Venete parduodama prestižinė antikinė vila

24 fotografija

Apie šios antikinės vilos, pilnos istorinės ir meninės prabangos, vertę gerai liudija žodžiai, kuriais ją aprašo Regioninis Veneto vilų institutas. “XVI a. vila - čia rašoma - yra kūbo formos, praturtinta didėjančia perspektyva dėka atviro portiko su keturiomis kompozicinio orderio kolonomis, esančio cokoliniame aukšte. Į portiką patenkame dvejais fasado paraleliniais scenografiniais laiptais. Iš pradžių tai buvo tik vieni laiptai dešinėje pusėje. Pagrindinis aukštas pažymėtas prailgintos formos įrėmintais langais. Įrėminimo motyvas, kaip langų bazė, atsikartoja antresolėje ir antrame aukšte. Pirmame aukšte yra akmeninės dekoracijos Memorialinėje lentelėje po lodžija įrašyta 1588 m. data, kas leidžia suprasti, kuomet buvo atlikti darbai”. Tačiau nei techninis, nei meninis aprašymas neleidžia išreikšti tos harmonijos ir elegancijos jausmo, kuris tvyro šioje, šiuo metu parduodamoje istorinėje buveinėje, kurį pajuntame tik čia apsilankę. Perėjus per brangiuosius kambarius esame apdovanoti kelionės laiku jausmu dėka gerai išsilaikiusų darbų, kurie atsiskleidžia vienas po kito. Viskas atrodo taip, kaip buvo antikiniais laikais. Pagerinimai, kurie buvo atlikti šiai prašmatniajai Veneto vilai, pavertė ją patogia ir pritaikyta gyventi šiandieninį gyvenimą. Jie yra visur, bet tuo pačiu nekrenta į akis.

Ant vienos iš kolonų yra užrašyti 1588 metai, todėl manoma, kad tuo metu vyko restauracijos darbai. Pasak 1617 m. dokumento, buveinė buvo komplekso centre, kuriam priklausė paukštidės bokštas, kiemas, daržas, sodas ir arklidės. Vešlus sodas, kuris supa prašmatniąją vilą yra dabartinių pertvarkų, vykusių šešiasdešimtaisiais metais, rezultatas.

Vidaus ir išorės aplinka siūlo išskirtinę gyvenimo vertę, kuomet svečiuojantis šiame prestižiniame nekilnojamame turte, galima patirti išskirtinį jaukumą ir prabangą. Nuo architektūros iki statulų, nuo apdailos iki detalių, netgi iš nuotraukų galima suprasti apie šios istorinės vilos vertę. Sodai ir medžių eilės, kurie ją supa, yra praturtinti įvairiais elementais, kaip pavyzdžiui baseinu, kuris puikiai susilieja su gamta ir tampa beveik nepastebimas. Visa aplinka spinduliuoja istorine prabanga, kurią čia būdami patiriame visa savo esybe. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: Paduja


Tipas: Istorinė buveinė - Prašmatnus namas

Vidaus plotas: 2310

Išorės plotas: 4 ha 

 

Prašmatni vila 1.100 kv.m. 

 

Pirmas aukštas: 

Įėjimas 

Vonios kambariai 

2 miegamieji su vonios kambariais 

 

Antras aukštas: 

Svetainė su freskomis 

2 salonai su freskomis 

Valgomasis 

Biblioteka 

Vonios kambarys svečiams

 

Trečias aukštas: 

Svetainė

6 miegamieji 

4 vonios kambariai 

 

Liftas 

 

Paslaugų pastatas 430 kv.m. 

 

Pirmas aukštas: 

Svetainė 

Virtuvė 

Darbo kambarys 

Vonios kambarys 

 

Antras aukštas: 

3 kambariai 

3 vonios kambariai 

Erdvi palėpė

 

Priestatas 780 kv.m. 

 

Pirmas aukštas: 

Svetainė 

Garažas 

Angaras žemės ūkio transportui 

 

Antras aukštas: 

2 virtuvės 

2 vonios kambariai 

3 kambariai 

 

Itališkas sodas 

Vaismedžiai 

Baseinas 


Ref: 0403
Kaina: € 12.000.000

Nekilnojamas turtas

parduodamos prašmatnios vilos
istorinės buveinės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Venetas – Paduja: Parduodama prašmatnioji vila yra netoli Venecijos, - išskirtinės, vienintelės tokios visame pasaulyje vietos, turtingos istorija ir menu, o taip pat žavinga architektūra bei gotikiniais rūmais. Miesto širdis yra Šv. Morkaus aikštė. Garsioji Bazilika stovi Venecijos aikštės centre, puošta auksu ir mozaikomis, kurios pasakoja Venecijos istoriją. Visa Venecijos provincija yra garsi Italijoje ir už jos ribų dėka gausybės žavingų vilų, kurios buvo pastatytos praėjusiais amžiais šioje zonoje. 

Venecijos miesto širdis yra Šv. Morkaus aikštė, iš ties vienintelė turinti teisę, apibrėžimo prasme, vadintis aikšte: kitos aikštės yra vadinamos “aikštelėmis”. Šv. Morkaus bazilika stovi Venecijos aikštės centre, puošta auksu ir mozaikomis, kurios pasakoja Venecijos istoriją, kartu su nuostabiais bareljefais, kurie vaizduoja metų mėnesius. 

Venecijos dožų rūmai stovi šalia bazilikos: juos jungia Popieriaus vartai, - nustabus Bartolomeo Bon darbas, kurie šiuo metu yra išėjimas iš Dožų rūmų muziejaus. Venecijos respublikos valdžios būstinė buvo pastatyta XV a. iš Istrijos marmuro. Venecijos respublika, turinti tūkstantį metų istorijos, savo paveldu paliko taip vadinamą Veneto vilų civilizaciją, kuri valdė teritoriją: paveldą sudaro daugiau kaip 5000 vilų, kurios šiuo metu yra turistų mėgstami objektai ir tikri prašmatnūs brangakmeniai, kuriuos galima įsigyti.