Toskanoje parduodami svajonių namai

8 fotografija

Istoriniame Florencijos centre, labai arti Duomo ir Sinjorijos aikštės, yra parduodamas šis gražus prašmatnusis butas, kurio bendras plotas yra maždaug 180 kv.m. Butas yra antrame istorinės XVI a. vilos aukšte, Toskanos sostinės širdyje.

Prestižinis nekilnojamas turtas buvo pilnai restauruotas ir netgi vidinės patalpos buvo kruopščiai suremontuotos.

Florencijoje parduodamame name yra įėjimas su charakteringomis lubomis iš sijų ir plytelių. Toliau yra koridorius, kuriame yra du vonios kambariai ir sandėliukas. Iš koridoriaus patenkame į kitą mažą prieangį, kuris veda į dvi erdvias svetaines, charakterizuotas gražiomis molinėmis grindimis, pagal klasikinį Toskanos stilių. Svetainėse yra langai, pro kuriuos atsiveria vaizdas į vidinį kiemą. Čia taip pat yra freskomis puošta koplyčia.

Parduodamas prašmatnus nekilnojamo turto objektas gali būti naudojamas ir kaip ofisas. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Florencija 

Zona: Florencija


Tipas: Prašmatnus butas - parduodami namai ir vilos

Vidaus plotas:  maždaug 180 kv.m.

Vonios kambariai: 2

Prieangis: 1

Svetainė: 2

Koplyčia: 1


kiti kambariai ir techninės patalpos: 1


Toskana – Florencija: Luka km 55 – Piza km 70 – Siena km 50 - Fortė dei Marmi km 75 - Abetone kalnas km 48 - Florencija km 2 - Termė di Montekatini km 35 – Golfo Klubas Poggio dei Medici km 30 - Florencijos oro uostas km 5 - Autostrada: išvažiavimas Firenze Nord km 2.

Ref: 0304
Kaina: Iki 2,5 Milijono

nekilnojamas turtas italija

vilos užmiesčio namai
parduodama žemės ūkio įmonė

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Florencija

Toskana – Florencija yra plačiai žinomas kaip meno miestas su neįkainojamais paveldo kūriniais, kurie sukuria muziejaus po atviru dangumi pojūtį. Miesto širdyje yra Valdovų aikštė, kurioje stūgso Senieji rūmai ir Uffizio muziejus. Keli žingsniai nuo jo aptinkame katedrą su savo didingu Bruneleskio kupolu, Džioto varpinę, San Džiovanio krikštyklą su įžymiom bronzinėm durimis. Arno upė, kuri teka per Toskanos miesto vidurį ir kurios pakrantės yra pilnos nuostabių vilų pardavimui, užima svarbią vietą Florencijos istorijoje. Istoriškai susiklostė, kad Florencijos gyventojai turi meilės ir neapykantos santykius su Arno upe, paremtų ekonominiu pelnu ir potvynių žala. 

Tarp daugelio tiltų, kurie juosia upę, Senasis Tiltas yra unikalus pasaulyje, su savo juvelyrinėmis parduotuvėmis. Apjungtas įžymaus Vasario koridoriaus, tai vienintelis miesto tiltas išlikęs nesugriautas Antrojo pasaulinio karo metu. Kairiajame Arno krante, Oltrarne, tarp senų dirbtuvių, dar ir šiandien galime pajausti senosios Florencijos atmosferą, aprašytą įžymių rašytojų Vasko Pratolini ir Marčelo Vanuči.