Viduramžių laikų rezidencija Torine

6 fotografija

Tipiškame Pjemonto kraštovaizdyje, ant kalvos viršūnės, apsupta mažų ežerų, stovi ši Viduramžių laikų rezidencija, esanti keli kilometrai nuo Torino ir šiuo metu parduodama. Istorinė buveinė buvo perdaryta iš senovinio vienuolyno, statyto 1000 m., vėliau sutvirtinto ir transformuoto į tikrą Napoleono pilį, kuris konfiskavo nuosavybę Pjemonto užkariavimo metu. Šiuo metu esanti konstrukcija buvo atlikta XVII a., o metų eigoje priklausė svarbiems veikėjams. Paskutiniais metais pilis buvo kruopščiai restauruota ir jai buvo gražintas senovinių laikų žavesys.

Šiuo metu nuosavybė įrašyta į Gražiųjų Menų sąrašą ir naudojama, kaip turistų priėmimo struktūra. Joje vyrauja aplinka, kuri sukuria elegantišką atmosferą ir žavesį, dėka taip pat ir antikinių baldų bei apdailos, kuri perkelia mus į senus laikus.

Šią Torino pilį praturtina rafinuotas restoranas, poilsio centras, įrengtas senovinio vienuolyno zakrestijos viduje. Labai patrauklūs yra taip pat ir du vidiniai sodai, gausiai apsodinti šimtamečiais augalais, kurie suteikia galimybę mėgautis žavinga panorama. 

Vienuolyno koplyčioje su freskomis ir židiniu bei darbo kambario salėje, kurią charakterizuoja medaljonas su freskomis, yra įrengti posėdžių kambariai, kur vyrauja jauki ir privati atmosfera. Tame pačiame aukšte yra mažesnės salės, atviros erdvės, priimamasis ir įstiklinta pavėsinė, kurios bendras plotas yra 60 kv.m. Viduje yra panoraminis sodas ir dengtas plotas po XV a. bokštu.

Restoranas yra XVIII a. senovinio vienuolyno salėje su freskomis, kuris vasaros metu įsikuria didelėje lauko pavėsinėje, palmių ir magnolijų sode. Viduržemio stiliaus sode yra įžemintas panoraminis baseinas, kurį supa sodai su terasomis.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Pjemontas

Miestas: Torinas 

Zona: Torinas 


Tipas: Parduodamos pilys - Pilys Torine

Vidaus plotas: 3500 kv.m.

Išorės plotas: 11 ha 

 

Pagrindinė struktūra: 3000 kv.m. 

Liukso klasės namas: 500 kv.m. 


24 kambariai su vonios kambariu 

Posėdžių centras 


Poilsio centras 

Baseinas 

Erdvi stovėjimo aikštelė

Žemė: 11 ha


Pjemontas – Torinas: Ivrėja 3 km - Torinas 32 km – Gran Paradiso Nacionalinis parkas 35 km – Val d'Aosta slidinėjimo trasos 81 km – Viveronės ežeras 16 km - Madžiorės ežeras 91 km – SPA Chivasso 7 km - Romanina golf club 11 km – Torino oro uostas Caselle 28 km – Autostrada: išvažiavimas Ivrea/Aosta 4 km.

Ref: 0327
Kaina: Daugiau nei 10M

liukso klasės namas

parduodama vila
parduodama pilis

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Torinas

Pjemontas – Torinas:  Vakarų Pjemontas yra pilių žemė, kokių nėra jokiame kitame Italijos regione. Žemė tarp Orko ir Dora Baltea, su jų atšiauriais slėniais, kurie driekiasi iki Didžiojo Rojaus, ir derlingomis lygumomis. Teritorija ilgą laiką buvo ginčų priežastis, padalinta abatams ir vyskupams, Savojos kunigaikščiams, Monferato markizams. Tai žemė stačių uolų ir ežerų, kalvų ir slėnių, turtinga įžymiom vietom, kuriose buvo statomos gynybinės pilys ir plevėsavo feodalinės vėliavos. Esantis Pjemonte, Kanavese yra istorinis Europos regionas, pilnas dvarų, pilių, tvirtovių ir aristokratinių buveinių, kurios vertingos ne vien tik dėl to, kad  primena senovės karinius žiaurumus. 

Teritorijos padalinimas į apskritis buvo kovų VIII a. pradžia. Susiskaldžius centrinei valdžiai nebebuvo nieko, kas galėjo suvaldyti chaosą ir Vengrų bei Vikingų atakas, tik Frankai pasipriešino, sukurdami naują valdymo struktūrą, vėliau pavadintą feodalizmu. Jos pagrindinis instrumentas buvo pilis “castello” (nuo lotynų castellum, mažybinis castrum, neprilygstama Romų imperijos tvirtovė), iš pradžių tai buvo tvirtos sienos bokštas, esantis ant kalvos, o vėliau vis didesnė konstrukcija. Poreikis stiprinti armiją ir organizuoti valdžią privedė prie to, kad pilys iš paprastų tvirtovių tapo tvirtovių miestais, tinkančiais apginti gyventojus ir valdovų bei jų šeimos gyvenvietes. Didžioji dalis Kavanese pilių yra susijusi su dviem stipriausiom šeimomis-klanais: Arduinikiais, Valpergos grafais ir San Martino grafais, priešiškais dvyniais. Neatsiejamas interesų ir neapykantos raizginys, Savojos kišimasis, Korado II il Salico ir Monferrato feodalizacija sukūrė turtingą tvirtovių sistemą tarp XII ir XIV a., tuo metu, kai architektūra labiausiai klestėjo. Žavūs architektūriniai statiniai tokie, kaip bokštai, karūnavimai, tvirtovės ir barbakanai panašūs tarpusavyje, bet nevienodi, kilo iš karinio poreikio, susijusio su žemės orografija ir ginklų vystymusi. XV a. pabaigoje, kritus Amedeo VIII grafystei, Pjemontas buvo okupuotas prancūzų, vadovaujamų Karlo VIII, kuris pradėjo baisią pilių destrukciją, kuri truko nesibaigiančio prancūzų-ispanų karo metu. Stabilumas grįžo su Emanuele Filiberto ir taika Cateau-Cambrésis, bet pilių laikas jau buvo pasibaigęs!