Umbrijoje parduodama prašmatnioji vila

full screen full screen video
86 fotografija

Šiuo metu parduodama prašmatni žavioji vila, esanti netoli Perudžijos. Originalus pastatas iškilo aplink XV a. apžvalgos bokštą. Pakeitusi daug savininkų ir priklausiusi galingoms bei kilmingoms šeimoms prestižinė vila išlaikė nepaliestą savo žavesį bei didybę. 

Šiuolaikinę savo išvaizdą įgavo dėka žymaus architekto, kuris įkvėpimo sėmėsi iš XVII a. ir XVIII a. romėnų ir Toskanos modelių, apjundamas klasiką su šiuolaikiškumu. 

Prie jau buvusio pastato buvo prijungtas akmeninis bokštas nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į pasakiškas apylinkes, kurių grožis neturi sau lygių. Horizonte matomos minkštosios Umbrijos kalvelės, Asyžius ir Perudžija, o tolumoje Trazimeno ežeras: įspūdingas ir užburiantis vaizdas.

Itališkas sodas ir 11 ha parkas supa žaviąją parduodamą vilą. Daugybė fontanų, gulbių ežerėlis, mažas amfiteatras, pavėsinė, vandentiekio cisterna, šulinys, - tai tik keletas išskirtinumų, kuriuos čia aptinkame. Parke, šalia tipiškų zonos augalų, tokių kaip lauro medžiai, alyvmedžiai, buksmedžiai ir ligustrai, auga egzotiniai ir Umbrijos teritorijai neįprasti augalai, kaip Libano kedrai, palmės, citrinmedžiai, bambukai, smulkiažiedės tūbės, jūrinės pušys ir magnolijos. Visa tai yra ryški nuoroda į praėjusių laikų skonį, delikačiai eklektišką ir originalų. Visa ši praštmatni gamta be to, kad suteikia neaprašomą spektaklį akims, taip pat svaigiai kvepina atmosferą  kas puikiai dera su klasikiniu alyvmedžių, vynuogynų ir riešutmedžių kvapu, kurie taip pat yra parduodamos prestižinės vilos dalis.

Perėjus parką patenkame į poilsio zoną, kur karaliauja žavus baseinas, vienas iš daugybės aukštos vertės ypatingumų, kas dar labiau praturtina prašmatnią ir prestižinę parduodamą vilą.

Prestižinės nuosavybės viduje yra, švelniai tariant, įtaigi atmosfera. Detalės palieka be žado: įvairios freskos, daugybė viduramžių ir klasikinių dekoracijų ant sienų ir lubų, XVIII a. durys išpieštos svarbių to laikmečio menininkų, prestižinio marmuro židiniai, veranda grįsta moline ir majolikos keramika. Ir dar: didžiulės svetainės, daugybė salonų, bilijardo salė, biblioteka, 10 apartamentų, visi su privačiais vonios kambariais. Įvarios rezidencijos terasos leidžia iš viršaus apžvelgti visą nuosavybę, dovanodamos panoraminį, kvapą gniaužiantį vaizdą į parką ir apylinkes.

Kompleksui taip pat priklauso ferma, keli žemės ūkio namai, pastatai, naudojami įvairioms paskirtims ir žemės sklypai. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: Perudžija


Tipas: parduodama prašmatni vila - prestižinė nuosavybė


Vidaus plotas (bendras): 3800 kv.m. 

Išorės plotas: 11 ha

 

Vila:

Daugybė portikų

Terasa

Panoraminės terasos

2 virtuvės

Valgomasis

Įvairūs sandėliukai

Veranda

Darbo kambarys

Bilijardo salė

Svetainės

Salonai

10 apartamentų (su privačiais vonios kambariais)


Suremontuota ferma:

Ofisai

Gyvenvietės 

Terasos


Remontuotina ferma

Įvairūs žemės ūkio priestatai


11 ha žemės:

Baseinas

Gulbių ežerėlis

Pavėsinė

Mažas amfiteatras

Vandentiekio cisterna

Šulinys


Umbrija - Perudžij: Perudžija 10 km - Trazimeno ežeras 20 km - Orvietas 40 km - Ternis 60 km - Todis 30 km - Spoletas 48 km - Montepulčianas 44 km - Siena 80 km.


Ref: 0493
Kaina: Nuo 5M iki 10M

antikinė rezidencija

antikinė buveinė
prestižinė vila

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija - Perudžija. Esanti strateginėje padėtyje, tarp žavingų meno miestų: Florencijos, Romos ir Sienos, - Perudžija yra vienas iš maloniausių mūsų šalies miestų, su savo penkiais istoriniais rajonais, apjuostais antikine etruskų siena. Didžioji dalis Perudžijos miesto istorinio-architektūrinio paveldo yra iš viduramžių ir renesanso laikų. 

Fontanas “Maggiore”, pastatytas XIII a., yra neabejotinas miesto simbolis. Didelio dėmesio susilaukia ir Palazzo dei Priori, kuris sužavi didžiosiomis durimis, virš kurių yra įžymiosios Grifo ir Liūto statulos, kurios taip pat yra miesto simboliai.

Tiek Perudžija, tiek šio meisto apylinkės yra pilnos prašmatnių vilų, pastatytos tiek miesto sienų viduje, tiek už jos, žaliose apylinkėse.