Troba parduoti Siena kalvų

full screen
43 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Keli žingsniai nuo Siena "ai istorinio centro, apsuptas tipiškų kalvotą kraštovaizdį šio regiono, yra tai Toskanos kaimiško stiliaus sodyba pardavimui.
Šis tipinis turto yra sudarytas iš kelių pastatų ir priemonių bendra maždaug 1700 m2. Pagrindinis kūnas turi tris aukštus ir turtas yra 8 miegamieji ir 8 vonios kambariai, iš viso.
Į patalpose ir lauke šio viešbučio yra labai šilta ir draugiška, dėka tipiškų elementų Toskanos kaimiškas tradicijas: plikas akmuo, medinės sijos ir arkos yra leitmotyvas čia.
Ši sodyba apsupta 15 hektarų priežasčių, 3 ha, kuriuos užima vynuogyne, kitą alyvuogių giraitė dalis.
Žemė ribojasi su ir žemiau nuosavybės gyvena apsvaiginimo baseinas, puikus vieta mėgautis pavasario ir vasaros dienomis ir kvėpuoti grynu oru ir atpalaiduojančią atmosferą galite rasti Toskanos kalvų.
Ši turto pardavimo yra tik kelios minutės nuo Siena "ai istorinio centro ir nuo daugelio kitų įdomių vietų šioje srityje. Tai ideali vieta tiems, kurie norėtų gyventi ir vertiname kultūros, istorijos ir gamtos paveldo Toskanos regiono pasiūlymus.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija. Siena
Miestas: Siena

Vidinis paviršius 1700 m2, apytiksl.
Išorinis paviršius: 15 ha

3 pastatai
8 miegamieji
8 vonios
Plaukiojimo baseinas
15 ha žemės
vynuogynas

San Gimignano už 45 km - Florencija 80 km - Arecas 90 km - Livornas 140 km - Grosseto 75 km

Ref: 1515
Kaina: € 3.000.000

turto pardavimo Toskanoje

sodyba pardavimui Siena, Palio di Siena
Siena, Piazza del Campo

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Siena yra žinomas miestas Toskanos širdyje ir yra viena iš populiariausių ir artimiesiems vietų regione. Pasaulio garsėja didžiule meninio, kultūrinio, vaizdingos ir istorinio paveldo, Siena taip pat garsėja savo Palio, kuris yra arklio lenktynės paleisti per Piazza del Campo.
1995 istorinio centro Siena buvo pavadintas UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą dėl savo žavinga grožį. Yra įvairių religinių ir civilinių pastatų dideliu susidomėjimu čia.
Yra iš tikrųjų daug sodybas pardavimas, kaimiško stiliaus sodybos, prabangūs vilos ir laikotarpis kvartalų Sienos teritorijoje. Kai yra miesto centre ir šalia esančių kaimų Chianti regione: jie yra ideali vieta, kur prabanga prisijungia prie šeimos šiluma. Šios sritys yra puikus tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą neprarandant ramybės vis dar galite mėgautis šių žemių.