VIAREDŽIO MIESTE PARDUODAMAS PRABANGUS APARTAMENTAS

27 fotografija

Šis parduodamas, elegantiškos prabangos Viaredžio mieste apartamentas yra tik keli metrai nuo jūros, o nuo jo atsiveria žavingas panoraminis vaizdas.

Nuo gyvenvietės, kuri yra septintame ir paskutiniame pastato aukšte, atsiveria iš ties ypatingas vaizdas į Viaredžio pakrantės apylinkes.

Prie vidinio 120 kv.m. ploto prisideda dvi terasos, viena iš kurių 18 kv.m. įeina į apartamentą, kita 24 kv.m. yra ant stogo.

Prie nuosavybės įėjimo yra delikati virtuvėlė, kuri yra šalia didelės šviesių spalvų svetainės su vaizdu į jūrą. 

Toliau yra trys miegamieji, iš kurių du dviviečiai ir vienas vienvietis, ir du vonios kambariai. 

Interjeras yra labai šviesus, erdvus, o patalpos yra jaukios ir gerai išdėstytos. 

Aukštis, kuriame yra nuosavybė, garantuoja aukšto lygio privatumą bei apsaugą nuo triukšmo, kuris atkeliauja nuo gatvės ir pliažo.

Neseniai restauruta ši prabangi palėpė yra labai patogioje ir praktiškoje, ekskliuzyvinėje Versilijos vietoje, kuri bėgant metams neprarado savo didžiojo žavesio ir vis dar yra tarp žinomiausių, labiausiai pageidaujamų ir vertinamų zonų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Luka

Miestas: Viaredžio 


Tipas: palėpė - prabangus apartamentas      

 

Vidaus plotas: 162 kv.m.

Išorės plotas: -

 

2 terasos

2 dviviečiai kambariai

1 vienvietis kambarys

2 vonios kambariai

Virtuvė

Erdvi svetainė


Viaredžio: Fortė dei Marmi 2 km - Piza 20 km - Pizos oro uostas 25 km - Luka 21 km - Florencija 80 km - SPA 1 km.

Ref: 1035
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

palėpė versilija

apartamentai viaredžio
parduodamas apartamentas viaredžio

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Viaredžio

Elegantiškas ir rafinuotas, Viaredžio yra vienas iš žinomiausių Toskanos pakrantės miestų. Tai elitinių turistų iš viso pasaulio, vienas iš labiausiai žinomų, traukos centras, nutolęs tik 2 km nuo madingojo Fortė dei Marmi. Naktinės Toskanos šviesos vasarą suteikia kraštovaizdžiui gyvumo ir spalvingumo, o žiemą - nuostabius saulėlydžius ir ramybę. Bet kokiu atveju, Viaredžio, gausus nuostabių prabangiųjų vilų, yra tinkamas aplankyti bet kuriuo sezono metu, nes gali pasiūlyti ištisus metus atrakcijų turistams. Kraštovaizdis yra vientisas dėka kalvų ir pušynų žalumos susiliejimo su Toskanos jūros mėlynumu, kas suteikia jam unikalumo. Čia taip pat vyksta Karnavalai, čia aptinkame ir eklektišką architektūrą, pastatų Art Nouveau ir Art Deco stiliumi, kuriuose lankėsi Galileo Chini, Lorenzo Viani ir P.B. Shelley.

Toskanos miesto, esančio keli žingsniai nuo Fortė dei Marmi, pavadinimas yra kilęs nuo Via Regia bokšto, kurį Lukos gyventojai pastatė apie XV a., kai uostas pavertė Burlamaka upės žiotis funkcionalia vieta, kur prasidėjo pirmieji ekonominiai mainai. Jūra visada buvo puiki Viaredžio gyventojų sąjungininkė, anksčiau čia buvo statomi žvejų laiveliai, o dabar čia, dėka drastiškų verslo filosofijos pokyčių, tose pačiose laivų statyklose yra gaminami prestižiniai kateriai ir jachtos.