Umbrijoje parduodama pilis

25 fotografija

Umbrijos Apeninų širdyje, ant kalvelės, padengtos pievomis ir kaštonų bei ąžuolų miškais, stovi senovinė tvirtovė, pradėta statyti XII a., kuriai dar ir šiandien būdingas feodalinių raitelių istorinis žavesys. Nors šiuo metu parduodamos pilies statybos buvo pradėtos viduramžiais, struktūra susideda iš trijų originalių architektūrinių branduolių, kuriuos skiria tris istorinės epochos, kurių metu ši istorinė rezidencija buvo statoma: viduramžių epocha XII a., renesanso epocha tarp XV a. ir XVI a. ir gotinė epocha XIX a. Paskutiniais metais žavinga antikinė rezidencija buvo kruopščiai restauruota, kuomet buvo išsaugotas autentiškumas bei išlaikyta architektūrinė prabanga bei istorinis-meninis pradas, kurį nuolat praturtino aukštos vertės aplinkinis peizažas, kuriame ji stovi. Būtent dėl to, ši žavinga pilis Umbrijoje buvo įtarukta į regiono Meninio paveldo, Istorijos ir Architektūros apsaugos sąrašą. 

8500 kv.m. žemės plotas, besiribojantis su Valle del Tevere, sudaro parduodamos pilies sienos rėmelį, su parku, kuris apsodintas šimtamečiais aukštaūgiais medžiais (ąžuolais ir kamštiniais ąžuolais), ir sodu su statulomis, takeliais ir sodo suoliukais iš geležies ir ketaus. Sodas su nuolaidžiomis terasomis tęsiasi iki pat sienos, kur yra gražus baseinas, apsuptas antikinėmis Venecijos statulomis, vaizduojančiomis keturis metų laikus. Šalia baseino yra didelė hidromasažinė terminė vonia su spalvų ir kvapų terapija. Papildo poilsio zoną rafinuota lempa apšviesta Murano pavėsinė,  svetainės  su prabangiomis medžiagomis, senoviniai XVIII - XIX a. ąsočiai, lietsargiai nuo saulės ir hamakai.

Prestižinis nekilnojamas turtas pastatytas iš akmens ir senovinių plytų, o jo bendras plotas yra daugiau nei 2000 kv.m. Vidaus patalpos primena stebuklingą viduramžio laikų atmosferą: senoviniai šarvai, išskirtiniai baldai ir kruopščiai atrinktos apdailos medžiagos buvo parinkti tam, kad sukurti tradicinį feodalinį vaizdą, kuris yra tipiškas Perudžijos pilims. Didelės reprezentacinės istorinės svetainės su išpieštomis lubomis arba kryžminiais skliautais, įvairių epochų Venecijos sietynai ar majolika, senovinis Derutos keraminis menas, kaitaliojasi su vertingais miegamaisiais, kur vyrauja šiuolaikiško komforto stilius, taip sukurdami žavingų emocijų tęstinumą, kurios apima visą tvirtovę ir nukelia vaizduotę į fantazijos pasaulį, kur atgyja damos ir kavalieriai.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Umbrija

Provincija: Perudžija 

Zona: Perudžija


Tipas: parduodama pilis - antikinė rezidencija Perudžija

Vidaus plotas: 2000 kv.m. 

Išorės plotas: 8500 kv.m.

 

7 karališki apartamentai su vonios kambariu

7 dviviečiai kambariai su vonios kambariu

1 vienvietis kambarys su vonios kambariu

1 butas 4 žmonėms

18 vonios kambarių

3 trys įrengtos virtuvės


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Privati koplyčia

Baseinas

Terminis hidromasažas

Žemė: 8500 kv.m.


Umbrija: Perudžija km 29 - Asisis km 32 - Trazimeno ežeras km 37 - Foligno km 43 - Spoleto km 68 - Bolsenos ežeras km 72 - Golfo Klubas km 13 - SPA km 19 - Perudžijos oro uostas km 17 - Autostrada: išvažiavimas Valdichiana km 75. 

Ref: 0366
Kaina: konfidencialios derybos

parduodami namai ir vilos

labai prestižinis nekilnojamas turtas
parduodu vilą

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Perudžija

Umbrija: Perudžijos miestas, esantis ant aukštos, smailios ir netaisyklingos formos kalvos, dominuojantis virš Valle del Tevere: ypatingas žemės reljefas sukurė didelę urbanistinę įvairovę, suteikiant miestui galimybę nuvykti iki Romos per vieną valandą. Turtingas kultūrinis ir meninis palikimas bei natūrali aplinka, kuri supa Perudžiją, paverčia miestą unikaliu ir svarbiu, ir taip buvo nuo pat jo istorijos pradžios. Perudžija stovi zonoje, kuri jau buvo apgyvendinta vilanovos epochos metu. Pirmieji umbrų gyventojai buvo kontroliuojami etruskų, o miestas tapo pačiu svarbiausiu Alta Valle del Tevere centru. 

Užkariauta Romos Perudžija stipriai įsitraukė į civilinį karą tarp Antonijaus ir Otaviano, kuris ją užkariauja 40 m. prieš Kr. Tačiau, nors ir buvo daugelį metų kontroliuojamas Otaviano, Umbrijos miestas buvo žinomas pavadinimu "Augusta". Žlugus Romos imperijai, Perudžija buvo sugriauta Totilos 547 m. ir tapo bizantijos domėnų dalimi iki XI a., kuomet tapo galingu nepriklausomu miestu, Popiežiaus valstybės sąjungninku. XIV a. buvo pažymėtas žiauriomis vidinėmis kovomis tarp kilmingųjų (Beccherini) ir gyventojų (Raspanti), bei karu prieš Popiežių, kuris norėjo sugrąžinti Umbrijos miestą po savo kontrole; karas pasibaigė Bolonijos taika 1370 m., kuomet Perudžija buvo privesta pripažinti Romos popiežiaus valdžią. Ir kituose amžiuose miestas buvo susiskirstęs į įvairias grupuotes, kovojančias dėl valdžios: gyventojų valdžios išrinktas Biordo Michelotti buvo pakeistas kondotjeru Braccio Fortebracci da Montone; svarbiausios šeimos dalyvavo konspiracijose ir vykdė žudynes, taip provokuodami gilų politinį ir moralinį nuosmukį. 

1540 m. Perudžija buvo tiesiogiai pavaldi Popiežiaus valstybei ir Paulius III paliepė Antonio da Sangallo pastatyti Rocca Paolina, popiežiaus valdžios mieste simbolį. Popiežiaus dominavimas tęsėsi, išskyrus trumpus periodus, kuomet buvo okupuotas prancūzų ir Romos respublikos, iki tol, kol gimė Italijos karalystė. Šiandieninė Perudžija yra šiuolaikiškas ir kosmopolitiškas miestas, žinomas visame pasaulyje dėka savo kultūrinių renginių ir Universiteto užsieniečiams; didžiuojasi savo istorinėmis tradicijomis ir gražiais praeities pėdsakais, čia galima žavėtis tūkstančiais kampelių, kur praeitis ir dabartis susilieja ir sukuria nepamirštamą atmosferą.