Vila išskirtinėje Romos vietoje

62 fotografija

Esanti tik keli kilometrai nuo Romos centro ši prašmatni žavioji vila yra parduodama absoliučiai išskirtinėje Romos vietoje.

Tai yra puikiai restauruota istorinė rezidencija, senovinis užmiesčio namas, kuris penkiasdešimtaisiais metais buvo atkurtas, kreipiant dėmėsį ir į minimaliausias restauracijos detales, kas garantavo puikų rezultatą išsaugant šios gražiosios architektūros originalų vaizdą, kuriuo galime žavėtis ir šiandien. 

Romos prašmatniosios vilos bendras plotas yra 1000 kv.m., o ją supa 24 ha žemė, dalinai apsodinta vynuogynu. Jos panoraminė padėtis garantuoja taip pat ir prabangą, ramybę bei nuošalumą.

Išorėje penkiasdešimtmečių magnolijų takas veda į buveinę per sodą, kuris yra praturtintas elegantiškomis statulomis bei didelių išmatavimų ypatingu žaviuoju baseinu. 

Šios vilos viduje mus pasitinka perlas, nuostabi priėmimų salė su rafinuotomis detalėmis, tokiomis, kaip medinės kesoninės lubos, marmuro grindys, XVIII a. žavūs Murano stiklo sietynai. 

Kiekvienas šios parduodamos Romoje prestižinės, žaviosios rezidencijos kampelis yra kruopščiai prižiūrėtas, su arkomis, akmeninėmis detalėmis, subtiliais ir prestižiniais elementais, kas patenkina skonį tų, kas ieško tikros elegancijos esmės.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Lacijus

Miestas: Roma


Tipas: buveinė - prašmatni vila 


Vidaus plotas:  1000 kv.m.

Išorės plotas: 25 ha


Baseinas

Priėmimų salė

Sicilijos marmuro grindys

Murano stiklo sietynai

Kesoninės lubos

Dekoratyvinės statulos


Lacijus - Roma. Roma 60 km - Viterbas 60 km - Čivitavekija 90 km - Bračianas 60 km - Tarptautinis Leonardo da Vinči oro uostas 70 km.

Ref: 0546
Kaina: konfidencialios derybos

prašmatnios vilos roma

parduodama prašmatni vila
parduodama vila lacijus

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Roma

Roma yra Italijos sostinė, žinoma, kaip amžinas miestas, pilna istorijos ir burtų, kurių nepalietė laikas. Tai žmogiškumo miestas, antikos civilizacijos širdis, Romėnų imperijos sostinė ir lotynų kalbos gimimo lopšys: nei vienas pasaulio miestas neturi tiek daug istorijos viename.

Marga teritorija ir skirtingas gamtos kraštovaizdis yra dvi pagrindinės charakteristikos: nuo kalvelių ir kalnų, įžymiųjų septynių kalvų, iki lygumų, nuo Teverės upės iki Bračiano ežero, nuo upės salos Tiberinos iki Ostijos smėlėto kranto.

Amžinojo miesto įdomios vietos ir paminklai niekad nesibaigia, tarp kurių paminėsim Kolozėjų, Imperijos Forą, Panteoną, Šv. Petrą Vatikane, Šv. Joną Laterane, Kampidolijų, daugybę istorinių pastatų, užburiančius fontanus.

Romos teritorijoje yra daug išskirtinių gatvių ir vip zonų: čia stovi žavingos prašmatniosios vilos, elegantiški apartamentai, aukštos vertės žavingas nekilnojamas turtas. Tarp prestižiškiausių vietovių paminėsime via del Corso, via del Babuino, piazza Navona, Piazza di Spagna, via Condotti, via Appia Antica, quartiere Parioli, quartiere Olgiata, Trastevere.