TOSKANOJE PARDUODAMA PRAŠMATNI VILA

39 fotografija

Ant žalių Toskanos kalvų, du žingsniai nuo Lukos, yra parduodama ši prašmatni vila-užmiesčio dvaras, visiškai restauruotas, kurio bendras plotas yra 600 kv.m. 

Nuosavybės apdailai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos, sukuriant autentišką Toskanos stilių, kurį charakterizuoja molinių plytelių grindys ir medinių sijų lubos. Vila yra apsupta trijų ha aptverta žeme. Čia yra sportinė zona, nuostabus dirbtinis ežeras, kuriame galima žvejoti, puikus įžemintas baseinas, puoštas mozaikinėmis plytelėmis, persirengimo kambarys su vonios kambariu, standartiniai teniso kortai, petankės žaidimo laukas ir mažojo futbolo aikštelė. 

Garažo zonos plotas yra maždaug 200 kv.m. Be pagrindinio pastato, čia taip pat yra oranžerija ir papildomas žemės ūkio pastatas, kurio plotas yra maždaug 150 kv.m. Pagrindinės vilos, šalia  kurios yra prižiūrėtojo namas, pirmamae aukšte yra įėjimas, erdvi svetainė su dviem židiniais, darbo kambarys, valgomasis, didelė virtuvė su erdviu sandėliuku ir vonios kambarys. Antrame aukšte yra erdvus praėjimas į panoraminę terasą, darbo kambarys, miegamasis, kitas kambarys su vonios kambariu ir vonia jame, trečias kambarys su erdvia drabužine, mažasis kambarys ir du vonios kambariai, iš kurių vienas yra su dušo kabina, o kitas su hidromasažine vonia. 

Prižiūrėtojo namo pirmame aukšte yra virtuvė, valgomasis, svetainė, tualetas, o  antrame aukšte yra du miegamieji su terasa, sandėliukas ir vonios kambarys su vonia ir dušo kabina.  

Visa parduodama Pistojoje nuosavybė yra apsupta žalia atpalaiduojančia oaze ir gali mėgautis nuostabiu vaizdu iki pat San Miniato.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Pistoja 


Vidaus plotas: 880 kv.m. 

Išorės plotas: 3 ha 


4 kambariai

4 vonios kambariai

Prižiūrėtojo namas

Oranžerija

Žemės ūkio pastatas

Dirbtinis ežeras

Įžemintas baseinas su mozaika ir persirengimo kambariu 

Teniso kortai

Futbolo aikštelė

Garažas

Prabangūs baldai

Žemės ūkio technika


Toscana – Pistoja: Florencija km 50 – Luka km 20 – Piza km 50 - Fortė dei Marmi km 60 – SPA km 7 - Montecatini Termės km 7

Ref: 0969
Kaina: konfidencialios derybos

vila toskana

prašmatni vila
prašmatni vila pistoja

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Pistoja

Toskana - Valdinievole: Pesčija yra vienas seniausių miestų Valdinievole. Jo pavadinimas kilo nuo upės, kuri prateka pro jį ir padalina į dvi atskiras grupes: senovės religinį centrą ir pilietinį miesto centrą, nutolusį 40 km nuo Florencijos. Turtingas meno paveldas susietas su jo kilminga praeitimi. Miestas iškilęs ant slėnio, apsupto žaliomis kalvomis, apsodintom alyvmedžiais ir kaštonų medžiais, žinomo kaip Šveicarijos Pesčija. Miestelis tarp Toskanos jūros ir Florencijos yra apsuptas nepaliesto kraštovaizdžio, kuris gali tapti realiu senovinių žinių atradimu, tokių kaip rankų darbo popierius, susiformavusios tradicijos ir tikroji vietinė virtuvė.
Keli žingsniai nuo Toskanos miestelio yra Collodi (Kolodis), kaimelis įsikūręs ant stataus šlaito, įžymus kaip Pinokio gimtinė ir Vila Garzoni su baroko sodu, viena iš labiausiai žavinčių vilų Toskanoje. Seniausia Pesčijos dalis yra prie Palagio del Podestà, šiuo metu tai  Gipso €œLibero Andreotti meninių dirbinių galerija, kur randame gipso darbų liejinius šio didžiojo Pesčijos menininko. Netoli gyvenvietės, nutolusios 40 km nuo Florencijos ir madingojo Fortė dei Marmi, yra Santo Stefano ir Niccolao bažnyčia, su įspūdingais barokiniais laiptais bei Civilinis muziejus, kuriame yra Beato Angelico, Lorenzo Monaco, Bicci di Lorenzo e Neri di Bicci mokyklų darbai bei Della Robbia dirbtuvių keramikos darbai.
Aplink centrinę aikštę nuostabaus Toskanos centro yra siaurų gatvelių labirintas, kuris, vesdamas neįprastais maršrutais, leidžia atsekti senųjų viduramžių miesto sienų bruožus arba išeiti link kalvų, esančių prie Pesčijos kalno. Horizonte matosi įspūdinga struktūra, - buvusi Bareglia pilis, kuri dar ir šiandien prižiūri miestą, siūlydama kvapą gniaužiančią Toskanos kalvų panoramą.