Valdikjanoje parduodamas prašmatnus užmiesčio namas

full screen
42 fotografija

Areco provincijoje, žavingoje Valdikjanoje, parduodamas šis užmiesčio namas su vynuogynu.

Tai akmeninis gyvenamasis namas, pastatytas XIX a. ir neseniai restauruotas, esantis ant kalvelės nuo kurios atsiveria nuostabus 360° vaizdas į žalius šio slėnio laukus. 

Nuosavybė yra padalinta į dvi atskiras dalis, bet jas galima lengvai sujungti.

Viena dalis yra dviejų aukštų šeimininkų gyvenvietė, o jos bendras plotas yra maždaug 350 kv.m., neįskaitant palėpės. Antra dalis yra 800 kv.m. trijų aukštų viešbutis su restoranu plius palėpė, kurių bendras plotas yra daugiau nei 1.150 kv.m.

Šeimininkų gyvenvietės pirmame aukšte yra didelė, daugiau nei 60 kv.m. virtuvė su visais įrengimais, dvi svetainės, iš kurių viena yra su židiniu, o kita su senovine krosnimi - židiniu iš gizos, darbo kambarys, vonios kambarys su dušu, sieninė spinta, lyginimo patalpa ir techninė patalpa. Dalis sienos yra iki šiol iš senovinio smiltainio. Laiptai veda į trečią aukštą, kur yra keturi erdvūs kambariai su dviem vonios kambariais. Iš didžiausio kambario yra tiesioginis išėjimas į vonios kambarį ir į drabužinę.

Viešbutis yra antrame aukšte ir jame yra priimamasis su Toskanos moline krosnimi ir medinėmis lubų sijomis, salonas, kuris gali būti naudojamas, kaip posėdžių kambarys, su medinėmis lubų sijomis ir dideliu, puikiai veikiančiu židiniu. 

Iš čia patenkame į keturis miegamuosius, apstatytus antikiniais baldais bei trivietį apartamentą su maža svetaine ir virtuvėle. Šiame aukšte taip pat yra vonios kambarys. Medinias laiptais patenkame į kitą 100 kv.m. dviejų kambarių apartamentą su virtuve ir vonios kambariu. 

Restoranas yra pirmame aukšte ir jame telpa maždaug 70 svečių. Prie jo prisijungia ir sodas, kuris gali talpinti iki 300 pietaujančių, taigi čia galima organizuoti ir šventes. 

Iš valgomojo galima patekti į charakteringą vyninę, pritaikytą vyno saugojimui ir degustacijai.

Elegantišką parduodamą užmiesčio namą supa 5.000 kv.m. sodas su aukštaūgiais medžiais, pušimis, kiparisais, spygliuotomis gyvatvorėmis ir maždaug 100 alyvmedžių. 

Sode taip pat yra du panoraminiai baseinai: vienas 98 kv.m. yra skirtas viešbučio svečiams, o kitas 72 kv.m. naudojamas šeimininkų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Provincija: Arecas 

Zona: Valdikjana


Tipas: toskanos užmiesčio namas - viešbutis


Vidaus plotas: 1.150 kv.m.

Išorės plotas: 5.000 kv.m.


Šeimininkų vila: 350 kv.m.

2 aukštai

4 miegamieji kambariai


Viešbutis su restoranu: 800 kv.m.

Restoranas, talpinantis 70 svečių

4 dviviečiai kambariai

2 apartamentai


Privatus baseinas: 72 kv.m.

Viešbučio baseinas: 98 kv.m.


Toskana - Valdikjana: Arecas 25 km - Kortona 7 km - Trazimeno ežeras 20 km - Siena 45 km - Perudžija 45 km - Florencija 80 km - Florencijos oro uostas 78 km - Pizos oro uostas 125 km

Ref: 1069
Kaina: € 3.100.000

vilos toskana

užmiesčio namai toskana
parduodami užmiesčio namai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Valdikjana

Įžymusis slėnis tarp Areco ir Sienos provincijos, Toskanoje, ir tarp Perudžijos ir Ternio, Umbrijoje, - Valdikjana užima erdvią centrinės Italijos teritorijos dalį ir driekiasi per du nuostabiuosius regionus.

Pripažinta tarp pusiasalio derlingiausių žemės ūkio zonų, Valdikjanoje taip pat yra gaminamas aukštai vertinamas vynas nuo pat etruskų laikų. Šiaurinėje dalyje yra Kjanti gatvė, o likusi dalis yra žymi savo baltuoju Vergine della Valdichiana vynu, - pripažintu ir vertinamu visame pasaulyje. 

Čia yra daug vietinių tradicijų, folklorinių renginių ir zonos istorinių paminėjimų, kaip pavyzdžiui Arece “La Giostra del Saracino”, Kastiljon Fiorentino “Il Palio dei Rioni”, Kjanoje “Il Carnevale di Foiano”, Sienoje “Il Palio dei Somari di Torrita”, Lucinjano “La Maggiolata”.

Šioje zonoje yra daug prašmatnių užmiesčio namų ir istorinių buveinių, kas dar labiau praturtina teritoriją ir suteikia šioms žemėms prestižo, kurio joms ir taip netrūksta.