Vila pardavimui ežero Bracciano

full screen
48 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši nuostabi vila parduodama Bracciano ir išskirtinis Bracciano ežero vaizdas.
Ši parduodama vila su vaizdu į ežerą yra ramioje gamtos apsuptyje gyvenančioje vietovėje. Bendras bendras plotas 600 m2, juose yra neeiliniai fasadai su akmenine sekcija, keičia rožine gipso.
Vila yra kelių lygių: pirmame aukšte yra šviesus gyvenamasis plotas su dideliais langais, iš kurių atsiveria išorinis verandas. Pirmame aukšte taip pat yra erdvi prieškambaris, svetainė su židiniu, valgomasis ir studija.
Medinis laiptas veda į viršutinį aukštą, kuriame yra miegamoji erdvė, sudaryta iš penkių miegamųjų. Šie kambariai ir jų medinės grindys yra apšviestos dideliais langais ir yra labai apdairios detalių, kad jie būtų šilti ir žavingi: svajonė, kurioje galite atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu vaizdu į aplinką.
Tai puiki vieta įvertinti malonias šio regiono siūlomas dienas. Iš tiesų dvarą supa prabangi parkas, kurio dydis yra 2000 m2, ir namo yra fantastiškas baseinas su saulės spinduliavimo erdve, kur galite atsipalaiduoti karštomis vasaros dienomis. Po atviru dangumi taip pat yra gražus verandas, kuriame galėsite pasimėgauti gana maistu su šeima ir draugais.
Šis turtas parduodamas visiškai įrengtu rūsio kambariu.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lacijus
Provincija: Roma
Savivaldybė: Bracciano

Vidinis paviršius: 600 m2
Išorinis paviršius: 2000 m2

5 miegamieji
4 vonios kambariai
Plaukiojimo baseinas
Sodas
Vaizdas į ežerą

Roma 60 km - Viterbo 50 km - Ostija 50 km - Roma Fiumicino oro uostas 50 km

Ref: 3371
Kaina: € 2.400.000

vila pardavimui bracciano, bracciano, vila pardavimui ROME

vila bracciano, vila romoje
ežeras bracciano

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Bračciano ežeras

Roma yra Italijos sostinė, turi svarbią istoriją ir nesenstančią magiją; tai laikoma pirmuoju žmogaus istorijos megapoliu, svarbių senųjų civilizacijų širdis, Romos imperijos sostine ir lotynų kalbos lopšiu.
Vienas pagrindinių jo ypatumų yra įvairia teritorija su įvairiais gamtos peizažais, bet pirmiausia Romoje yra begalinis daugybės meno ir istorijos vertybių įvairovė: senovės Koliziejus, Imperatoriaus forumas, Panteonas, Šv. Petro katedra ir Kapitolino kalva; įvairių istorinių pastatų, žavių fontanų, gražių piazza, istorinių arkų, šimtmečių tiltų ir daug daugiau.
Romoje yra daugybė madingų gatvių ir išskirtinių sričių, kur yra namų svajonių namai, elegantiški prabangūs apartamentai ir nuostabios puikios vertybės.
Šiuos dvarus galite rasti ir Romoje , Lazio žaliuosiuose kalvuose arba išskirtinėje kalnų vietovėje, bet tik keletą kilometrų nuo Romos ir visko, ką šis miestas gali pasiūlyti.