Trente parduodama antikinė pilis

full screen
56 fotografija

Vešliajame Trentino-Alto Adidžės kraštovaizdyje stovi ši parduodama žavinga pilis, apie kurią turime žinių pradedant nuo 1300 m. ir kur lankėsi princesė Sisi ir Pranciškus Juozapas I, kurių portretai vienoje iš svetainių primena apie šį apsilankymą.

Vaizdingas nekilnojamasis turtas šiuo metu yra privati, reto grožio rezidencija, kur kiekvienas kampelis mus perkelia i praeities laikus bei alsuoja Viduramžių paslaptinguoju žavesiu. 

Romantiška ir galinga, ši tvirtovė priklausė kilmingoms zonos šeimoms ir bėgant amžiams buvo praplatinta bei transformuota dėka šeimininkų rūpesčio, kurie ją išgelbėjo nuo griuvimo, išsaugant jos vertę ir prestižą.

Šiandien tai yra kilminga, neabejotino žavesio buveinė, kurią apibūdina kraštiniai bokštai, XVII a. langai, tradicinė viduramžių architektūra, kuri derinasi su čia įrengtais patogumai, kas yra nepamainona šių laikų buveinei. 

Nekilnojamojo turto vidaus plotas yra daugiau nei 2.000 kv.m. ir jis susideda iš 1.670 kv.m. pilies ir prižiūrėtojo namo, t.y. 400 kv.m. bokšto. Miegamieji, idealiu epochiniu stiliumi, yra devyni, o vonios kambariai šeši.

Maždaug 2,9 ha žemės supa prašmatniąją nuosavybę ir jos dalis yra apsodinta obelimis, kurių vaisiai Trentine yra ypatingi.

Privatumas, kurį siūlo šis nekilnojamasis turtas yra iš karto pastebimas, kaip ir jo antikinis grožis, o kur dar ypatingoji panoraminė vieta, nuo kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas, besidriekiantis tarp miškų, kalvelių, kalnų, o jiems pagrindą sudaro vešliai auganti augmenija. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Trentinas-Alto Adidžė

Provincija: Trentas


Tipas: istorinė pilis


Vidaus plotas: 2.070 kv.m. 

Išorės plotas: 2,9 ha


Pilis: 1.670 kv.m. 

Bokštas: 400 kv.m. 


Pirmas aukštas: vyninė, buvusi koplyčia, vonios kambarys, garažas, skalbykla

Antras aukštas: svetainė, 2 salės, valgomasis, darbo kmabarys, veranda, vonios kambarys svečiams, 3 miegamieji, vonios kambarys, paslaugų zona su sandėliuku ir virtuve

Trečias aukštas: svetainė, žaidimų salė, stalo teniso salė, biblioteka, mažas paslaugų salonas, 6 miegamieji, 3 vonios kambariai


Galimybė įrengti baseiną


Trentas 45 km - Gardos ežeras 90 km - Bolzanas 38 km - Kortina d'Ampecas 170 km - Venecija 255 km - Milanas 270 km 

Ref: 21219
Kaina: Nuo 2,5M iki 5M

parduodamos pilys

pilis
lionard liukso klasės nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Trentas

Užburiančio grožio miestas esantis Šiaurės Italijoje, Trentas yra turtingas istorija, žaviaja architektūra ir įžymus tuo, kad yra vienas iš Italijos miestų, kur galima mėgautis viena aukščiausia gyvenimo kokybe. 

Apsaugotas Adidžės slėnio kalnų Trentas yra apibūdinamas tipišku kalnų kraštovaizdžiu, kur yra kvapą gniaužiantys vaizdai bei galimybė tyrinėti daugybę takelių.

Apylinkėse prašmatnios vilos, renesanso rūmai ir senovinės pilys puikiai integruojasi į neužterštą kraštovaizdį, kuris kviečia jame apsilankyti.

Miestas siūlo ir įvairaus masto kultūrinius maršrutus, einant nuo romėnų-gotikos stiliaus katedros link Neptūno fontano, aplankant daugybę muziejų iki išvykų į gamtą tiems, kas mėgsta tolimesnius kelius ir poilsį gamtoje.