Toskanos nekilnojamojo turto pardavimas

32 fotografija
flag The description is automatically translated while we translate in your language. Read the original text on www.lionard.com

Šis neeilinis turto pardavimo įsikūręs garsus kalvų Piza, idealiai srityje vyno gamybai, ir apima platų plotas 415 ha, iš kurių 65 yra auginamų vynuogynų, kad šiuo metu gamina svarbiausias vyno kontroliuojamos kilmės, vertinami visame pasaulyje.

Įmontuotas plotas apima visą aukšto paviršių 12.000 m2, iš kurių 1700 yra dalis nuostabaus dvaro, kuris buvo priimtas atgal į 18thcentury. Kiti pastatai yra ūkiai ir rūsiai, kurie visi buvo visiškai atkurta.
Gyvenantys erdves šį nuostabų Turto pardavimas Piza puikiai struktūruotas, bet ir darbo sritys yra puikiai organizuota: arklidės naudojamos veislės tauriųjų Chianina; senovės akmens pagamintas aliejaus gamyba leidžia šaltas presas ūkyje gaminami aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejaus; natūralus ežeras leidžia laistymui žemę; 270 hektarų miško už medienos tiekimo. Viskas yra valdoma iš įmonės komplekso, kuris apima butus už personalo, rūsiuose, sandėliuose, biurų, estetinė patalpų, sandėlių ir išpilstymo kambarys, sandėliavimo plotams žemės ūkio įrankių ir mašinų, šou kambaryje degustacijas, restoranas ir konferencijų salė.

Šis unikalus turto pardavimas Piza yra ideali tiems, kurie nori pasinaudoti nuostabiais tipiškų kraštovaizdžių ir gyventi tradicinį Toskanos gyvenimą ir savo aukštos kokybės produktus.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Gion: Toskana

Miestas: Piza

Tipas: Toskanos turto

Vidiniai paviršiai: 12,000 m2

Išorės paviršiai: 415 ha

65 hektarų vynuogynų

7 ha alyvmedžių giraičių

40 žemės ūkio technika

390 ąžuolų mažas barrique statinės

429 m2 barelį rūsys

500.000 litrų vyno per vienerius metus

6-7000 litrų alyvuogių aliejaus per vienerius metus

1200 m2 rūsys

290 m2, restoranas

90 m2 ploto nedidelė parduotuvė

Ref: 0896
Kaina: € 22.500.000

Toskanos turto pardavimo

Toskanos vila pardavimui
Toskanos Vinyard turto

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

PISA

Toskana - Piza. Toskanos miestą labai svarbu, Piza skolinga savo šlovę į garsiąją Tower, kad stovi Piazza dei Miracoli, šalia Baptysterium ir katedra, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo brangenybės architektūros artimuosius milijonai turistų ir pačių italų tautiečių.
Šventa vieta daugeliui užsieniečių besilankančių nuostabią šalį, iš tikrųjų Piza taip pat turi daug kitų lankytinas vietas, tokias kaip Piazza dei Cavalieri, kad Lungarno (Medici, Gambacorti Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli) Laikrodis rūmai, į Muda bokštas, viduramžių miesto (su Borgo Stretto, bokštas namų, Arabų rinkose ir daug daugiau), sienų, sienų tapyba Tuttomondo tarptautinė menininko Keithas HäRING, "Piazza Dante," Piazza Garibaldi, Palazzo dei Medici, ir daug daugiau.
Netoli Piza yra daug kaimų didelę istorinę ir meninę vertę, dengiantis architektūros perlus ir nuostabius prabangių vilų ar rezidencijas, nepaprastai vertę ir kokybę. Šios savybės dažnai datuojamas Renesanso ir Medici arba yra tikri meno kūriniai, kur prabanga dera su Toskanos elegancija.