Umbrijoje parduodamas prašmatnus namas

22 fotografija

Dvylika kalvelių iškilusių slėnyje išilgai Trazimeno ežero kranto: štai kvapą gnaiužiantis kraaštovaizdis, kuris supa prašmatnią Umbrijos vilą. Pilnai aptvertas hektaro sodas supa šį išskirtinį užmiesčio namą, kuris neseniai buvo restauruotas. Šios vilos, netoli Perudžijos, vidaus apdaila yra iš akmens, kas atitinka Umbrijos tradiciją. Vidus yra elegancijos ir paprastumo mišinys, - ypatingas liukso klasės rustikos stilius.  

Prašmatni vila, šiuo metu parduodama, yra trijų aukštų, o jos bendras plotas yra 570 kv.m. Grindys yra išklotos Umbrijos rankų darbo molinėmis pytelėmis, sienos ištapytos rankiniu būdu natūraliomis spalvomis ir tradiciniais piešiniais. Tradicijų žavesys vyrauja kiekviename kambaryje, kurie yra puikiai apšviesti. Pirmame aukšte yra erdvi svetainė su židiniu, darbo kambarys, erdvus valgomasis ir pagrindinis kambarys su dideliu vonios kambariu, kuriame yra dvi kriauklės, erdvi vonia ir dušas.

Antrame aukšte yra penki prašmatnūs kambariai, kiekvienas dekoruotas ir išpieštas rankiniu būdu spalvomis, kurios atkartoja žavingą supančią aplinką. Čia yra jaukus salonas ir žavinga veranda, nuo kurios atsiveria panoraminis vaizdas.  

Trečiame aukšte yra mansarda su dviem jaukiais kambariais svečiams. Čia yra žaidimų ir poilsio kambarys, kur stovi bilijardo ir žaidimų stalai. Grindys yra medinės.

Išorėje, erdviame sode yra atpalaiduojantis baseinas, nuo kurio atsiveria žavinga panorama į Trazimeno ežerą. Nuosavybę supa alyvmedžiai ir vaismedžiai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: Trazimeno ežeras


Tipas: Vilos užmiesčio namai - Vila Perudžijoje

Vidaus plotas: 10.000 kv.m. 

Išorės plotas: 570 kv.m., išsidėstę per tris aukštus


Kambariai: 8

Vonios kambarys: 10

Valgomasis

Svetainė

Darbo kambarys

Virtuvė


Vyninė

Baseinas

Barbekiu zona


Umbrija – Perudžija: Perudžija 35 km – Montepulčianas 40 km – Arecas 60 km – Siena 80 km – Golfo Klubas Lamborghini-Panicale 30 km – Jodinėjimo centras 19 km – SPA 40 km – Perudžijos oro uostas  43 km – Autostrada: A1 išvažiavimas Valdichiana link Bettolle-Sinalunga.

Ref: 0442
Kaina: € 2.300.000

parduodami užmiesčio namai umbrija

prestižinis namas
prašmatnūs butai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija - Perudžija - Trazimeno ežeras: žavinga, parduodama, prašmatnioji vila stovi šalia nuostabaus, krištolinio vandens Trazimeno ežero, kuris yra ketvirtas pagal dydį tarp visų Italijos ežerų, nuo kurio atsiveria stebuklingas vaizdas į ypatingo grožio laukus, alėjas, paminklus ir žavingus didinguosius rūmus. Ant ežero kranto stovi daug įvairių miestelių, pvz. Pasinjano sul Trazimeno, Mandžionė, Tuoro, Kastiljonė del Lago (vienas iš gražiauisų Italijos miestelių), Korčianas, San Feličianas, Montė del Lago ir Toričela. Esantys riboje tarp Umbrijos ir Toskanos, istoriniai zonos centrai  primena dviejų regionų, esančių kalvingame kraštovaizdyje sąjungą virtuvės kvapuose bei tradicijose.

Ryškus bei siauras Trazimeno ežeras, ant kurio kranto stovi žavinga, parduodama, prašmatnioji vila, yra įsispraudęs tarp Perudžijos derlingų kalvų, kur stovi antikiniai miesteliai ir sodybos, kurie driekiasi tolin į gilumą. Žymus vynuogių, alyvmedžių ir tabako augalų peizažas bei tvarkingai augančios saulėgrąžos supa žavingą prašmatniąją vilą ant ežero kranto. Regioninis parkas saugo delikačią hidrologinę ir ekologinę pusiausvyrą, taip pat ir trijų salų, esančių vandenyje, bei dvylikos kalvelių, kurios jį apgaubia.

Radiniai, siekiantys priešistorinį periodą, šiuo metu yra saugomi Umbrijos Nacionaliniame Archeologijos muziejuje, liudija apie jau tuo metu čia buvusias gyvenvietes. Čia vyko svarbūs senoviniai mūšiai, kaip pvz. Anibalo pergalės prieš Romėnų legioną 217 m. prieš Kr. Ežero zona, kur stovi prašmatni vila, dažnai kentėjo nuo baisių potvynių, kuriems galą padarė romėnų imperatorius Klaudijus, pastatydamas pirmąjį dirbtinį intaką į Teverės upę. Vėliau sekė kiti darbai, čia savo įnašą atnešė ir Leonardo da Vinči, kuris sukūrė genialią hidraulinę sistemą, kuri sureguliavo per stiprius Trazimeno proveržius. Nuo 2006 m. Trazimeno ežeras priklauso tarptautiniai asociacijai “Living Lakes”. Kalvos aplink ežerą yra žymaus vyno “Colli del Trasimeno” gamybos zona. Žavingi ir iki šiol dar nepaliesti laukai šiaurėje, kur auga tankūs ąžuolų miškai, siūlo ramią ir atpalaiduojančią vietą, kurią galima pasiekti pėsčiomis arba dviračiu. Šie pasivaikščiojimai gali apsvaiginti tiek istorijos, tiek gamtos mėgėjus.