Venete parduodama istorinės vertės vila

64 fotografija

Keli kilometrai nuo Padujos, Veneto laukų širdyje, stovi ši prestižinė, prašmatnioji, šiuo metu parduodama vila.

Nuosavybė yra išties istorinė Veneto buveinė: pastatyta XVI a. pabaigoje ir modifikuota XVII a. į savaitgalio namus, vila susideda iš pagrindinio 2900 kv.m. pastato, kuriame yra pirmas aukštas, antras aukštas ir gyvenama palėpė; dviaukščio namo ir kaimo paslaugų dviaukščio pastato su portiku. Visa parduodama prestižinė nuosavybė yra puikios būklės dėka restauracijos bei ypatingos priežiūros.

Vidaus apdaila yra išties įspūdinga ir aristokratinė: antikvariniai baldai, prestižiniai sietynai, prabangaus parketo grindys, senoviniai židiniai, kesoninės ar medinių sijų lubos, marmuriniai vonios kambariai, plytinės arkos, kiti elegantiški apdailos elementai. Visa tai kuo puikiausiai derinasi su nuosaikiu, bet tuo pačiu metu įmantriu stiliumi, koks vyrauja šioje gražiojoje parduodamoje Veneto viloje.

Į išorę veda žavus portikas su plačiomis arkomis, kuris apgaubia visą pastatą; įvairios statulos praturtina tuščias erdves ir sukuria klasikinę bei kilmingą aplinką.

Fantastiškas 6000 kv.m parkas supa prestižinę parduodamą vilą ir sukuria žalią, vešlią bei sodrią zoną: aukšti medžiai, šimtamečiai augalai, minkštas žolės velenas, spalvingos gėlės, gerai prižiūrėta gyvatvorė: parkas atspini vilos grožį netgi ten, kur styro originali mūrinė siena, primindama nuosavybės istoriją ir aristokratiškumą. Parko viduje yra taip pat ir privati koplyčia, kurios bendras plotas yra maždaug 75 kv.m.

Esanti saulėtoje bei puikioje strateginėje vietoje, parduodama Veneto vila yra tikras perlas architektūros ir regiono istorinėje panoramoje.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Paduja

Zona: Paduja


Tipas: veneto vila - istorinė vila 


Vidaus plotas: 2900 kv.m. 

Išorės plotas: 6000 kv.m. 


Pagrindinis pastatas

(pirmas aukštas, antras aukštas, gyvenama palėpė)


Dviaukštis namas


Dviaukštis kaimo paslaugų pastatas su portiku


Privati koplyčia 75 kv.m.


Venetas – Paduja: Paduja 15 km - Rovigas 24 km - Vičenca 40 km - Ferara 54 km - Venecija 61 km - Bolonija 80 km - Verona 90 km - Venecijos oro uostas 70 km - Veronos oro uostas 120 km - Bolonijos oro uostas 80 km.


Ref: 0560
Kaina: Nuo 5M iki 10M

prašmatni rezidencija

prestižinė buveinė
epochinė rezidencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Paduja

Venetas – Paduja: Prestižinė parduodamos prašmatnios vilos vieta, - Paduja, jau pradedant nuo XI a. prieš Kr. buvo viena iš svarbiausių Romėnų kolonijų, o kitame amžiuje tapo laisvu miestu, kur virė guvus ekonominis, kultūrinis ir religinis gyvenimas. Miesto, esančio 20 km nuo Venecijos, išvaizda susiformavo XIII a., kai buvo įkurtas Universitetas ir pastatyti Ragione rūmai bei pirmoji miesto siena. 

XIV a. valdant Carrarese, Veneto miestas pasiekė aukščiausią politinio, karinio ir kultūrinio prestižo tašką ir tuo metu į Padują pradėjo plaukti rašytojai ir menininkai iš visos Italijos. 

Po to, kai XVI a. buvo prijungta prie Venecijos respublikos, Paduja pakeitė savo išvaizdą išdygus naujiems valstybiniams rūmams, bažnyčioms ir naujai miesto sienai su įtvirtinimais. Iki šiol Paduja lieka elegantišku ir diskretišku miestu, kurio istoriniame centre tvyro viduramžių atmosfera su žaviausiu istoriniu ir meno palikimu. Istorija ir menas atsispindi taip pat ir daugybėje Padujoje ir jos apylinkėse parduodamų prašmatnių vilų. 

Išskirtiniame kultūros centre, - Padujoj, atsiskleidė įžymios asmenybės, kaip pavyzdžiui Pietro d'Abano - daktaras, filosofas, mokslininkas ir Sorbonos docentas; Petrarka, kuris į miestą atsinešė savo meilę Laurai; Lovato Lovati ir net Galilėjo Galilėjus, kuris miestą pavertė savo observatorija. Liudija apie išskirtinių menininkų buvimą Veneto miestelyje ir tokie darbai, kaip Scrovegni koplyčios XIV a. freskų ciklas, Katedra ir Krikštykla su Giusto de' Menabuoi freskomis, Šventojo kompleksas su nuostabiais XV a. Donatello darbais ir didžiojo renesanso laikotarpio Tiziano ir Andrea Mantegna darbai Koplyčioje Ovetari agli Eremitani.