Venete parduodama prestižinė vila

full screen video
60 fotografija

Žaliajame Veneto regione, Beluno zonoje, yra parduodama ši graži, istorinė, prestižinė vila

Statyta 1600 m. pradžioje architekto, kuris buvo Paladijaus pasekėjas, parduodama Veneto vila turi daug tokio tipo viloms bendrų charakteristikų.

Po 1730 m. vykusios restauracijos, kuomet buvo pakeisti šoniniai įėjimo laiptai į dabartinius ir kuomet buvo vertikaliai praplėsta centrinė fasado dalis, vila įgavo panašų vaizdą, kokį matome šiandien.

Parduodama Veneto vila atsiskleidžia visu savo grožiu, kuris tęsiasi per visą 3960 kv.m. bendrąjį plotą. Jei iš išorės baltas fasadas sužavi savo galingais laiptais ir charakteringomis lodžijomis viršutiniuose aukštuose, viduje šis spektaklis tęsiasi.

Dideli salonai gausiai ir puošniai dekoruoti, senoviniai prestižiniai židiniai, marmuro grindys, panoraminės terasos, erdvi vyninė, lodžijos su panoraminiu vaizdu, rafinuotai dekoruotos lubos, stilingi baldai ir apdaila. Visa tai kalba apie istoriją ir prestižą, literatūrinius pokalbius bei meno, filosofijos ir poezijos diskusijas. Atmosfera, kuri čia vyrauja yra aristokratinė, kilmimga ir rafinuota. 

Išorėje 27.000 kv.m. žemė, kuri supa parduodamą Veneto vilą, apima itališką sodą, parką ir tvenkinį. Sodri gamta ir kvapnios bei spalvotos gėlės suformuoja spindintį grožį ir harmoniją. Daugybė statulų dekoruoja sodą, o upelis, kuris jį supa, perkelia lankytojus į praėjusių laikų atmosferą, sukeldamas vaizdinius iš pasakos. 

Su savo žavesiu, kuriam nepavaldus laikas, ir savo kilmingu šarmu, parduodama prestižinė Veneto vila yra neįkainojamos vertės nekilnojamas turtas, kuris užburia visam laikui.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Belunas

Zona: Belunas


Tipas: veneto vila - prestižinė vila


Vidaus plotas: 3.960 kv.m.

Išorės plotas: 27.000 kv.m.


10 kambarių

6 vonios kambariai

Prabangi apdaila


Itališkas sodas

Parkas

Tvenkinys


Venetas - Belunas. Belunas 33 km - Basanas del Grapa 44 km - Asiago 60 km - Kortina d'Ampeco 99 km - Venecija 100 km - Verona 180 km - Milanas 320 km.

Ref: 0558
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

istorinė buveinė

epochinė rezidencija
nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Belunas

Venetas – Belunas. Veneto miestas esantis strateginėje vietoje, tarp Pjavės upės ir Ardo upelio, Belunas buvo reikšmingas postas antrojo pasaulinio karo metu.

Miestas 2007 m., 2008 m. ir 2010 m. buvo pirmoje vietoje dėl miesto ekosistemų palaikymą ir netgi gavo EMAS serfitikatą dėl įdirbio švarinant savo aplinką (pirmas Italijos miestas, kuris gavo šį prestižinį pripažinimą).

Senovėje priklausęs romėnams, Venetui, austrams ir galiausiai italams, Beluno miestas per amžius sukaupė stiprų kultūrinį paveldą. Daug čia yra įdomių vietų: Šv. Martyno katedra, Šv. Roko ir Šv. Stefano bažnyčios, buvęs Tarnų vienuolynas su gotikiniu kiemeliu, Rektorių rūmai, daugybė tiltų, įvairūs istoriniai fontanai, Dojona Vartai ir bokštas.

Čia daugybė ir prestižinių vilų, esančių visoje Veneto teritorijoje, dėka ir palikimo, kurį paliko Paladijus, įžymusis 1500 m. architektas, kuris šioje zonoje dirbo ir suprojektavo daugybę  vilų ir rūmų, kurie jį pavertė žymiu visame pasaulyje.