Venecijoje parduodamas prašmatnus butas

22 fotografija

Išties išskirtinėje vietoje, vienintelės, žaviosios Venecijos širdyje yra parduodamas šis prašmatnus butas

Esantis išskirtiniuose ir prestižiniuose keturių aukštų rūmuose, kurių kiekviename aukšte yra tik po vieną butą. Išskirtinio išdėstymo butas apima paskutinį aukštą (kur patenkame liftu).

Jo bendras plotas yra 155 kv.m. Venecijos bute taip pat yra 2 nuostabios terasos, kurių plotai yra 18 kv.m. ir 7,5 kv.m. Nuo jų atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į ypatingąją ir vienintelę Lagūnos panoramą: žvilgsnis laisvai apima 180° Venecijos pakrantę nuo sodų iki Bienalės, nuo Šv. Jurgio salos iki Džudekos kanalo, nuo Didžiojo kanalo iki Šv. Morkaus aikštės. 

Parduodamo buto viduje yra virtuvė, erdvus salonas su daugybe langų, apimančių vaizdą į visą Šv. Morkaus baseino vandens telkinį, 3 erdvūs miegamieji, 2 vonios kambariai, erdvi palėpė (mansarda) ir 20 kv.m. palėpė virš stogo: ir iš šios gyvenvietės dalies vaizdas, be abejonės, yra užburiantis.

Elegantiškai ir aristokratiškai įrengtame Veneto bute yra puikios būklės langai ir durys, grindys iš prestižinio marmuro ir parketo, stilistinės dekoruotos detalės ir aukštos vertės elementai.

Ideali nekilnojamojo turto būklė ir išties unikali vieta paverčia šį Venecijoje parduodamą butą tikru architektūriniu brangakmeniu, esančiu viename iš gražiausių Italijos miestų.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Venecija

Zona: Venecija


Tipas: butas Venecija - parduodamas butas


Vidaus plotas: 155 kv.m.

Išorės plotas: -


Terasa 18 kv.m.

Terasa 7,5 kv.m.

Palėpė 20 kv.m.


Virtuvė

Salonas

3 kambariai

2 vonios kambariai

Mansarda


Venetas - Venecija. Kjodžija 25 km - Muranas 3 km - Jezolas 25 km - Mestrė 8 km - Paduja 35 km - Trevizas 25 km - Vičenca 60 km.


Ref: 0515
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prabangus butas

parduodami butai
prašmatnios gyvenvietės

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venecija

Venetas – Venecija: Parduodama prašmatnioji vila yra netoli Venecijos, - išskirtinės, vienintelės tokios visame pasaulyje vietos, turtingos istorija ir menu, o taip pat žavinga architektūra bei gotikiniais rūmais. Venecijos miesto širdis yra Šv. Morkaus aikštė, iš ties vienintelė turinti teisę, apibrėžimo prasme, vadintis aikšte: kitos aikštės yra vadinamos “aikštelėmis”. Šv. Morkaus bazilika stovi Venecijos aikštės centre, puošta auksu ir mozaikomis, kurios pasakoja Venecijos istoriją, kartu su nuostabiais bareljefais, kurie vaizduoja metų mėnesius. Virš pagrindinių durų yra keturi bronziniai Konstantinopolio arkliai (iš ties tai kopijos: originalai yra Šv. Morkaus muziejuje), kurie primena ketvirtąjį 1204 m. Kryžiaus žygį. Bazilika yra graikiško kryžiaus formos, o ant jos yra penki didžiuliai kupolai. Tai trečioji bazilika skirta Šv. Morkui, kuri stovi šioje vietoje: pirmos dvi buvo sugriautos. 

Venecijos dožų rūmai stovi šalia bazilikos: juos jungia Popieriaus vartai, - nustabus Bartolomeo Bon darbas, kurie šiuo metu yra išėjimas iš Dožų rūmų muziejaus. Venecijos respublikos valdžios būstinė buvo pastatyta XV a. iš Istrijos marmuro. Čia nuostabiojo Venecijos miesto centre, keli žingsniai nuo mūsų išskirtinio buto pardavimui, stovėjo pilis, vėliau padegta, kad priversti Petrą IV Kandiano išeiti, kuris sukilimo metu joje buvo radęs prieglobstį. Šiuo metu rūmai yra muziejus, kuriame yra geriausi Venecijos menininkų darbai, pvz. Sansovino biblioteka. Priešais Venecijos Dožų rūmus yra Šv. Morkaus varpinė: pastatyta 1173 m. kaip švyturys laivams, XV a. buvo restauruota Bartolomeo Bon.  Krito 1902 m. liepos mėn. 14 d. ir buvo pilnai perstatyta. 

Visa Venecijos provincija yra garsi Italijoje ir už jos ribų dėka gausybės žavingų vilų, kurios buvo pastatytos praėjusiais amžiais šioje zonoje. Venecijos respublika, turinti tūkstantį metų istorijos, savo paveldu paliko taip vadinamą Veneto vilų civilizaciją, kuri valdė teritoriją: paveldą sudaro daugiau kaip 5000 vilų, kurios šiuo metu yra turistų mėgstami objektai ir tikri prašmatnūs brangakmeniai, kuriuos galima įsigyti. Veronos raudono marmuro ložė yra Jacopo Sansovino darbas, o virš jos yra bareljefai, kurie alegoriškai vaizduoja Liūtų respublikos žygdarbius. Kitas Venecijos miesto simbolis yra Rialto tiltas: tai Antonio Da Ponte 1591 m. darbas. Tuo metu tai buvo vienintelis būdas pereiti Didįjį kanalą pėsčiomis: iš ties tai buvo vienintelis tiltas iki pat 1854 m., kuomet buvo pastatytas Akademijos tiltas.