Turistinio kurorto pardavimas netoli Pavia

full screen
34 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Pavia provincijoje, strateginėje pozicijoje tarp Lombardijos, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos yra šis gražus turistinis kurortas, skirtas parduoti.
Šioje sodyboje yra 1 970 m2 ploto, kurį sudaro keli pastatai, naudojami žemės ūkiui. Kiekvienas pastatas turi savo paskirtį, kad svečiams būtų užtikrintas didžiausias komfortas ir nepamirštamas buvimas.
Didžiausio pastato pirmame aukšte yra restorano salė su dideliu profesionali virtuve ir tualetais svečiams ir darbuotojams; O pirmame aukšte yra konferencijų salė, kurioje gali apsistoti iki aštuoniasdešimt žmonių ir keturi miegamieji su atskirais vonios kambariais.
Kitas pastatas yra visiškai užimtas registratūroje ir sveikatingumo centre. Čia yra tikras SPA centras, puikiai įrengtas uždaras panoraminis baseinas, masažo kambarys, turkiška pirtis, jūrų tepidariumas, suomiška pirtis ir poilsio zona su vaizdu į aplinkinį kraštovaizdį.
Trečias ir paskutinis pastatas yra trijų aukštų ir yra suskirstytas į penkis nepriklausomus apartamentus: du turi du kambarius, o kiti trys - tris.
Visas turtas yra apsuptas 27 hektarų žemės, kuriame yra du baseinai, iš kurių vienas yra olimpinio dydžio.
Šis gamtos apsuptas turistų apgyvendinimo įrenginys yra labai ramus ir tylus. Netoliese yra svarbiausi Šiaurės Italijos miestai, tokie kaip Pavija, Alessandrija, Pjačenca ir Milanas.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Lombardija
Provincija: Pavia

Tipas: turistinis objektas

Vidinis paviršius: 2000 m2 apytiksliai.
Išorinis paviršius: 27 hektarai

27 ha žemės
2 baseinai
SPA
5 apartamentai
Priėmimas
5 miegamieji
Jojimo žiedas

Pavia 60 km - Milanas 90 km - Alessandrija 60 km - Piacenza 80 km - Milano Malpensos oro uostas 141 km

Ref: 1650
Kaina: € 4.700.000

Agritourism kurorte pavia

Turizmo kurorte pavia
Agritourism kurorte parduoti pavia

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pavia

Pavia yra tankiausiai apgyvendintas Žemutinės Lombardijos miestas, įsikūręs Ticino upėje, kuris taip pat suteikė jai senovinį pavadinimą: "Ticinium".
Šis miestas taip pat buvo Lombardo karalystės sostinė. Nuo pat viduramžių jis buvo vienos iš seniausių ir žinomiausių italų universitetų .
Jo senovės kilmė ir svarbi praeitis paliko labai svarbų meno ir kultūros paveldą Pavia. Tarp pagrindinių turistų lankomų vietų yra: "Castello Visconteo" muziejus , San Pietro Ciel d'Oro, katedra, Malaspina meno galerija, Santa Maria del Carmine, San Michele Maggiore, San Teodoro, garsus Ponte Coperto ( Uždengtas tiltas) per Ticino upę ir " Palazzo Bottigella".