Turizmo Resort parduoti Toskanos kalvų

full screen
53 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Ši sodyba pardavimui yra keli kilometrai nuo Vinci, ant Toskanos kalvų ir gamtos apsuptyje tarp platybės vynuogynų ir alyvmedžių.
Šis viešbutis yra sudarytas iš trijų atskirų pastatų, įskaitant restauruotame svirne. Jie visi buvo pastatyta 19 amžiuje ir buvo išsaugota per tikslius renovacijos darbų gerbiant jų originalų stilių ir aplinką.
Turizmo Resort matuoja 1700 m2, ji yra padalyta į butų ir kambarių ir tai yra namų į restoraną su profesionaliu virtuve ir du dideli salėse, kad matuoti 80 m2, 135 m2, atitinkamai.
Kapitonas vila yra keturi miegamieji ir keturi vonios kambariai, o šeši nepriklausomi apartamentai turi miegamasis, virtuvė ir vonios kambarys kiekvienas.
Yra 18 ha motyvais, devyni hektarų dirbamos su Chianti DOCG vynuogynų ir du hektarai gyvena 220 alyvmedžių.
Taip pat yra gražus baseinas apsuptas kiparisai ir krūmų, siūlanti privačią ir jaukią erdvę atsipalaiduoti vasarą ir vertiname ramioje kaimo.
Yra į sodą, vedančio į rūsį, kuris matuoja 150 m2 tunelis.
Panoraminis vaizdas iš šio kaimo turizmo kurortas yra Pasakų, ir jums bus apsuptas labiausiai autentiški Florencijos kaime; šio turto pardavimui arti galima pajodinėti, žaisti tenisą, golfą, eikite Baidarės ir praktikos šaudymui.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Florencija
Savivaldybė: Cerreto Guidi

Vidinis paviršius: 1700 m2
Išorinis paviršius: 18 ha

3 pastatai
6 butai
10 miegamieji
rūsys
sandėlis
Baseinas: 7 x 14 m,
Chianti DOCG vynuogynų: 9 ha
Olive grove: 2 ha

Vinčio už 3 km - Florencija 36 km - Piza 46 km - Siena 79 km - Certaldo už 20 km - San Gimignano 32 km - Bellosguardo Golfo klubas už 3 km - terminiai baseinai už 15 km - Slidinėjimo 68 km - Florence oro 33 km

Ref: 1950
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

troba

Toskanos troba
Florencija

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija - kalvos

Iš Cerreto Guidi sritis, į Florencijos provincijoje, buvo apgyvendinta nuo bronzos amžiaus, kaip rodo kai kurių archeologinių įrodymų, susijusių su nameliams pastatyta 15 amžiuje prieš Kristų
Nepaisant to, pirmosios žinios apie CERRETO Guidi datuojamas Antroje 8 a.
Miestas, įsikūręs pusiaukelėje tarp Florencijos ir Castiglioncello "graži jūra, pakeitė savo pavadinimą, kai grafų Guidi atėjo ir pastatė pilį čia.
Tačiau tai buvo daugiau pastaruoju metu, atsižvelgiant į 13-ojo amžiaus, kad Cerreto Guidi žinojo vystymosi dėka laikotarpį į Medici, kuris palankumo šį kaimelis ir įtraukti jį į Florenciją Respublikoje.
Vieta, ypač arti Florencijos, buvo akivaizdžiai patiko Medici, o ypač Cosimo I, kuris 16 amžiuje turėjo stulbinantį vila pastatyta ant į grafų Guidi pilies griuvėsiai.
Šiandien ši išskirtinė zona yra namo nuostabiu Toskanos stiliaus LU xury savybių ir sodybas apsuptas žavių vynuogynų ir alyvmedžių giraitės.