UMBRIJOJE PARDUODAMAS PRABANGUS NAMAS

23 fotografija

Umbrijos širdyje, du žingsniai nuo Asyžiaus, parduodamas šis antikinis vienkiemis, puikiai restauruotas su aukštos kokybės apdaila, stovintis žemės ūkio fermos teritorijos viduje, apsuptas plataus šimtamečių augalų parko, kurio plotas yra 3,2 ha ir kuris buvo pasodintas labai senai, kuomet 19 a. pabaigoje įžymi Umbrijos šeima įsigijo sodybą. 

Kompleksas susideda iš restauruotos sodybos, aukštos vertės nekilnojamo turto, ir kitų keturių pastatų, iš kurių vienas puikiai perdarytas į prašmatnų namą, o jų bendras plotas yra 1335 kv.m., ir didelio baseino.

Prašmatni vila, išdėstyta per du lygius, yra išdalinta į 9 apartamentus: pirmame aukšte yra 4 dviejų kambarių butai papildyti didele svetaine su virtuvėle, vonios kambarys su vonia ir miegamasis, o antrame yra 5 apartamentai su didele svetaine ir virtuvėle, miegamasis, kitas kambarys palėpėje ir dvigubi vonios kambariai su dušu bei loftas su nuostabiu židiniu ir charakteringa palėpe. 

Tiek pirmame, tiek antrame aukšte yra dvi erdvios bendros salės, 110 kv.m. ir 80 kv.m. atitinkamai, perdarytos iš antikinių prabangaus namo arklidžių, išlaikydamos nepaliestą originalią archtektūrą. Papildytas nekilnojamas turtas keliais vonios kambariais, svarbiais židiniais, drabužine ir įrenginiais audio/video sistemai. Iš viso čia gali tilpti 140/160 žmonės. Be to, buvo patvirtintas projektas realizuoti papildomą 600 kv.m. statinį. 

Visi apartamentai buvo kruopščiai apstatyti su umbrijos stiliaus detalėmis, kaip lubos su matomomis sijomis ir grindys iš parketo bei molinių plytelių, kas sukuria eleganciją ir antikinę atmosferą. Be viso to, nuostabi prabangaus nekilnojamo turto panoraminė padėtis leidžia mėgautis nuostabiu vaizdu į Asyžių, Subasio kalną ir Perudžijos teritoriją.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Miestas: Perudžija 

Zona: Bastija Umbrija


Tipas: Parduodamas vienkiemis - prašmatnios vilos

Vidaus plotas: 1335 kv.m. 

Išorės plotas: 3,2 ha

 

Pagrindinis namas

Restauruotas ūkinis namas

3 ūkiniai namai, kuriuos reikia restauruoti

Galimas išplėtimas 500 kv.m.

Baseinas


UMBRIJA - Perudžija: Bastija Umbrija – Deruta 13 km - Asyžius 5 km - Perudžija 7 km - Kortona 51 km - Florencija 140 km - Siena 100 km - Adrijos jūros pakrantė 80 km - Pranciškaus terminės vonios 3 km - Perudžijos Golfo Klubas 7 km - Perudžijos oro uostas 8 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Perugia 5 km

Ref: 0128
Kaina: Iki 2,5 Milijono

prestižinis namas

elitinė vila
prabangus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Umbrija, Asyžius

Umbrija – Perudžija: Bastija Umbrija, kur stovi mūsų prestižinė vila, yra kairiame upės Chiascio krante, maždaug 20 km nuo Perudžijos sostinės. Romėnų epochos metu miestelis buvo žinomas, Insula Romana pavadinimu, nes buvo panašus į salą, apsuptą "Lacus Umber" vandenų, plataus vandens veidrodžio, kuris užima Umbrijos slėnį. Viduramžiais Bastija tapo svarbia pilimi, kuri ilgą laiką buvo valdoma Asyžiaus, prieš tai, kai buvo valdoma Perudžijos valdovų Michelotti, Fortebraccio ir Baglioni. 

Bastija Umbrija, yra lygumoje prie Subasio kalno, ir šiandien tai yra svarbus ekonominis Asyžiaus ir Umbrijos zonos centras. Bastija nėra turistinis miestas, skirtingai nei šalia esantys miestai. Tačiau nežiūrint į tai, kad jis yra šiuolaikinis miestas, jame galima aptikti labai senus pastatus ir tvirtoves. Mazzini aikštėje, pavyzdžiui, yra XIV a. Šv. Kryžiaus bažnyčia, su charakteringu fasadu iš baltos ir rožinės klinties, tipiškos Subasio. Ta pati medžiaga buvo naudojama ir daugelyje kitų šios zonos konstrukcijų, kaip pvz. Šv. Kjaros bažnyčia Asyžiuje. Netoli nuo šio Italijos širdyje esančio miestelio, virš žemos kalvos, galima aplankyti Rocca S. Angelo apylinkes, kurios yra apsuptos viduramžių laikų siena ir bokštais, ir kuriose yra vienas seniausių pranciškonų ordino vienuolynas.