Vila Kjantyje, Sienos pusėje

13 fotografija

Parduodamas išskirtinis Toskanos kompleksas, esantis žavingame Kjančio kalvelių, Sienos pusėje, kraštovaizdyje. Miestelyje, kuriame dominuoja senovinė X a. pilis, stovi šis prašmatnus užmiesčio namas, kuriam priklauso sodas. Ši buvusi parakinė, kurios bendras plotas yra 300 kv.m., buvo kruopščiai restauruota, kas išryškino prašmatnios vilos tipišku Toskanos rustikos stiliumi charakteristikas, kuomet buvo išsaugoti originalūs elementai.

Sienos vila stovi ant Kjančio kalvelių ir nuo jos atsiveria žavingas panoraminis vaizdas į miškus, kiparisus, alyvmedžius ir vynuogynus, nes yra tarp dviejų svarbių istorinių vietovių, esančių klasikinėje Kjančio zonoje: Rados ir Gaiole in Kjanti. Prašmatni nuosavybė apima 360 ha, iš kurių 75 yra vynuogynas, Kjanti Klasiko Galo Nero DOCG vyno gamybai, o 25 yra apsodinti alyvmedžiais. Šiuo metu šios žavingos vilos yra naudojamos kaip restoranai. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė, virtuvė, skalbykla ir vonios kambarys. Einant toliau, Kjančio vilos laiptais patenkame į viršutinį aukštą, kur gali būti įrengta svetainė su virtuvėle, du vonios kambariai ir trys miegamieji, iš kurių vienas su privačiu vonios kambariu. Panoraminis baseinas ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė papildo žavingos vilos vidinę atmosferą.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Kjantis


Tipas: Parduodamos prašmatnios vilos

Vidaus plotas: 290 kv.m

Išorės plotas: 500 kv.m. sodas


Kambariai: 3 

Svetainės: 2 

Valgomieji: 1 

Virtuvė: 1 

Virtuvėlė: 1 

Vonios kambariai: 4


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Baseinas


Toskana – Siena – Kjantis: Siena km 28 – Grevė in Kjantis km 28 – San Džiminjanas km 46 - Arecas km 45 - Florencija km 45 - Montespertolis km 51 - Golfo klubas Ugolino km 26 – Senovinė Kverčiajola termė km 30 - Maniežas km 17 - Florencijos oro uostas km 44 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 20.

Ref: 0314B
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodama ferma

istorinė rezidencija
parduodami užmiesčio namai Toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Toskana – Siena - Kjantis: Kai kurie gyventojai jau prieš 1000 m. buvo apsistoję mažame, aukštai esančiame kaimelyje ant kalvų, Gaiole slėnyje. Tai buvo atvykėliai iš Vertine, Montegrosi, S.Donato ir S.Piero tam, kad įsikurtų palei Maselonės upės tėkmę ir įkurtų Gaiole miestelį Toskanoje, - pagrindinį viso slėnio centrą. Atsiradimas ir vystymasis svarbios Gaiole prekybos aikštės, kuri jau 1215 m. pasirodo kilmingųjų dokumentuose, buvo svarbus motyvas, kas traukė į šį Toskanos miestelį. Iš pirmos aikštės, esančios pakrantės dešinėje, turgus persikėlė į erdvesnę aikštę, kuri šiandien yra Sienos provincijos miestelio gyvenimo centras. Erdvesnė aikštė buvo reikalinga, nes turgus įgavo vis didesnę reikšmę, kuri išliko iki pat mūsų laikų. Nuo 1300 m. Toskanos miestelis Gaiole ir jo apylinkės tapo Kjanti Lygos dalimi kartu su Rada in Kjanti ir Kastelina in Kjanti. 

Lygos buvo politinis-administracinis suskirstymas, atliktas Florencijos miesto tose dalyse, kurios jai priklausė. Karo ar neramumų atveju, lygos turėjo tiekti Florencijai kareivius ir pinigus. Keturis amžius Toskanos teritorija, kur stovi pilis, buvo konfliktų ir Florencijos susidūrimų su Siena vieta ir abiejų reidai bei pjautynės lydėjo visą šį periodą. Toskanos Gaiole miestelis visuomet buvo Florencijos administraciniu vienetu, bet XIX a. pradžioje trumpo Etrurijos karaliavimo metu, Napoleonas jį įtraukė į Sienos Departamentą ir po to, kai Italija buvo suvienyta ir susiformavimo jos dabartinės provincijos, ten jis išliko iki dabar.