VENETE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

18 fotografija

Tipiškame Viduržemio jūros kraštovaizdyje, kurį apibūdina alyvmedžiai, vynuogynai, kiparisai, besikaitaliojantys su miškais, pilnais šimtamečių kaštonmedžių, stovi ši parduodama aristokratinė Veneto vila, apsupta 3000 kv.m. sodu, gausiai apsodintu, su erdviu baseinu. Prabangaus nekilnojamo turto, kuris nutolęs maždaug valanda kelio nuo Venecijos, bendras plotas yra 500 kv.m. ir jis yra trijų lygių, į kuriuos galima lengvai patekti dėka vidinio gyvenvietės lifto. Rūsyje yra dvigubas garažas, du vonios kambariai, skalbimo patalpa ir kitos papildomos patalpos. Pirmame aukšte galima praleisti poilsio akimirkas dėka galerijos ir sodo, į kurį patenkama pro pirmo aukšto langduris. Pirmame šios prašmatnios Veneto vilos aukšte yra virtuvė, valgomasis, darbo kambarys ir erdvi svetainė bei laiptai, kurie veda į ilgą antro aukšto koridorių, iš kurio patenkame į kambarius: trys vonios ir keturis miegamuosius, iš kurių galima įeiti į erdvią terasą, kur galima mėgautis ramia panorama. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Trevizas 

Zona: Azolas


Tipas: parduodamos vilos - Veneto vila 

Vidaus plotas: 500 kv.m.

Išorės plotas: 3000 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 6

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1

Svetainė: 1

 

Kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos: 5

 

Baseinas

Garažas

Parkas: 3000 kv.m.

 

Venetas – Trevizas: Trevizas km 31 – Venecija km 69 – Padova km 49 – Verona km 110 – Trentas km 91 – Hotel Terme Belvedere km 58 – Azolo Golfo Klubas km 1 – Venecijos oro uostas km 58 – Autostrada: išvažiavimas Vittorio Veneto Nord km 68.

Ref: 0168
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamas prašmatnus nekilnojamas turtas

parduodama prabangi vila
veneto vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Trevizas

Venetas - Trevizas: Puiki pozicija ir klimatas įtakojo, kad Azolas tapo Veneto gyvenamuju centru, o tuo pačiu ir svarbia Veneto gyvenviete, dar priešistoriniu laikotarpiu. Acelum, Romėnų Azolas, stipriai augo: Veneto miestas, kuris taip pat tapo ir savivaldybe, vystėsi tarp I a. prieš Kr. ir I a. po Kr. Senovinis krikščionių centras, jau VI a. turėjo vyskupą ir vyskupija čia išsilaikė iki 969 m., kuomet tapo Trevizo vyskupijos feudu. Periodu tarp XI ir XIV a. Veneto miestelis pažino įvairių galingų šeimų viešpatavimą, ir galų gale, Venecijos. 

Nuo XIV a. pabaigos, dominuojant Venecijai, Veneto miestas pražydo: 1489 m. Venecija apsijungė su Azolo valdytoja Caterina Cornaro, buvusia Kipro karaliene, kuri įkūrė Karališkus Renesanso rūmus, pilnus artistų, literatų ir poetų, palikdama amžiams pėdsakus mene ir miesto vaizde. Venecija reikšmingai pertvarkė Azolo urbanistinę struktūrą ir jį prijungė prie savęs, prie savo aristokratijos iki pat Venecijos Respublikos griūties. "Azolas ir Venecija ir Venecija ir Azolas” sakoma šiose vietose, pabrėžiant giminingą atmosferą, kuri jaučiama tiek architektūroje, tiek sieloje. 1797 m. čia įžengė Napoleonas. XIX a., dominuojant austrams, Azole buvo įgyvendintos pilietinių institucijų reformos ir viešųjų darbų programos, kaip pavyzdžiui teatro Duse restauracija. Galiausiai 1866 m. tapo Italijos karalystės dalimi.