Toskanos laukuose parduodamas kompleksas

28 fotografija

Privileginėje vietoje, tarp Lukos ir Florencijos, ant kalvelių tarp Pian di Lucca ir Valdinievole, yra parduodamas šis kompleksas, kuris driekiasi per 42 ha žemės ir mėgaujasi tipiška Toskanos laukų panorama bei ramybe. Kompleksas apima įvairius nekilnojamus objektus, tarp vilų ir užmiesčio namų, tarp kurių yra senovinė pagrindinė prašmatnioji vila ir šešios sodybos su priestatais, kurių bendras plotas yra  9000 kv.m.

Pagrindinė vila parduodama Lukoje buvo pastatyta XVII a., o 1800 m. buvo restauruota. Pastatas yra dviejų aukštų su erdvia gyvenama palėpe, o jo bendras plotas yra 1.776,67 kv.m. Pirmame aukšte yra privati koplyčia, zakrestija ir penkios patalpos, naudojamos kaip vyninė. Viršutiniame aukšte yra gyvenamasis plotas susidedantis iš dešimties kambarių, iš kurių išsiskiria erdvi svetainė su aukštomis lubomis. Toskanos parduodamos vilos vidaus patalpos yra apstatytos antikiniais baldais bei praturtintos vertingais XVII a. paveikslais. Rytinėje vilos pusėje yra erdvus butas, susidedantis iš aštuonių kambarių.

Šešiose sodybose yra aštuoni butai. 40.000 kv.m. žemės yra naudojama kaip kiemas, o 3.000 kv.m. užima įvairūs žemės ūkio priestatai, taip pat parduodami.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Tarp Lukos ir Florencijos

Zona: Tarp Lukos ir Florencijos 


Tipas: vilos Lukoje - vilos užmiesčio namai

Vidaus plotas: 8.707 kv.m. 

Išorės plotas: 42 ha 


Pagrindinė prašmatnioji vila: 1.800 kv.m., kiemas 6.500 kv.m.

Ferma: 1.121 kv.m., kiemas 6.400 kv.m.

Užmiesčio namas A: 685 kv.m., kiemas 5.800 kv.m.

Užmiesčio namas B: 402 kv.m., kiemas 6.000 kv.m.

Užmiesčio namas C: 420 kv.m., kiemas 8.000 kv.m.

Užmiesčio namas D: 445 kv.m.

Užmiesčio namas F: 857 kv.m., kiemas 6.400 kv.m.


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Privati koplyčia ir zakrestija

Žemės ūkio priestatai: 3.000 kv.m.

Vynuogynas: 112.600 kv.m.

Alyvmedžių sodas: 65.000 kv.m.

Tradiciniai alyvmedžiai: 20.000 kv.m.

Sėjamoji žemė: 160.000 kv.m.

Ganyklos ir miško sklypas: 60.000 kv.m.

Bendras žemės plotas: 42 ha


Toskana: Montekatini Termės 5 km - Golfo Klubas 11 km - Florencija 40 km - Piza 42 km - Luka 10 km - Garfanjanos gamtos parkas 22 km - Fortė dei Marmi 51 km - SPA 5 km - Slidinėjimo trasos 48 km - Florencijos oro uostas 45 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Montecatini Terme 5 km.

Ref: 0382
Kaina: Nuo 5M iki 10M

liukso klasės namas nekilnojams turtas

prestižinis namas
prašmatnaus nekilnojamo turto agentūra

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Luka

Toskana: Pesčija yra vienas seniausių miestų Valdinievolėje. Jo pavadinimas kilo nuo upės, kuri prateka pro jį ir padalina į dvi atskiras grupes: senovės religinį centrą ir pilietinį miesto centrą, nutolusį 40 km nuo Florencijos. Turtingas meno paveldas susietas su jo kilminga praeitimi. Miestas iškilęs ant slėnio, apsupto žaliomis kalvomis, apsodintom alyvmedžiais ir kaštonų medžiais, žinomo kaip Šveicarijos Pesčija. 

Miestelis tarp Toskanos jūros ir Florencijos yra apsuptas nepaliesto kraštovaizdžio, kuris gali tapti realiu senovinių žinių atradimu, tokių kaip rankų darbo popierius, susiformavusios tradicijos ir tikroji vietinė virtuvė. Keli žingsniai nuo Toskanos miestelio yra Collodi (Kolodis), kaimelis įsikūręs ant stataus šlaito, įžymus kaip Pinokio gimtinė ir Vila Garzoni su baroko sodu, viena iš labiausiai žavinčių vilų Toskanoje. Seniausia Pesčijos dalis yra prie Palagio del Podestà, šiuo metu tai  Gipso €œLibero Andreotti meninių dirbinių galerija, kur randame gipso darbų liejinius šio didžiojo Pesčijos menininko. Netoli gyvenvietės, nutolusios 40 km nuo Florencijos ir madingojo Fortė dei Marmi, yra Santo Stefano ir Niccolao bažnyčia, su įspūdingais barokiniais laiptais bei Civilinis muziejus, kuriame yra Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo e Neri di Bicci mokyklų darbai bei Della Robbia dirbtuvių keramikos darbai. Aplink centrinę aikštę nuostabaus Toskanos centro yra siaurų gatvelių labirintas, kuris, vesdamas neįprastais maršrutais, leidžia atsekti senųjų viduramžių miesto sienų bruožus arba išeiti link kalvų, esančių prie Pesčijos kalno. Horizonte matosi įspūdinga struktūra, - buvusi Bareglia pilis, kuri dar ir šiandien prižiūri miestą, siūlydama kvapą gniaužiančią Toskanos kalvų panoramą.