Toskanoje parduodamos pilys

16 fotografija

Nuo kalvos viršūnės, kur Toskanos širdyje stovi nuosavybė, susidedanti iš parduodamos didingos pilies, akys pasiklysta žvelgiant į žavingąjį Kjančio kraštovaizdį. Įspūdį palieka ir pilies dydis, kuri būdama netoli nuo Florencijos yra saugoma tankaus kiparisų ir ąžuolų miško, besitęsiančio net už senovinių sienų ribų. Buveinė buvo pastatyta 980 m. pr. Kr. ir gali didžiuotis daugiau nei tūkstančio metų istorija. Joje apsijungia charakteristikos, kurios priklauso skirtingiems stiliams, apimantiems savyje viduramžių, renesanso ir baroko meną.

Statyta kariniais tikslais ir iš karto įsivėlusi į konfliktą tarp Guelfų ir Gibelinų, pilis parduodama Florencijoje, yra įdomi ir iš architektūrinės pusės, nes yra idealioje pusiausvyroje tarp tipiškų viduramžių tvirtovių stiliaus ir vilų, statytų XVI a., elegancijos. Šiuo periodu Toskanos gyvenvietė priklausė kilmingai Florencijos šeimai, kuri dėka vieno įžymiausių to meto architekto, atliko svarbų restauracijos darbą, kas leido paversti pilį vila. Prestižinis nekilnojamas turtas buvo praturtintas nuostabiomis freskomis pirmame aukšte, kurios yra iki šiol išsilaikiusios, paįvairintas daugybe groteskų, reljefiniais rėmeliais ir parketlentėmis. Pilies parduodamos Kjantyje fasado tinkas iki šiol matomas bokšto ir visų esančių pastatų išorėje. Pilies Toskanoje bendras plotas yra 1.400 kv.m. Ji yra trijų aukštų su lodžija ir kiemeliu, nuo kurių atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į supančius laukus. Papildo kompleksą šventinta privati koplyčia, pusiau paslėpta tarp augmenijos, kuri yra išlaikiusi orginalią tipišką viduramžių pastatų išvaizdą dėka profesionalių restauracijos darbų, vykdytų XIX a. Jos viduje matomos Džioto mokyklos freskos, kurios dar labiau praturtina šią gerai išsilaikiusią žavingą struktūrą. Florencijoje parduodama Toskanos gyvenvietė yra apsuta 8 ha žemės, kur auga daug aukštaūgių šimtamečių augalų.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Pilis Kjantis - Pilis Toskanoje

Išorės plotas: 8 ha 

Vidaus plotas: 1.400 kv.m.


Baseinas

Šventinta privati koplyčia


Toskana – Florencija: Florencija 10 km – Siena 65 km - San Džiminjanas 50 km - Arecas 72 km - Versilija 115 km - Golfo Klubas Ugolino 6 km - SPA 15 km - Florencijos oro uostas 25 km - Autostrada: A1 išvažiavimas Firenze Sud 5 km.

Ref: 0445
Kaina: Daugiau nei 10M

parduodama vila

liukso klasės nekilnojamas turtas
prašmatnūs butai

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. 

Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.