Toskanos sodyba parduodamas netoli Siena

full screen
55 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Colle Val d'Elsa, į Sienos provincijos, yra šis akmuo Toskanos sodyba pardavimui, įsikūręs ant kalvos tarp vynuogynų ir alyvmedžių giraites
Šis tipinis dviejų aukštų troba turi šešis miegamuosius, keturi vonios kambariai ir matuoja bendrą 1400 m2.
It features Cotto-grindys išklotos plytelėmis, veikiami medinės sijos, plikas akmeninės sienos, elegantiškas nedidelio plytų arkos ir stulbinančius skliautinės lubos. Visuose kambariuose yra gerai apšviesta, šilta ir draugiška, vieta, kur dvaro kaimiškas charakteris puikiai dera su prabangus ir elegantiškas detales.
41 ha žemių aplink pastatą, tai yra 4,5 ha vynuogynų, kuri gamina šiek tiek aromatingas Chianti, kietas Rose ir vaisių balto vyno; taip pat yra daugiau nei vienas tūkstantis alyvmedžiai, kurios gamina kai subtilus Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus. Bitininkystė, taip pat atliekami šio turto ir ji gamina gausiai ir mielas kvepiantis medus.
Į veja sodas ribojasi su šiuo troba parduoti galite mėgautis atpalaiduojančia tokių pramogų Toskanos kaime ir gražus panoraminis vaizdas į kalnus, miškus ir vynuogynų ir alyvmedžių giraitės minios.
Tai svajonių namą yra arti pagrindinių regiono interesų, miestų, pavyzdžiui, Siena ir San Gimignano; tai ideali vieta pilnai naudotis šios žemės ramybe ir paragauti savo visame pasaulyje žinomų ir mylimų produktų.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Miestas: Siena
Savivaldybė: Colle Val d'Elsa

Tipas: Toskanos troba

Vidinis paviršius: 1.400 m2
Išorinis paviršius: 41 ha

2 aukštų
6 miegamieji
4 vonios
Cotto-grindys išklotos plytelėmis
Židinys
rūsys
Vynuogynas: 4,5 ha
1100 alyvmedžiai
miškai

Siena už 25 km - San Gimignano už 15 km - Florencija 48 km - Arecas 95 km - Livornas 100 km - Grosseto 95 km

Ref: 1883
Kaina: € 3.500.000

Toskanos troba

vila Siena
lionard VIP nekilnojamasis turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Siena

Siena yra žinomas miestas Toskanos širdyje ir yra viena iš populiariausių ir artimiesiems vietų regione. Pasaulio garsėja didžiule meninio, kultūrinio, vaizdingos ir istorinio paveldo, Siena taip pat garsėja savo Palio, kuris yra arklio lenktynės paleisti per Piazza del Campo.
1995 istorinio centro Siena buvo pavadintas UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą dėl savo žavinga grožį. Yra įvairių religinių ir civilinių pastatų dideliu susidomėjimu čia.
Yra iš tikrųjų daug sodybas pardavimas, kaimiško stiliaus sodybos, prabangūs vilos ir laikotarpis kvartalų Sienos teritorijoje. Kai yra miesto centre ir šalia esančių kaimų Chianti regione: jie yra ideali vieta, kur prabanga prisijungia prie šeimos šiluma. Šios sritys yra puikus tiems, kurie nori turėti grožį ir prabangą neprarandant ramybės galite mėgautis šių žemių.