Versilijoje parduodama prašmatni vila

16 fotografija

Du žingsniai nuo Forte dei Marmi, vienoje iš žinomiausių Toskanos jūros turistinių vietovių, yra parduodama prašmatni vila, esanti Toskanos elitinėje pakrantėje. 

Pirmoji ypatingoji charakteristika, kuri pribloškia iš karto, yra žavinga šios prašmatnios parduodamos vilos išorė: 800 kv.m kuo puikiausiai prižiūrėtas, apšviestas sodas ir ten esantis žėrintis baseinas suteikia šiai prašmatniai vilai unikalų žavesį. Elegantiškame baseine yra vidiniai skrituliniai laiptai, o jį supa patogūs sodo baldai, tarp kurių yra įprastos paplūdimio lovelės, kėdės, staliukai ir apskritos formos sofa, idealiai tinkanti išsitiesti prieš saulę. Išorės plotas apima maždaug 800 kv.m., jį apibūdina žavus, gerai prižiūrėtas sodas, kur auga aukštos palmės bei yra didelį efektą paliekantys dekoratyviniai elementai; tai ypatybės, kurios paverčia šią prašmatnią vilą, parduodamą prie Toskanos jūros, didelės prabangos nekilnojamuoju turtu bei neginčijama grožybe. Ir nuo pasažo galima mėgautis žaviuoju baseinu tiek šiltomis vasaros dienomis, tiek vakarais, kartu su draugais, ar aperityvo ar galantiškos vakarienės metu. Susidedantis iš keturių baltų kolonų ir praturtintas su tokiais pat šviesiais išorės baldais, prašmatnios vilos, esančios du žingsniai nuo Forte dei Marmi, pasažas yra išskirtinės architektūrinės struktūros, žavus antikinės romėnų buveinės atkartojimas. Prašmatnios parduodamos vilos bendras plotas yra 260 kv.m. Ji susideda iš didelio ir šviesaus valgomojo, virtuvės, trijų kambarių, trijų vonios kambarių ir erdvios gyvenamos mansardos, kur yra svetainė su sofa ir TV. Patalpų gaivumas ir švara laimi prieš blaivumą, o sofistikuotas baldų pasirinkimas, kuris harmonigai įsilieja, suteikia papildomos vertės. Užburiančios, prašmatniosios Toskanos vilos svetainė, kur yra erdvūs langai, išeinantys į žavųjį sodą, yra didelė ir erdvi. Pirmame aukšte išsiskiria žavios, prestižinio baltojo marmuro grindys, kurios puikiai derinasi su audinių tonais ir sienomis. Mansardoje ir miegamuosiuose yra parketas; likusioje namo dalyje vyrauja klasikinis stilius, nors spalvos ir išlieka šviesios. Visos šios ypatybės prašmatniąją vilą, esančią ant Toskanos Versilijos pakrantės, paverčia ją didelės prabangos buveine bei neabejotina grožybe ir įeina į pačių žaviausių Forte dei Marmi prabangiųjų vilų kategoriją.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pietrasanta 

Zona: Marina di Pietrasanta


Tipas: Vila Forte dei Marmi - Vilos Toskana Jūra

Vidaus plotas: 260 kv.m.

Išorės plotas: 800 kv.m. sodas


Kambariai: 3

Vonios kambariai: 3

Svetainė: 1

Valgomasis: 1

Virtuvė: 1

Erdvi gyvenamoji mansarda

Sodas

Erdvus baseinas


Nuotoliai:

Fortė dei Marmi: 3 km - Florencija: 110 km - Luka: 35 km - Piza: 37 km - Viaredžio: 15 km - Pizos oro uostas: 43 km - Autostrada: A1, išvažiavimas Versilia - 6 km.


Ref: 0462
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prabangus namas

prašmatnus nekilnojamas turtas
parduodama sodyba

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Marina di Pietrasanta

Toskana - Luka - Fortė dei Marmi: į Marina di Pietrasanta patenkame nuo Fortė dei Marmi pakrantės iki Apuano alpių: nuo jūros mėlynumo iki žaliuojančių stambių kaštonmedžių, nuo erdvių paplūdimių iki tvirtų Alpių viršūnių, pereinant švelnias kalveles, apsodintas alyvmedžiais. Gausus ir įvairus kraštovaizdis: miškų takeliai, slėniai, pievos ir kalnai, dailininkų miesteliai, senoviniai malūnai ir žavingi marmuro urvai. Sala pilna žalumos ir istorijos bei, kol kas dar masinio turizmo, neužterštos gamtos.

Vietovė Toskanoje, tik 5 km nuo Fortė dei Marmi yra charakterizuojama gaiviu pušynu bei ilgomis Tirėnų pakrantėmis, kurios gali pasigirti smulkaus smėlio paplūdimiais, švelniai besidriekiančiais link jūros. Tai prestižinis miestelis, nutolęs tik du kilometrus nuo įžymaus Fortė dei Marmi. Ši vieta buvo strategiškai svarbi gyvenvietė nuo pat Longobardų dominavimo laikų, tačiau ji buvo įkurta Lukos miesto mero Džiuskardo da Pietrasanta XIII a. viduryje. Istoriniame Toskanos miestelio centre yra pastatas, pastatytas pagal simetrinę šachmatų lentą, kur kiekvienas elementas tiksliai atitinka kitą pagal "aukso proporcijos” formulę. 

Šimtmečius trūkusi kova tarp Lukos ir Florencijos, Mariną di Pietrasanta pavertė svarbiu kariniu ir ekonominiu centru Didžiosios Toskanos Kunigaikštystės laikotarpiu ir po to, kai  čia pražygiavo ispanai bei prancūzai, ji pagaliau atiteko Lukai. Pietrasanta visada pasižymėjo gyvybingu kultūriniu gyvenimu, greičiausiai dėl savo marmuro apdorojimo darbų, kurie prisišaukė į miestą meno ir kultūros atstovus, pradedant Mikelandželu Buonaročiu ir baigiant Boteru, Mitorajum ir Kalatrava. Versilijos parkas su šalia esančia vila ir   Romėnų Mūšio baru yra kultūrinio sezono pagrindinė būstinė, kuri su teatru, parodomis, debatais ir daugeliais kitais pasirodymais tapo kultūriniu įvykiu nacionaliniu mastu.