Vila Parduodama ROMOJE

83 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šis prabangus vilos pardavimui buvo pastatytas aplink 1778 metus ir yra pastatytas ant kalvos su žavinga aplinkinių kraštovaizdžio. Ši buveinė visada eksponuojami prabangus ir brangų struktūrą, papuoštas brangakmeniais freskos, papuošalai, apdailos ir stiukowymi. Pradžioje medžiotojų namelį, vėliau rafinuotas vasaros rezidencija viduryje 1800-aisiais ir galiausiai princas teismo pradžioje 1900-aisiais; tikrai šio objekto išsaugojo savo Ečmiadzino per šimtmečius nepakitusį visose savo žavesio ir prestižą.
Daugelis didžiųjų asmenybių, kurie vaikščiojo į parkų apylinkes Ši vila šalia romų. Daug įžymybių Svečiai pasveikino viduje šio Luxury Residence.
Per pastaruosius metus, nuo 1990 m, pastatas buvo visiškai atkurta, grįžta į savo senovės prabanga atgaivino su labai aukštos kokybės standartus.
Su bendra paviršiaus 4200 m2, tai vila Romoje pastatytas trimis lygiais; šiaurinėje pusėje randame įėjimas su dviguba ramped laiptų, o pietinėje pusėje randame Eilės plotą. Dėl šios pusės, vila atsiveria į Italijos stiliaus sodą ir senovės miško per gražus Prancūzijos langai. Be abejo, sodrus žalumynų, taikus atmosfera ir unikalioje aplinkoje makiažo šio Villa pardavimui Lazio ramybės prieglauda.
Interjerai taip pat yra aiškiai pateikta tame pačiame elegantiškas ir rafinuotas stilius. Yra 28 miegamieji, iš kurių trys yra mažieji apartamentai ir vienas Prezidentiniai apartamentai. Stilingas baldai, dideli tarpai, marmuro vonios kambariai, oro kondicionavimo ir centrinis šildymas, yra tik keletas iš pagrindinių funkcijų.
Salėse yra išsamiai su pastebimais duomenys: Brangieji šviestuvai, marmuro židiniai ir dekoruoti sienas ir lubas. Viskas išsiskiria iš prabanga ir prestižas, išsamiai ir elegancijos jausmą.
Šiame viešbutyje taip pat yra konferencijų salė, sporto centras, plaukimo baseinas, teniso kortai ir SPA Šiuo metu statybos.
Prabangus vila netoli Romos yra tikras grožis, gamtos apsuptyje ir įsikūręs išskirtinėje aplinkoje su aplinkinės kvapą gniaužiantį vaizdą.
TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lazio
Savivaldybė: Roma
Plotas: Aplink Roma

Tipas: prabanga vila - Vila pardavimui

Vidinis paviršius: 4200 m2
Išorinis paviršius: 70 ha

28 miegamieji (iš kurių 3 mažieji apartamentai ir 1 Prezidentiniai apartamentai)
Konferencijų salė
fitneso centras
Plaukiojimo baseinas
Teniso aikštelė
SPA (statybos)

Lacijus - Roma. Roma 60 km - Viterbo 60 km - Civitavecchia 90 km - Bracciano 60 km - "Leonardo da Vinči tarptautinis Airport70 km.
Rifo 0677

Ref: 0677
Kaina: € 10.000.000

istorinis gyventi

išskirtinė rezidencija
prabangus turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Lacijus - Roma. Roma, Italijos sostinė, amžinas miestas, turtinga istorija ir nesenstantis magija. Pirmieji megalopolis žmonijos istorijoje, širdies senovės civilizacijos, sostinė Romos imperijos ir lopšys Lotynų kalba: joks kitas miestas turi tokią istoriją.

Įvairi teritorija su įvairių gamtos peizažai yra viena iš pagrindinių jo savybių: yra kalnai ir kalvos (garsieji 7 kalvų Romos), yra slėniai ir lėktuvai, upė Tevere ir ežeras Bracciano, upės sala Isola Tiberinia ir smėlio paplūdimiai Ostia.

Paminklai ir lankytinų vietų mieste yra ifinite: t jis Koliziejus, The Foro Imperiale, Panteonas, Šv Petras, Jono Laterano ir Kapitolijus. Įvairios istoriniai pastatai ir fontanai Trevi, la Barcaccia, keturių Riversand pat Neptūno ir Najadės fontanai. Žavinga aikščių kaip Šv Peters, Piazza Navona, Ispanijos laiptai ir Piazza Venezia, istorinių lankų, senas tiltai ir daug daugiau. Yra daug madingų gatvės, išskirtinių sričių, nuostabiais prabangūs vilos, elegantiška prabangūs apartamentai ir gražūs pastatai didelės vertės.