Vila pardavimui Umbria

60 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Pastatytas pagal vieno iš žinomiausių architektų laiko kryptimi, šis nuostabus paprastai Renesanso Prabangus Vila Parduodama Umbria buvo pastatytas pradžioje 1500 kaime netoli Terni, viena iš gana viduramžių kaimai, kad dot plotą ir padaryti ji tokia unikali ir būdinga. Vila yra trijų aukštų pastatas, su rūsių. Nekilnojamasis turtas Parduodama yra apsuptas iš gerai būdavo sodrus parkas su įspūdingais panoraminiais vaizdais į Umbrijos kalvų ir žalios kraštovaizdžio akras. NE, Villa siūlo privačią poilsio zoną, su dideliu baseinas. Viduje kambariai yra neapsakomo grožio. Pirmas aukštas: pirmame aukšte sveikina lankytojus su įspūdingo įėjimu su labai įtaigus aukštos skliautinės lubos. Yra trys Virtuvės, televizijos kambarys, kino salė, kabinetas, miegamasis ir vonios kambarys visi puikiai įsikūręs platybes tame pačiame aukšte.

Yra daug akmens laiptais į antrą aukštą, į Luxury Villa Parduodama, esanti Umbrija. Čia yra įvairių gyvenamieji kambariai ir keletas gražių Barai. Jie net vertingų informacijos kaip XV a židiniu, vidurio 1700 paveikslų, antikvarinių Red Damask apmušalus. Yra net 4 miegamieji ir 4 vonios kambariai, kurie yra gausiai dekoruoti. Du viršutiniuose aukštuose prestižiniame Vila Parduodama turi būti atkurtos, bet gali tapti ideali vieta personalo ir papildomų kambariai svečiams.
Pridedamas gražus vila Umbria yra labai erdvus ir labai funkcionalus rūsys su dideliu skliautinės lubos ir puošia įdomių detalių, pavyzdžiui, romėnų mozaikos antrojo amžiaus prieš Kristų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Umbrija
Miestas: Terni
Zona: Hills

Tipas: Istorinis namas - Luxury Villa

Vidinis paviršius: 1800 - M²
Išorinis paviršius: 10.000 - M²

trys Virtuvės
Įvairūs gyvenimo srityse
TV kambarys
Kinas kambarys
studija
5 miegamieji
5 Vonios

rūsys
baseinas

Umbrija - Terni. Terni, už 15 km - Narni už 10 km - Perudža už 60 km - Rieti 40 km - Viterbo 30 km - Roma už 70 km - Akvila 90 km - Orbetello 90 km.

Ref: 0563
Kaina: € 5.000.000

Italų Nekilnojamasis turtas

Vila Parduodama Umbria Italija
Prabangus namai Italijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Terni

Umbrija - Terni yra Italijos savivaldybė įsikūręs centrinėje Umbria, nes XIX a. Terni visada buvo miestas su dideliu greičiu pramonės plėtrą. 19 amžiuje, Terni pasinaudojo pramoninės revoliucijos ir jos gausiai vandens tiekimo ir išvystyta pramone į plieno konstrukcijų, liejimui ir ginklų sektoriuose. Šių pramonės šakų buvimą padarė TERMI mėgstamiausia tikslas sąjungininkų bombardavimo Antrojo pasaulinio karo, kai buvo atliktas 108 reidus. Nepaisant to, jis išliko vienu iš svarbiausių Umbrijos ir Italijos ekonomikos centrų.

Taip pat žinomas kaip "City of Lovers", nes Valentino buvo vyskupas ten ir jo palaikai ten laikomi. Iš Terni simbolis drakonas Thyrus Tyre, iš legendos, kurioje jis kovoja drąsus riteris, kuris valdo nugalėti jį atleidus Terni iš savo jungą veikėjas. Nors miestas yra tankiai apgyvendintas, yra daug prabangių vilų ir prabangių namų labiausiai strateginius ir patraukliose vietose jos pakraštyje ir kaimų. Be to, yra puikus ir žavinga, yra malonus klimatas švelnus ir patogus oro dėka Viduržemio klimato zonoje.

Tarp paminklų ir lankytinų vietų, yra Fausto griuvėsiai ir senovės miesto sienų, iš Terni, Šv Pranciškaus bažnyčia, Saint Valentine, The Palazzo Spada, Piazza della Repubblica, Piazza Tacito, Piazza bazilika katedra Solferino, archeologijos muziejus ir nuostabūs kriokliai Marmore.