VENECIJOJE PARDUODAMAS PRAŠMATNUS NAMAS

18 fotografija

Nutolusi tik kelis žingsnius nuo įžymiojo Jesolo ir Lido di Venezia paplūdimių ir tik 30 m nuo Cavallino prieplaukos ši parduodama vila yra apsupta Veneto lagūnos, kuri yra turtinga savo charakteringa fauna ir labai spalvinga flora.

Prestižinis namas, statytas 20 a. pradžioje, šiuo metu parduodamas, išlaiko tipines architektūros charakteristikas Veneto pakrančių vilų, kuri driekiasi nuo Brentos iki Venecijos.  Turtas išsidėstęs per du aukštus, o jo bendras vidaus plotas yra 300 kv.m. ir yra apsuptas beveik 2000 kv.m. sodo, iš kurio įmanoma žavėtis ne tik Burano ir Torcello varpinėmis, bet ir San Marco.

Pirmame aukšte, pro pagrindinį vilos įėjimą, patenkame į didelę erdvią centrinę svetainę su židinu ir daugybe langų, kurie ją paverčia labai šviesia. Už jos yra du susieti kambariai, kuriuos charakterizuoja atvira erdvė su didele virtuve, vonios kambarys ir papildoma patalpa pro kurios duris galima tiesiogiai išeiti į panoraminę terasą.

Tokia pati centrinė svetainė su židiniu yra viršutiniame aukšte, kur dar yra  4 kambariai ir vonios kambarys su vonia.

Visiškai restauruotas 2005 m., prabangus namas Venecijoje didžiuojasi visais patogumais, pradedant centralizuotu šildymu ir baigiant apsaugos sistema, pajungta prie satelito. 

Puiki padėtis leidžia pasiekti per 30 min visas lagūnos salas ir Venecijos širdį su Piazza San Marco (Šv. Morkaus aikštė).

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Venecija

Zona: Venecija Lagūna


Tipas: Veneto vilos - Venecija parduodami namai

Vidaus plotas: 300 kv.m.

Išorės plotas: 1900 kv.m.

 

Kambariai: 4

Vonios kambariai: 2

Svetainės: 2

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Žemė: 100 kv.m. 


VENETAS: Venecija -Murano: 8 km Brano: 2 km Venecija: 7 km SPA: 8 km Jesolo golfo klubas: 7 km jachtų klubas: 41 km Autostrada: A4 venezia-mestre 30 km Venecijos oro uostas Marco Polo: 10 km

Ref: 2104
Kaina: Iki 2,5 Milijono

ieškau parduodamos vilos

prašmatnus nekilnojamas turtas
paladijaus vilos

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Venecija

Venetas-Venecija: Venecijos lagūna, kurios plotis svyruoja tarp keturių ir dešimties kilomentrų, driekiasi iš viso per 549 km. Venecijos lagūna, kurią sudaro pakrančių paplūdimiai, šalia žemyno, atrodo tarsi arka, o vertikali linija, kurią sudaro vienas paskui kitą einantys keturi Cavallino, Lido, Pellestrina ir Sottomarina paplūdimiai, ją skiria nuo Adrijos jūros. Tik per tris uosto žiotis patenka vanduo, kuris jūros bangavimo ritualu, lėtai kvėpuodamas, kas šešias valandas, atneša gyvybę į Venecijos lagūną. 

Lagūnos aplinka yra pilna gyvybės, kuri nuolat evoliucionuoja, kaip ir visose drėgnose vietose, kas ypatingai svarbu ekologiniu požiūriu dėl galimybės apginti paukščius ir išlaikyti teisingą santykį tarp pakrantės ir jūros. Veneto lagūnos yra kertamos mažų vidinių srovių ir vandens veidrodžių. Didelė dalis augmenijos susideda iš augalų ypač atsparių jūros vandeniui, kurie vėlyvą vasarą pražysta nuostabiais violetiniais žiedais, dovanodami lankytojams nuostabią, spalvingą ir gyvybingą aplinką. Gyvūnai, kurie gyvena vandenyse netoli Venecijos, ir kurie aptinkami lagūnoje yra įvairūs: moliuskai, vabzdžiai, ropliai ir maži žinduoliai. 

Paukščiai lengvai čia randa maisto: čia yra kormoranai, laukiai, žvejybiniai paukščiai, nardančios antys bei pilki ir balti garniai. Vis dažniau aplink Venecijos lagūną ir Jesolo, pavyzdžiui, yra matomi rožiniai flamingai. Veneto lagūnoje yra daug salelių, tokių kaip Torcello, Murano ir Burano, paminint tik kelias įžymiausias.