Toskanos sodyba pardavimui netoli Florencijos

full screen
45 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com
Šį tipišką nedidelį parduodamą ūkį supa Toskanos kaimo vietovė, esanti už kelių minučių nuo Florencijos.
Ši nuosavybė yra žavinga sodyba, sudaryta iš dviejų atskirų pastatų, iš viso apie 500 m2, ir atrodo kaip tipiškas šalies namas , nes jis visiškai akmuo su raudonų plytų detalėmis. Mes taip pat galime rasti šias medžiagas patalpos viduje, kartu su kai kuriomis nuostabiomis lubomis išliekamomis medinėmis sijomis, plytelėmis grindimis ir akmenimis; Tai visi tipiški Toskanos kaimo tradicijos elementai.
Parduodama vila yra iš viso aštuoni miegamieji ir šeši vonios kambariai; Čia taip pat yra keletas patogių gyvenamųjų patalpų su židiniais, visiškai įrengtomis virtuvėmis ir poilsio erdvėmis. Ši sodyba šiuo metu yra padalinta į penkis atskirus butus, kuriuos galima lengvai susigrąžinti kartu.
Už jo ribų, Florencijos kaimas pristato visą savo grožį, jo spalvos ir kvapai keičiasi ištisus metus. Šis turtas yra apsuptas savo teritorijos, kuri yra maždaug 31 hektaro plote ir apima alyvmedžių giraites ir miškus; šalia nuosavybės yra baseinas su puikiu saulės spinduliu ir visišku privatumu, kurį suteikia aplinkiniai aukšti medžiai.
Ši žavinga Toskanos sodyba, esanti vos kelioms minutėms nuo Toskanos sostinės ir jos paslaugų, įskaitant oro uostą ir pagrindines miesto lankytinas vietas, leidžia jums aplankyti pačias autentiškiausias ir autentiškas tradicijas.

TECHNINĖ INFORMACIJA
Regionas: Toskana
Provincija: Florencija
Savivaldybė: Pelagas

Tipas: Toskų sodyba, nedidelis ūkis

Vidinis paviršius: 500 m2
Išorinis paviršius: 31 hektaras

2 pastatai
8 miegamieji
6 vonios kambariai
5 apartamentai
Plaukiojimo baseinas
Alyvuogių giraites

Florencija 20 km - Arezzo 70 km - San Gimignano 70 km - Siena 92 ​​km - Piza 115 km - Livornas 120 km - San Marinas 125 km
Ref: 1750
Kaina: Iki 2,5 Milijono

sodyba Toskanoje

parduodamas lauko namas
liūtas "prabangos nekilnojamojo turto

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Pelagas

Florencija , žavinga Toskanos sostinė, yra neginčijamas grožis ir daugybė paminklų bei istorinių pastatų. Taip pat yra nemažai neįprastų prabangių vilų ir tipiškų kaimo namų, esančių istoriniame centre ar kalnuose, esančiuose "lopšio" Renesansas."
Florencija įsikūrusi vaizdingoje vietoje, pločio slėnio, apsupto Cercina, Fiesole, Settignano, Arcetri, Poggio Imperiale ir Bellosguardo kalvų, viduryje. Šiame kraštovaizdyje yra daugybė prabangių vilų ir tipiškų Toskų sodybų , tačiau taip pat yra daug istorinių prestižinių vilų.
Florencijos mieste yra keletas atrakcionų: garsių aikščių, istorinių teatrų, garsių tiltų ir miesto sienų bei durų.
Kiekvienas, norintis įsigyti išskirtinę nuosavybę, gali rasti savo poreikiams patenkintą didingą Florencijos miesto ir jo žavingos apylinkės aplinką.