Vičencoj parduodama epochinė elegantiška vila

55 fotografija

Ši didinga Vičencoje parduodama vila, pastatyta XVI a. pabaigoje ir XVII a. pradžioje, pasižymi žavesiu, nepavaldžiu laikui.

Ant priekinio portiko yra dvišlaitis kraigas, kuris sudaro trikampinį frontono fasadą, apšviestą saulės su piramidės smailumo dūmtraukiais. Elegantiška ir griežta vila yra praturtinta žavaus sodo.

Daugybė restauracijų dovanojo naują žavesį šiam išskirtiniam nekilnojamam turtui, atgaivinant senovines freskas, kurios iki šiol ją dekoruoja.

Daugybė šios Vicenzos vilos išskirtinio žavesio kambarių, apstatytų didelės vertės baldais, sukuria unikalią eleganciją: medinės sijos, pilnai dekoruotos sienos, originalūs epochiniai židiniai, prestižinės grindys, prašmatnūs sietynai ir prestižiniai paveikslai, - visa tai yra dominuojantys vidaus motyvai.

Pagrindinei vilai priklauso privati bažnytėlė ir didelis kaimo paslaugų pastatas (barkesa), - tai tipiškas Veneto vilų pastatas, kuris praeityje skyrė šeimininkų vilos dalį nuo erdvės, skirtos valstiečiams ir aptarnaujančiam personalui. Pastatas yra prailgintos formos, su jį juosiančiu portiku. Barkesa priduoda papildomos praktiškos erdvės visam kompleksui.

Ši elegantiška prašmatnioji nuosavybė yra retos Veneto architektūros, puikiai tinkanti tiek gyvenimui, tiek, kaip aukšto lygio svečių priėmimo namai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Provincija: Vičenca


Tipas: epochinė prašmatnioji vila


Vidaus plotas: 2.430 kv.m.

Išorės plotas: 12.500 kv.m.


Pirmas aukštas: 550 kv.m.

Antras aukštas: 80 kv.m.

8 miegamieji

7 vonios kambariai 

4 salonai

Prestižiniai baldai

Prabangi apdaila

Rūsys: 350 kv.m.

Svečių namai: 60 kv.m.

Kluonas: 600 kv.m.

Vyninė: 200 kv.m.

Portikas

Oratorija: 40 kv.m.

Barkesa: 550 kv.m.

Itališkas sodas


Vičenca 27 km – Verona 50 km - Venecija 90 km - Veronos Villafranca oro uostas 54 km - Venecijos Marko Polo oro uostas 98 km

Ref: 1137
Kaina: Iki 2,5 Milijono

vilos venetas

parduodamos vilos
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Vičenca

Vičenca, parduodamos nuostabios vilos buveinė, vienas iš seniausių Veneto miestų, bet jo istorija siekianti romėnų viešpatavimo laikus mažai žinoma. 

1404 su Venecijos Respublikos pagalba, Vičenca turėjo tikrai klestintį laikotarpį. XVI amžiuje buvo jos aukso amžius. Patricijus Turtingasis, kuris jau Renesanso laikotarpiu pradėjo statyti gražius pastatus ir rūmus, XVI amžiuje praturtino miestą didingais architektūriniais pastatais, pagrinde architekto Andrėjaus Paladijaus ir jo mokinių. 

I pasaulinio karo metais teritorija aplink Vičencą tapo vienu iš kruviniausiu karo mūšių lauku (Monte Grapa, Asiadžio ir Pasubio). O Antrojo pasaulinio karo metu miestas patyrė lėktuvų bombardavimą, kuris nusinešė daug aukų ir pridarė didelės žalos. Pasibaigus karui, Vičencos gyventojai atstatė miestą, suteikdami jam blizgesį ir prestižą, kuris ir šiandien yra matomas iš idealiai pastatytų nuostabiųjų prabangių vilų.