentės, taip pat žinomas kaip Riviera dei Fiori, garsėja savo smėlio paplūdimiai ir giliuose vandenyse. Pagrindinės kurortų yra Finale Ligure, Sanremas, Bordighera ir Menton.
Labai prašė ir geidžiamiausių srityje, Riviera patyrė į prabangių vilų ir prestižinių kvartalų, sukurti, siekiant patenkinti vis didėjančią paklausą skaičiaus padidėjimą.