TOSKANOJE PARDUODAMAS UŽMIESČIO NAMAS

37 fotografija

Šis žavingas, parduodamas užmiesčio namas, tipišku Toskanos stiliumi, stovi Arece, šalia vieno iš pagrindinių Italijos jodinėjimo centrų, kalvelės papėdėje, kurios charakterizuoja įžymų kaimišką Areco peizažą.

Nuostabią nuosavybę supa 2,5 ha žemės, ją sudaro du gyvenamieji pastatai, esantys puikiame stovyje.

Pirmasis, kurio plotas yra 300 kv.m., yra išsidėstęs per du aukštus ir šiuo metu naudojamas, kaip b&b. Jame yra su 9 kambariai su vonios kambariu, erdvi svetainė, šviesi pusryčių salė, virtuvė, kambarėlis su vonios kambariu mansardoje bei mažas aptarnaujančio personalo apartamentas. 

Kitas pastatas, kurio bendras plotas yra 400 kv.m., yra naudojamas, kaip atostogų namas su 5 vienodais apartamentais, kur pirmame aukšte yra svetainė su virtuve ir vonios kambariu bei du erdvūs dvigubi kambariai antrame aukšte. 

Graži išorinė veranda, apaugusi vijokliais, leidžia atsipalaiduoti bei pietauti po atviru dangumi.

Abu pastatai, kurie sudaro šią elegantišką, parduodamą elitinę nuosavybę Arece, sužavi savo paprastumu ir grakštumu, be jokių papildomų nereikalingų detalių, bei visiškai prisilaiko architektūrinio, šių žalumoje paskendusių vietovių, stiliaus, kur pridėtine verte tampa tiesioginis kontaktas su neužteršta gamta ir kur miestas, nors ir esantis netoli bei patogiai pasiekiamas, atrodo labai tolimas.

Nuosavybė be abejonės sužavi tuos, kas jau pažįsta ir vertina šį nuostabų regioną, bei tuos, kurie pirmą kartą susiduria su tipiška Toskanos realybe, kurioje gerai žinomas dėmesys gyvenimo kokybei. 

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas 


Tipas: kaimo turizmas - užmiesčio namas


Vidaus plotas: 700 kv.m.

Išorės plotas: 2,5 ha


Gyvenamas pastatas 1 (300 kv.m.):

9 kambariai su vonios kambariu

Svetainė

Pusryčių salė

Virtuvė

Kambarėlis

Mansarda

Aptarnaujančio personalo apartamentas


Gyvenamas pastatas 2 (400 kv.m.)

5 apartamentai (svetainė, virtuvė, vonios kambarys, 2 dvigubi kambariai)

 

Toskana – Arecas: Kortona km 36 – Kastelo miestas km 41 - Florencija km 80 – Perudžija km 91 – Kazentino Golfo klubas km 22 – Florencijos oro uostas km 101 

Ref: 1010
Kaina: € 1.000.000

prašmatnūs užmiesčio namai

vilos toskana
kaimo turizmai toskana

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Areco, svarbaus Toskanos provincijos miesto, istorija yra pažymėta didelio pakilimo momentais. Valdomas turtingiausių ir įtakingiausių įvairių žymių to meto šeimų, miesto didžiausias pakilimas vyko XVI a., kuomet svarbiausi menininkai, kaip pavyzdžiui Giorgio Vasari (kurio, be viso kito, Logge rūmais galime žavėtis ir šiandien) pavertė Arecą svarbiu kultūriniu ir meniniu centru. 

Ir šiandien, miestas yra mėgiamas dėl savo istorijos bei dėl reto grožio peizažo, kuris jį supa, tipiško Toskanos kraštovaizdžio, kur galime žavėtis nuostabiomis prašmatniomis vilomis, labai paklausiomis tiek tarp italų, tiek tarp užsienio klientų.