Venecijoje parduodamas prabangus butas

1 fotografija

Pristatome jums prabangų butą, esantį istoriniame Venecijos centro širdyje, tarp Šv. Morkaus aikšės ir Realto tilto, kurio bendras plotas yra 270 kv.m. Jis yra trečiame aukšte antikinio prestižinio namo, tipiško Venetui, statyto XIX a. pradžioje. Nuo būsto atsiveria žavingas vaizdas į charakteringą Venecijos kanalą, kuriuo dažnai praplaukia gondolos. 

Prašmatniame bute yra erdvus įėjimas, du miegamieji, svetainė, valgomasis, virtuvė ir vonios kambarys. Patalpos yra labai erdvios ir jose yra tipiškos charakteringos to periodo, kuomet buvo statytas namas, detalės, pvz. Venecijos mozaikos grindys. Butas yra labai šviesus dėka daugelio langų, pro kuriuos į butą skverbiasi šviesa. Charakteringa vandens pakrante arba valtimi patenkame į struktūros prieangį, kaip paprastai patenkama į elitinius namus, esančius Venecijos lagūnos širdyje. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Venetas

Miestas: Venecija

Zona: Venecija


Tipas: Prašmatnūs butai - Butai Venecija

Vidaus plotas: 270 kv.m.+sandėlys

 

Kambariai: 2

Vonios kambariai: 1

Svetainės: 1

Virtuvė: 1

Valgomasis: 1 


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Sandėlys


Venetas – VenecijaVenecijos Lagūna: Venecija km 18 – Paduja km 47 – Jesolas km 19 – Udinė km 115 - Triestas km 146 – Venecijos oro uostas km 10 – Golfo Klubas Venecija km 24 – SPA km 17 – Autostrada: išvažiavimas Venezia km 11.

 

Venetas – Venecija: Venecijos paplūdimys 2 km - Mestre  8 km - Muranas 1.8 km - Buranas  6 km - Trevizas  22 km - Padova 33 km - Trevizo oro uostas 21 km - SPA Eliseo 7 km - Venecijos Golfo Klubas 6.5 km - Autostrada: A4 išvažiavimas Mestre 7 km.

Ref: 0261
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

prašmatnus namas

butai venecija
nekilnojamas turtas italijoje

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Venetas, Venecija

Venetas – Venecija: Venecijos miesto širdis yra Šv. Morkaus aikštė, iš ties vienintelė turinti teisę, apibrėžimo prasme, vadintis aikšte: kitos aikštės yra vadinamos “aikštelėmis”. Šv. Morkaus bazilika stovi Venecijos aikštės centre, puošta auksu ir mozaikomis, kurios pasakoja Venecijos istoriją, kartu su nuostabiais bareljefais, kurie vaizduoja metų mėnesius. Virš pagrindinių durų yra keturi bronziniai Konstantinopolio arkliai (iš ties tai kopijos: originalai yra Šv. Morkaus muziejuje), kurie primena ketvirtąjį 1204 m. Kryžiaus žygį. Bazilika yra graikiško kryžiaus formos, o ant jos yra penki didžiuliai kupolai. Tai trečioji bazilika skirta Šv. Morkui, kuri stovi šioje vietoje: pirmos dvi buvo sugriautos. 

Venecijos dožų rūmai stovi šalia bazilikos: juos jungia Popieriaus vartai, - nustabus Bartolomeo Bon darbas, kurie šiuo metu yra išėjimas iš Dožų rūmų muziejaus. Venecijos respublikos valdžios būstinė buvo pastatyta XV a. iš Istrijos marmuro. Čia nuostabiojo Venecijos miesto centre, keli žingsniai nuo mūsų išskirtinio buto pardavimui, stovėjo pilis, vėliau padegta, kad priversti Petrą IV Kandiano išeiti, kuris sukilimo metu joje buvo radęs prieglobstį. Šiuo metu rūmai yra muziejus, kuriame yra geriausi Venecijos menininkų darbai, pvz. Sansovino biblioteka. Priešais Venecijos Dožų rūmus yra Šv. Morkaus varpinė: pastatyta 1173 m. kaip švyturys laivams, XV a. buvo restauruota Bartolomeo Bon.  Krito 1902 m. liepos mėn. 14 d. ir buvo pilnai perstatyta. 

Veronos raudono marmuro ložė yra Jacopo Sansovino darbas, o virš jos yra bareljefai, kurie alegoriškai vaizduoja Liūtų respublikos žygdarbius. Kitas Venecijos miesto simbolis yra Rialto tiltas: tai Antonio Da Ponte 1591 m. darbas. Tuo metu tai buvo vienintelis būdas pereiti Didįjį kanalą pėsčiomis: iš ties tai buvo vienintelis tiltas iki pat 1854 m., kuomet buvo pastatytas Akademijos tiltas.