TOSKANOJE PARDUODAMAS TIPIŠKAS UŽMIESČIO NAMAS

22 fotografija
- 21 Foto registruotiems vartotojams tapk auksiniu nariu

Esantis keli kilometrai nuo Sienos, šis gražus parduodamas tipiškas Toskanos kompleksas su 100 ha žeme, driekiasi dalinai Castelnuovo Berardenga savivaldybėje ir dalinai Radda in Chianti. Žemė yra padalinta į kelias zonas: 46 ha yra miškas, 36 ha vynuogynai, 8 ha alyvmedžiai ir 10 ha sėjama. Šios Toskanos įmonės komplekso, susidedančio iš keleto parduodamų pastatų, produkcija yra didelių apimčių, iš kurių svarbiausia, 70 %, yra vyno Kjanti Classico DOCG gamyba; komplekse taip pat gaminamas aukštos kokybės alyvuogių aliejus, vyno Kjanti actas ir medus. Sienoje parduodama nuosavybė susideda iš įvairaus nekilnojamo turto, kurio bendras plotas yra 4780 kv.m. Į jį įeina prestižinė vila,  du bokštai, priestatas su vynine, sandėliai, ofisai ir parduotuvės, kaimo turizmas ir ferma. Vila buvo pastatyta ant antikinės XIII  a. Sienos tvirtovės griuvėsių, kuri 1600 m. buvo stipriai restauruota. Joje yra trijų aukštų centrinis pastatas, iškylantis virš įvažiuojamo kelio, ir du atskiri šoniniai bokštai, pastatyti išilgai galingos sienos, kuri juosia sodą. Sienos vila yra apsupta senoviniu pilies gynybiniu grioviu, kuris šiuo metu paverstas sodu su aukštaūgiais medžiais. Pirmame aukšte yra erdvus centrinis atriumas, dvi neseniai restauruots patalpos, skirtos vyno degustacijai, 10 vonios kambarių, vyninė, sandėliukai ir erdvi virtuvė su sandėliuku. Antrame aukšte yra 12 kambarių: miegamieji, valgomieji, svetainės ir trys vonios kambariai. Trečiame aukšte yra palėpės patalpos, sandėliukai, vonios kambarys ir apartamentas su 4 kambariais, virtuve ir vonios kambariu. Šiaurės-vakarų bokštas yra trijų lygių: rūsys, pirmas aukštas ir antras, į šį galima patekti ir išoriniais laiptais. Jame yra originalios senovinės molinių plytelių grindys ir kaštonmedžio sijinės lubos. Čia yra trys kambariai, virtuvė ir vonios kambarys. Pietų-rytų bokštas yra dviejų aukštų: pirmame aukšte yra malkinė, o antrame, į kurį patenkame išoriniais laiptais, yra degustacijų salė. Vilos pietuose yra trijų lygių pastatas. Jame yra neseniai restauruota ir įrengta vyninė, sandėliai, darbo patalpos. Pirmame aukšte yra ofisai, du vonios kambariai, parduotuvė bei erdvi panoraminė, maždaug 300 kv.m terasa, įrengta degustacijoms. Priešais vilą yra du, taip pat parduodami, antikiniai užmiesčio namai, Toskanos sodybos,  prieš kelis metus restauruotos bei pritaikytos kaimo turizmui. Pagrindinė sodyba yra dviejų dalių, abi, dėl kietos reljefo formos, yra pirmame aukšte. Čia yra 7 miegamieji su vonios kambariu, kiekvienas turi atskirą įėjimą šalia sodo, ir vienas mažas apartamentas. Antrosios sodyboje pirmame aukšte yra priimamasis, pusryčių salė, profesionali virtuvė, vonios kambariai. Antrame aukšte yra erdvi svetainė. Šio antikinio Kjanti komplekso nuosavybės žemėje, be viso ko, yra ferma, stovinti ant 3.920 kv.m. sklypo, susidedanti iš trijų ūkinių pastatų, kuriems reikalinga rekonstrukcija, o jų bendras plotas yra 817 kv.m.


TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Siena 

Zona: Siena


Tipas: Vilos Sienoje - Parduodamos vilos ir užmiesčio namai

Vidaus plotas: 4780 kv.m.

Išorės plotas: 100 ha

 

Vila: 1210 kv.m.

Prabangus nekilnojamas turtas “Bokštas šiaurė-vakarai”: 183 kv.m.

Prabangus nekilnojamas turtas “Bokštas pietūs-rytai”: 96 kv.m.

Užmiesčio namas: 817 kv.m.

Kaimo turizmas: 308 kv.m.

Priestatas su vynine, sandėliais, ofisais ir parduotuve 2.165 kv.m.


kiti papildomi kambariai ir techninės patalpos


Miškas: 46 ha

Vynuogynas: 36 ha

Sėjamoji: 10 ha

Alyvmedžiai: 8 ha

bendras žemės plotas: 100 ha


Toskana – Siena: Siena km30 – Kastelina in Kjanti km 10 – San Džiminjanas km 32 – Montespertoli km 39 – Florencija km 42 – Arecas km 51 – Voltera Km 53 – Dante Alighieri Golf & Country Club km 10 – Florencijos oro uostas km 52 – Išvažiavimas autostrada: Certosa km 34.

Ref: 2241
Kaina: Daugiau nei 10M

kjanti pilis

sienos pilis
prašmatnus nekilnojamas turtas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Siena

Toskana – Siena: Vieta aplink Toskanos miestą, kur stovi prabangus užmiesčio namas, buvo apgyvendinta apie 2000 m. prieš Kristų, apie ką liudija Poggio la Croce archeologiniai radiniai, kur stovi senovinio kaimelio griuvėsiai ir kur pastorojo dešimtmečio kasinėjimų metu buvo atrasta daug radinių. Žlugus Romėnų imperjai, Va. prieš Kristų, Toskanos zonoje  susiformavo maži kaimeliai, kurie gyvuoja iki šiol: Kastelvekis, Monterinaldis, Volpaja ir ta pati Rada. 

Tarp IX ir X a. Rados zonoje šalia Sienos gimė feodalinė bendruomenė, kuri pastatė kaimelių įtvirtinimus. Pirmas dokumentas, kuriame minima Rada, yra 1002 m. diplomas, kur imperatorius Otonas III patvirtina ją, kaip grafienės Willa dovaną Badia Fiorentinai. Iki XII a. Rados kaimelis pasirodo daugeliuose Badia Fiorentina dokumentuose. 1191 m. gegužės mėn. 25 d. imperatorius Enrikas VI perduoda Rados pilį ir dvarą grafams Guidi feodo pagrindu, tas pats feodas buvo iš naujo patvirtintas imperatoriaus Federiko II, nors jau XIII a. Rados teritorija priklauso Florencijai. Toskanos miestelio teritorija, kur stovi išskirtinis užmiesčio namas, 1230 m. buvo užpulta Sienos armijos, o 1268 m. buvo okupuota prancūzų karių, kartu su kitomis Kjanti teritorijomis, kuriems vadovavo Carlo d'Angiò. 

Nauja okupacija ir žiaurus Toskanos miestelio užpuolimas įvyko 1478 m. antrosios Aragoniečių atakos metu. Administraciškai miestelis šalia Sienos buvo Kjanti Lygos sostinė, apimanti Radą, Gajolę ir Kasteliną. Nuo XIII a. pabaigos miestelis šalia Sienos tapo mero, paskirto Florencijos, centrine būstine, o miesto 1415 m. statute Toskanos miestelis Rada buvo patvirtintas Lygos sostine. Tarp Toskanos miestelio merų išsiskyrė Pranciškus Feručis. XVII a., kuomet buvo pasibaigę konfliktai, tvirtovės buvo perdaromos į aristokratines vilas, kuriose savininkai užsiimdavo vyno gamyba. 1773 m. Toskanos miestelį Rada in Kjanti aplankė kunigaikštis Petras Leopoldas, kuris jam pasirodė labai tolimas. Vizito pasekmėje Rados teritorijos gatvės buvo sutvarkytos, tačiau teritorija visad išliko neturtinga ir izoliuota. Tokia situacija savo viršūnę pasiekė penkiasdešimtaisias metais, kuomet teritorijoje labai stipriai sumažėjo gyventojų skaičius (reiškinys buvo būdingas visai Kjanti zonai). Septyniasdešimtaisiais metais ši teritorija buvo atrasta iš naujo ir tvirtovės, vilos bei aristokratiniai užmiesčio namai buvo restauruoti ir pradėti naudoti kaimo turizmui bei kaip žemės ūkio įmonės.