TOSKANOJE PARDUODAMAS PRESTIŽINIS NEKILNOJAMAS TURTAS

3 fotografija

Parduodamas prestižinis nekilnojamas turtas apsuptas Nacionalinio parko Kavrilija kalvelių žalumos, buvęs vienuolynas, statytas XVI a., kurio bendras plotas yra 1060 kv.m., su vidiniu kiemeliu ir  šalimais esančiu 2900 kv.m. sodu. Ši senovinė gyvenvietė, parduodama Arece, esanti puikioje panoraminėje vietoje, yra keturių aukštų ir joje galima įrengti 16 įvairaus dydžio apartamentų. Pirmame aukšte gali būti šeši apartamentai: pirmame numatytas kambarys, svetainė-valgomasis, virtuvė ir vonios kambarys; antrame du kambariai, du vonios kambariai, valgomasis su virtuvėle, trečiame kambarys, vonios kambarys, valgomasis su virtuvėle ir svetainė; ketvirtame kambarys, vonios kambarys, valgomasis su virtuvėle, penktame  du kambariai, vonios kambarys, valgomasis su virtuvėle ir šeštame du kambariai, vonios kambarys, valgomasis su virtuvėle ir svetainė. Antrame šios istorinės vilos aukšte be kitų trijų papildomų kambarių čia yra apartamentas su dviem kambariais, vonios kambariu, svetaine ir valgomuoju su virtuvėle; du apartamentai su dviem miegamaisiais, vonios kambariu, valgomuoju su virtuvėle; butas su vienu kambariu, vonios kambariu, valgomuoju su virtuvėle ir vienvietis kambarys su vonios kambariu. 

Trečiame šios senovinės rezidencijos aukšte yra kiti keturi apartamentai, iš kurių vienas su dviem kambariais, valgomuoju su virtuvėle, dviem vonios kambariais ir svetaine, kitas su kambariu, vonios kambariu, valgomuoju, virtuvėle; trečias su kambariu, vonios kambariu, valgomuoju, virtuvėle, ketvirtas su dviem kambariais, dviem vonios kambariais, svetaine, valgomuoju su virtuvėle. Šią senovinę parduodamą gyvenvietę papildo 1500 m. vila, kurios plotas yra 650 kv.m. Jai reikalinga pilna restauracija.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Regionas: Toskana

Miestas: Arecas 

Zona:  Arecas


Tipas: Antikinė gyvenvietė - Istorinė vila

Vidaus plotas: 1710 kv.m.

Išorės plotas: 2900 kv.m.


Vienuolynas: 1060 kv.m.

Vila: 650 kv.m.

 

sodas: 2900 kv.m.

 

Toskana – Arecas: Arecas km 39 – Kastelina in Kjanti km 24 – Siena km 38 - Florencija km 51 – San Džiminjanas km 48 – Voltera km 71 – Golf klubas Ugolino km 21 – Terminis Centras Tamerici km 91 - Florencijos oro uostas km 65 – Autostrada: išvažiavimas Valdarno km 8.

Ref: 0239
Kaina: Iki 2,5 Milijono

elitinis nekilnojamas turtas

medičių vilos
toskanos rustikas

Kontaktai

Siekiant geriau patenkinti Jūsų poreikius, prašome užpildyti žemiau esančius laukelius, nurodant kalbą, kuria norėtumėte gauti atsakymą.Lionard atsakys Jums kaip įmanoma greičiau.

Vardas *
Pavardė *
Elektroninis paštas*
Telefonas*
Kompanija
Kalba*
Šalis *
Žinutė *
Privatumas *
Sutinku su įstatyminio dekreto Nr. 196/03 sąlygomis

Tel.: +39 055 0548100
Elektroninis paštas: info@lionard.com

Toskana, Arecas

Toskana  - Arecas: Kavrilja miestelis, kur stovi prestižinė, elitinė vila, perdaryta iš buvusio vienuolyno, gimė 1809 m. kovo mėn. 17 d. kuomet pirmą kartą įvyko “Miestelio pasitarimas“. Jame, Nalopeono valdžiai išreiškus pageidavimą, dalyvavo "gyventojai" iš Montaio, Montegonzi, Castelnuovo, Meleto, kurie anksčiau priklausė Avane Lygai. Toskanos miestelio teritorija driekiasi rytiniuose Kalno Kjanti šlaituose, Valdarno viršuje, ir yra išvagotas daugybės vandens tėkmių, kurios plaukia link upės Arno. Pirmieji Toskanos miestelio gyventojai atsirado labai senai, kaip liudija archeologiniai radiniai (etruskų ir romėnų laikotarpio - Kavrilja ir Montaio teritorijose, etruskų - Sereto teritorijoje) ir vietiniai vietovardžiai. 

Kjanti Kalnų pusė, kurią apima Kavrilja, romėnų laikotarpiu buvo kertama kelio, kuris jungė Valdarno su Greve slėniu, einant nuo Čintojos kanalo. Jo buvimą liudija kai kurie vietovardžiai (Casa Migliarina, Monte Termini, Limite) bei grindinio liekanos, bet labiausiai palei šį numanomą kelią išilgai einančios bažnytėlės: Petrolo, San Giovanni, San Pancrazio ir Gaville. Iš šitų Toskanos bažnytėlių, dvi, San Giovanni ir San Pancrazio, yra miesto teritorijoje. Verta paminėti ir bažnyčią San Michele, esančią Sereto teritorjoje, bei San Lorenzo, esančią Casignano, kuriose yra išlikusios beveik nepaliestos romėnų charakteristikos. Iš XIII ir XIV a. dokumentų sužinome, kad Toskanos miestelyje, Kavrilja, pati seniausia feodalinė šeima buvo grafai Guidi, Ricasoli, Firidolfi; ir, kaip ir kitose Valdarno zonose, iškilo galingos Ubertini ir Pazzi šeimos, o galiausiai Franzesi. Iki antros XIII a. pusės Montaio pilis Toskanoje priklausė Guidi ir tai buvo Gibelinų tvirtovė prieš Florencijos respubliką, kuri ją užėmė. Toks pats likimas ištiko ir Toskanos pilį Montegonzi, kuri iš pradžių priklausė Guidi, vėliau Ricasoli, o 1314 m. ją užėmė Florencijos Respublika. Ir Castelnuovo d'Avane (šiuo metu Sabbioni), po žymaus Montaperti mūšio, ištiko toks pats likimas.